Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Respawn Entertainment


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:
 

Electronic Arts Polska


Data premiery:
 

15 listopad 2019


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, science fiction, Star Wars, przygodowe gry akcji, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Traditional Chinese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 28955 razy

Waga: 51.04GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Star Wars Jedi: Fallen Order:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750
 • Miejsce na dysku: 55 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 55 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment. Wydawcą jest studio Electronic Arts Inc. Gra została wydana na takie platformy, jak PC, XONE, PS4. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników Star Wars. Głównym bohaterem jest Cal, czyli młody Jedi. Musimy zrobić wszystko, aby nie wpaść w sidła agentów Imperium. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem. Data premiery gry: 15 listopad 2019.

Star Wars Jedi: Upadły zakon do pobrania

Gra Star Wars Jedi: Upadły zakon na PC
Pobierz Grę!

Uniwersum Gwiezdnych Wojen

Jesteś prawdziwym fanem Star Wars? Pobierz Star Wars Jedi: Fallen Order Download i przenieś się do świata znanego z Gwiezdnych Wojen. Warto wspomnieć, że jest to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń, które poznaliśmy z trzeciej części serii. Na specjalną uwagę zasługuje doskonała oprawa graficzna na silniku Unreal Engine 4, dzięki której rozgrywka staje się o wiele przyjemniejsza. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze szczegóły.

Kierowany przez nas bohater musi zrobić wszystko, aby jego prawdziwa tożsamość nie została odkryta przez żołnierzy Imperium Galaktycznego. Musimy więc skutecznie chronić swoją przeszłość. W innym przypadku czeka na nas ogromne niebezpieczeństwo. Gry darmowe w pełnej wersji takie jak Star Wars Jedi: Fallen Order to sprawdzony sposób na to, aby oderwać się od szarej codzienności. W tym przypadku przenosimy się do magicznej krainy, która przepełniona jest wieloma fantastycznymi obiektami.

Rycerze Imperium Galaktycznego są w trakcie realizacji ważnej misji. Muszą oni zabić wszystkich rycerzy Jedi. Właśnie dlatego Cal nie może wzbudzać zbyt dużego zainteresowania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się one celem ataków. Będziemy podróżować na Zewnętrzne Rubieże, gdzie do wykonania mamy rozmaite zadania.

Będziemy zajmować się demontowaniem okrętów Republiki. Praca dla złomiarzy nie będzie jednak trwała wiecznie. Szynko okaże się, że ponownie będziemy musieli uciekać. Tylko wtedy uda nam się ocalić skórę. Wszystko dlatego, że imperialna wizytatorka zacznie się nami niebezpiecznie interesować. Jedi rozproszyli się po całej galaktyce, przez co zakres kontroli znacząco wzrósł.

Walka przy użyciu miecza świetlnego

W opisywanej produkcji Star Wars Jedi: Fallen Order dostępnej na Xbox One, Microsoft Windows czy Playstation 4 dużą rolę odgrywa system walki. Podczas ataków możemy korzystać z miecza świetlnego. To właśnie dzięki niemu możemy wymierzać skuteczne ciosy. Warto wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki temu możemy zaobserwować nawet najdrobniejsze elementy. Łatwiej będzie nam również dostrzec zagrożenie.

Niewątpliwą zaletą gry Star Wars Jedi: Fallen Order dostępnej za darmo jest fakt, że toczone pojedynki są niezwykle widowiskowe. Ponadto możemy tworzyć własne kombinacje ataków, które zwiększają nasze szanse na zwycięstwo. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Trzeba jednak pamiętać, że efektowne pojedynki nie zawsze są mile widziane. Czasami nie warto przesadnie zwracać na siebie uwagi.

Trailer gry Star Wars Jedi: Upadły zakon


Ciekawe jest to, że posiadany przez naszego bohatera miecz świetlny zmienia się wraz z rozwojem postaci. Im będzie ona mocniejsza, tym wyższa skuteczność broni. W wielu przypadkach zaleca się cichą eliminację przeciwników. Musimy więc wykazać się ostrożnością, tak aby nikt nas nie zauważył. Tylko wtedy uda nam się nie wpaść w sidła przeciwników. Niestety nie zawsze będzie to proste.

Warto również unikać starcia. Jeśli możemy, to nie warto wdawać się w walkę. Na uwagę zasługują ponadprzeciętne umiejętności naszej postaci. Może ona np. biegać po ścianach, czy też skakać na ekstremalną wysokość. Wszystko to ułatwia nam osiągnięcie zamierzonego celu oraz zrealizowanie misji. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player, co oznacza rozgrywkę w pojedynkę.

Star Wars Jedi: Fallen Order Pobierz

Star Wars Jedi: Upadły zakon pełna wersja Pobierz Grę!

 • Gra Star Wars Jedi Fallen Order na PC torrent pebx
 • Free Download Star Wars Jedi: Upadły zakon crack chomikuj
 • Za darmo Star Wars Jedi Fallen Order Pobierz grę CODEX

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. fabian

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *