Star Wars Squadrons Download za darmo

Star Wars: Project Maverick

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Motive Studios


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:

Electronic Arts Polska


Data premiery:

2 październik 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-10

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, Star Wars, kosmiczne, sieciowe, funkcje cross-platform, kooperacja, statki kosmiczne, Oculus Rift, strzelanki, PlayStation VR, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna, Find Your Next Game

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13588 razy

Waga: 28 GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Star Wars: Squadrons:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Star Wars Squadrons, to nowa kosmiczna strzelanka na licencji Gwiezdnych Wojen. Długo wyczekiwana gra dla wielbicieli świata gwiezdnych wojen. Jest to kolejna produkcji firmy Electronic Arts, natomiast za powstanie tytułu odpowiada należące do wydawcy studio Motive Montreal. Electronic Arts inc oferuje grę na PlayStation 4, PC oraz Xbox One. Data premiery 2 października 2020. Ocena użytkowników: 7.3.

Star Wars Squadrons Pobierz Pełna Wersja PC

Star Wars Squadrons download Pobierz Grę!

Fabuła w grze uniwersum Gwiezdnych Wojen

Akcja w Star Wars: Squadrons przedstawia wydarzenia tuż po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci przedstawionej w filmie Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi. W tej historii skupiamy się na dalszej walce Nowej Republiki z Galaktycznym Imperium, które uważa, że wojna się nie skończyła i nadal nie odpuszcza. Kampanię prowadzimy w obu frakcjach. Stworzeni przez nas piloci zostają wcieleni do elitarnych eskadr. Mówiąc dokładniej historia przedstawiona jest z perspektywy dwóch różnych pilotów. Z dywizjonu Vanguards pod barwami Nowej Republiki oraz członka imperialnego szwadronu Titans. Co ciekawe, gra pozwala nam na jednoczesnym kierowaniu obiema postaciami, a co za tym idzie możemy poznać obie strony konfliktu.

Przebieg gry Star Wars: Squadrons na czele z Imperium

W trybie fabularnym mamy do przejścia 14 misji. Tak naprawdę służą one bardziej jako wprowadzenie do rozgrywki wieloosobowej. Nie powinniśmy ich pomijać, ponieważ uczą nas podstawowych i bardziej zaawansowanych manewrów. Co więcej, pomagają nam w pełni prawidłowo wprowadzać nowe myśliwce z ich indywidualnym uzbrojeniem, który następnie wykorzystamy w określonych sytuacjach. Oczywiście w zależności od naszego zaawansowania, misję można przejść na kilku poziomach trudności. Im wyższy poziom tym więcej otrzymujemy dodatkowych wyzwań, za które otrzymamy medale. Ukończenie wszystkich misji i zdobycie wszystkich oznaczeń jest trudne i czasochłonne. W takim przypadku trzeba zwracać uwagę na grę Star Wars Squadrons w starciach wieloosobowych.

Gameplay Star Wars Squadrons

W Star Wars wydarzenia obserwujemy wyłącznie z kokpitu maszyny, a sama rozrywka wzbogacona jest elementami symulacji. Statek wyposażony jest w główną broń, środki obronne oraz dwa typy specjalnego wyposażenia. Wśród maszyn mamy do wyboru myśliwce, bombowce, statki wsparcia oraz przechwytujące. Oczywiście sterowanie jest praktycznie takie samo dla wszystkich modeli, co ułatwi nam łatwą zmianę sterów.

W przeciwieństwie do ofert konkurencji w Star Wars mamy pełną kontrolę nad systemem zasilania. Sami możemy decydować, jak podzielić energię pomiędzy silnikami, działami laserowymi i tarczami. Jeśli na przykład przekierujemy energię do silnika, to pozwoli ona na krótkotrwałe duże przyśpieszenie. Natomiast energia skierowana do mocy działek sprawi, że zdecydowanie szybciej zestrzelimy wrogi myśliwiec nim ucieknie z pola widzenia. Stań za sterami kosmicznych samolotów w grze Star Wars: Squadrons i zdobądź doświadczenie oraz dodatkowe wyposażenie.

Trochę inaczej wygląda sytuacja z tarczami. Zobacz jak regenerują się one samodzielnie. Jeżeli uszkodzeniu ulegnie kadłub statku, konieczne będzie skorzystanie z pomocy jednostek wsparcia. Diody naprawcze są w stanie częściowo usunąć zniszczenia naszej pierwszej maszyny. Jeśli jeszcze nie grałeś w Star Wars Jedi: Fallen Order pobierz za darmo. Musisz się przygotować na udział w starciach uniwersum Gwiezdnych Wojen aby bronić się przed atakiem wrogich myśliwców!

Multiplayer – tryb wieloosobowy i nie tylko

Tytuł Star Wars: Squadrons studia Motive oferuje nam nieco więcej, niż tylko kampanie dla jednego gracza. Producent oferuje rozgrywki multiplayer w dwóch wariantach. Kosmiczne starcia przypominają nam drużynowy deathmatch i koncentrują się jedynie na pojedynkach dwóch pięcioosobowych eskadr. W porównaniu, Bitwy Flot to wieloetapowe potyczki, w których konieczne jest realizowanie kolejnych celów, by finalnie wspólnie zniszczyć okręt flagowy przeciwnej eskadry. Widać, że twórcy postawili na szeroki wybór trybów. Zawalcz więc w przestworzach galaktyki i zdobądź uznanie w grze Star Wars Squadrons na tle przeciwników!

Reasumując, bez znaczenia czy wcześniej mieliśmy do czynienia z grami symulacyjnymi czy nie, warto rozpocząć swoją przygodę w Star Wars. Gra dzięki temu jest niezwykle prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna. Oprócz wszystkich zalet tej nowej gry studia Motive, jakie już wymieniłam, warto również wspomnieć o jej niskiej cenie, która dodatkowo zachęca do kupna. Gra jest dostępna na platformie Electronic Arts Inc i można ją pobrać w dowolnej chwili za pomocą opcji „pobierz / download”. Dla niepewnych zakupu powstały tym razem wersje demo, również dostępne na platformie EA i innych oferujących darmowe gry. Śpiesz się zanim będzie za późno.

Star Wars Squadrons Download za darmo

Star Wars Squadrons pobierz gre Zainstaluj Grę!

 • Crack Star Wars Squadrons do pobrania online
 • Torrent polska Star Wars Squadrons free download
 • Darmowe gierki Star Wars Squadrons pobierz
 • Pełna wersja Star Wars Squadrons za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.