Space Mechanic Simulator Download

Platformy: PC
Producent:

Rapid Deer Games / Tomas Jelonek Studio


Wydawca:

PlayWay


Data premiery:

2021 steam


Tryb gry:

single player


Gatunek: Symulacje, FPP, science fiction, kosmiczne, polskie, maszyny i urządzenia

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński uproszczony, rosyjski, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6311 razy

Waga: 2.51GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Space Mechanic Simulator:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-8370E 3.3 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB Nvidia GeForce GTX 960 / 4 GB AMD Radeon R9 290
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Space Mechanic Simulator to polska propozycja dla wielbicieli sci-fi, którzy dodatkowo kochają wszelkiego rodzaju symulacje.

Space Mechanic Simulator Pobierz

Space Mechanic Simulator do pobrania
Uruchom Pobieranie!

Dane podstawowe

Space Mechanic Simulator to gra wyprodukowana przez Rapid Speed Games / Jelonek Studio. Jej wydawcą jest PlayWay. Zasadniczo, gra posiada tylko i wyłącznie tryb single player, jednak jeśli uwielbiasz rywalizację, nie odrzucaj tej pozycji tylko i wyłącznie przez brak multiplayera.

Aby osłodzić nieco brak trybu dla wielu graczy, twórcy zdecydowali się wyposażyć Space Mechanic Simulator w Time Attack Mode, gdzie wszystkie działania wykonywane są na czas. To oznacza, że możesz nie tylko poprawiać własne rekordy, ale również porównywać osiągi z innymi graczami. Jeśli taka forma rozgrywki przypadła Ci do gustu, pobierz grę za darmo i sprawdź, jak szybko naprawisz maszynę kosmiczną.

Gdzie jest dostępna?

Space Mechanic Simulator jest obecnie dostępna na platformie Steam. Co istotne, w tę pozycję możesz zagrać zarówno w polskiej, jak również angielskiej wersji językowej. To bardzo istotna informacja dla nieanglojęzycznych graczy, którzy podnosili, że na polskim rynku gier brakuje tego rodzaju symulacji.

O co chodzi w Space Mechanic Simulator?

Ta gra jest pokrewna dla pierwszej pozycji stworzonej przez PlayWay: Car Mechanic Simulator, z tym że akcja dzieje się w przestrzeni kosmicznej. Grając w Space Mechanic Simulator, masz za zadanie naprawić maszynę.

Aby to uczynić, musisz przeprowadzić pełen proces diagnostyczny. Zastanowić się, z jakiego powodu maszyna może nie działać, a następnie otworzyć potencjalnie uszkodzoną część. Jeśli Twoja diagnoza się potwierdzi – możesz przejść do naprawy urządzenia. Zdarza się jednak również, że pierwsza koncepcja nie jest tą właściwą i musisz wówczas prowadzić poszukiwania dalej.

Pewnym ułatwieniem jest dodana przez twórców gry możliwość podświetlania różnych elementów i wchodzenia w interakcje z nimi.

Gdzie toczy się rozgrywka?

Cała kampania odbywa się na Marsie i Księżycu, a także orbitach wyżej wymienionych ciał niebieskich, jak również na orbicie ziemskiej. Pamiętaj, że gdy naprawy dokonujesz na orbicie – Twoją postacią jest astronauta znajdujący się w stanie nieważkości, co dodatkowo utrudnia rozgrywkę.

Jeśli dojdzie do awarii maszyny na planecie (lub satelicie), Twoim zadaniem jest sterowanie łazikiem (który możesz zbudować samodzielnie!), z pomocą którego przeprowadzisz niezbędne naprawy. Ilość możliwości, jakie oferuje gra sprawi, że nie będziesz się nudzić przez długi czas.

Space Mechanic Simulator Download

mechanik statkow kosmicznych do pobrania
Uruchom Pobieranie!

download space mechanic simulator, naprawiania celu

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.