StarCraft Remastered Download

StarCraft Remastered stanowi odświeżoną edycję kultowego RTS’a, który został wydany w 1998 roku. Za jego powrót odpowiedzialne jest studio Blizzard Entertainement, czyli ta sama firma, która wydała pierwowzór. Gra stanowi klasyczną strategię czasu rzeczywistego, która zyskała naprawdę ogromną rzeszę fanów. Z pewnością wszyscy miłośnicy pierwowzoru ucieszą się, że będą mogli ponownie zagrać w tego popularnego RTS’a. Jeśli i Ty grywałeś w StarCraft, to jego odświeżona wersja musi zasilić Twój zbiór. Koniecznie pobierz StarCraft Remastered Download i przenieś się w kosmos do odległej przyszłości, zarządzaj jedną z dostępnych frakcji i wygraj wojnę, która na zawsze może odmienić losy wszechświata.

StarCraft Remastered Download – pełna wersja

StarCraft Remastered steam download

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się kilkadziesiąt lat w przyszłość, w odległej galaktyce. W jednym z regionów Drogi Mlecznej zwanym jako Sektor Koprulu dochodzi do starć pomiędzy frakcjami, a wojna pomiędzy nimi może na zawsze odmienić równowagę sił we wszechświecie. Imperium Terran, które reprezentuje rasę ludzką napotyka dwie obce rasy: zaawansowanych technologicznie Protossów oraz zwierzęcych Zergów. Zadaniem gracza jest wybranie jednej z dostępnych frakcji oraz próba przejęcia władzy nad wszechświatem. Każda frakcja jest zupełnie inna, posiada inne, indywidualne zdolności i umiejętności.

Protossi charakteryzują się najbardziej zaawansowanymi zdolnościami psionicznymi oraz odznaczają się najbardziej rozwiniętą technologią. Ich statki i inne jednostki mogą naprawdę siać spustoszenie w oddziałach przeciwnika, jednak posiadają również słabe punkty. Liczebność ich armii jest niewielka, a koszty szkolenia wojsk oraz zagospodarowania terenu są bardzo wysokie. Zupełnym przeciwieństwem Protossów są Zergowie, którzy stawiają na bardzo liczne, a zarazem bardzo proste jednostki, które są możliwe do wyhodowania w bardzo szybkim tempie. Zdecydowanym minusem tej rasy jest jednak fakt, iż swoje budynki mogą stawiać tylko i wyłącznie na przeobrażonym terenie, co z kolei zajmuje mnóstwo czasu. Ostatnia frakcja czyli Terranie to najbardziej uniwersalna grupa, która dodatkowo jest bardzo mobilna. Mogą oni bez przeszkód transportować swoje budynki, jednak tempo ich prac i badań naukowych jest bardzo powolne, natomiast struktury są znacznych rozmiarów, co w dużym stopniu utrudnia konstruowanie baz.

Do dyspozycji graczy twórcy oddali sześć różnych kampanii (po dwie na każdą dostępną frakcję). Dostępny jest także tryb multiplayer, dzięki któremu można zmierzyć się z innymi graczami w sieci. Jeśli uwielbiasz gry strategiczne, jesteś urodzonym przywódcą i doskonale wiesz, jak pokonać pozostałe frakcje to ten tytuł musi znaleźć się w Twojej bibliotece. Pobierz StarCraft Remastered pełna wersja i poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa i przejmij kontrolę nad całym kosmosem!

Oprawa wizualna StarCraft Remastered została w znacznym stopniu ulepszona w porównaniu z pierwowzorem. Grafika nadal pozostaje dwuwymiarowa, jednak bardzo dużo elementów zostało doskonale odświeżonych w taki sposób, że oferują znaczną liczbę świetnych detali. Ponadto odświeżona wersja oferuje również wsparcie dla wysokich rozdzielczości szerokoekranowych, w tym również 4K. Twórcy pochylili się również nad nowymi ilustracjami, które w znacznym stopniu pomagają w opowiadaniu historii oraz dodali masę dialogów i ulepszyli ścieżkę dźwiękową. Jeśli znasz i uwielbiasz pierwszą część gry, to jej odświeżona wersja z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz StarCraft Remastered Download, a twórcy gwarantują doskonałą zabawę i fantastyczną rozrywkę, którą musisz przetestować na własnej skórze.

StarCraft Remastered Pobierz zainstaluj reloaded

StarCraft Remastered torrent

Pobierz za Darmo!

  • Free Download StarCraft Remastered Torrent Pebx
  • Pobierz StarCraft Remastered Crack Chomikuj
  • Exsite StarCraft Remastered Pobierz za darmo
  • CODEX StarCraft Remastered Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *