Star Wars Battlefront II Download

Star Wars Battlefront II to doskonała kontynuacja popularnej strzelaniny FPP, gdzie po raz kolejny gracze mogą trafić do tytułowego uniwersum Gwiezdnych wojen. W tym przypadku oprócz multiplayera, który jest nastawiony na rywalizację, mamy możliwość skorzystania także z rozbudowanej kampanii fabularnej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kolejnej części tej doskonałej serii, pobierz Star Wars Battlefront II download na swój komputer i ciesz się z rozrywki. Data premiery gry PC 17 listopad 2017.

Nowa seria Star Wars Battlefront 2 to bardzo popularna kontynuacja ciepło przyjętego FPS-a, który jednocześnie jest multiplayerem. Jest on osadzony w kultowym uniwersum Gwiezdnych wojen. Jednocześnie stanowi czwartą odsłoną serii, która została zapoczątkowana jedenaście lat wcześniej przez ekipę Pandemic.

Star Wars Battlefront II Download reloaded

Star Wars Battlefront 2 pobierz Ściągnij Grę!

Wspomniana produkcja została wydana na bardzo wiele platform, na których liście pojawia się między innymi PC Windows. Za opracowanie poszczególnych elementów tej serii odpowiadały różne studia deweloperskie. Jednak podczas gdy należący do Electronic Arts zespół DICE skoncentrował się tylko i wyłącznie na tworzeniu trybu multiplayer, bitwy kosmiczne są z kolei zasługą deweloperów z Criterion. Kampania dla pojedynczego gracza to doskonałe dzieło dowodzonej przez Jade Raymond ekipy Motive. Jeżeli chcesz przekonać się na własne oczy jak doskonała jest to rozrywka, pobierz za darmo Star Wars Battlefront 2 download z pewnością nie będziesz żałował.

Fabuła gry Star Wars: Battlefront II została ściśle osadzona po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Główną bohaterką tej gry jest Iden Versio, czyli popularna dowódczyni Inferno Squad. Są to elitarne oddziały Imperium. Zadaniem wspomnianej protagonistki jest pomszczenie Imperatora. W trakcie zabawy możemy spotkać zarówno zupełnie nowe postacie, jak również bohaterów znanych z filmów, wśród których prym wiedzie przede wszystkim Luke Skywalker. Jeżeli Luke Skywalker jest Tobie szczególnie bliski i chcesz przenieść się do odległej Galaktyki, ściągnij Star Wars Battlefront II free download.

Pod względem mechaniki rozgrywki w Star Wars Battlefront II nie odbiegają w znaczący sposób od tego, do czego nas przyzwyczaiły inne  tego typu shootery science fiction. Filarem tej zabawy jest przede wszystkim wykonywanie kolejnych zadań, jak również eliminacja hord przeciwników za pomocą zróżnicowanego arsenału wzorowanego na broni, jaka jest używana przez bohaterów filmów spod znaku Gwiezdnych wojen. Nowością w tej części są bitwy w przestrzeni kosmicznej, jakie toczymy między innymi za sterami statków oraz myśliwców. Zobacz również pierwszą część gry Star Wars: Battlefront pobierz.

W przeciwieństwie do poprzedniej części Star Wars Battlefront 2 oferuje nam rozbudowaną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza. Zdecydowanie nie mogło tu zabraknąć rozbudowanego wariantu rozgrywki wieloosobowej. W szczególności w sieciowych starciach może brać udział maksymalnie czterdziestu graczy. Prowadzonego do boju żołnierza lub też jednego z bohaterów, a także poszczególne pojazdy, jak również różnorodne gadżety można personalizować, a także zgodnie ze swoimi wymaganiami rozwijać.

Star Wars Battlefront II Pobierz pełna wersja

Star Wars Battlefront II download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz/AMD Athlon FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Steam Star Wars Battlefront II Origin
  • Torrent Star Wars Battlefront 2 free DOwnload
  • Za darmo Star Wars Battlefront II Do pobrania
  • CHomikuj PC Star Wars Battlefront 2 Exsite

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *