State of Mind Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Daedalic Entertainment


Wydawca:
 

Daedalic Entertainment


Data premiery:
 

15 sierpień 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, TPP, cyberpunk, science fiction, dystopia

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6855 razy

Waga: 5.12GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe State of Mind:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 2.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
 • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti
 • Miejsce na dysku: 22 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

State of Mind to angażująca przygodówka w stylu science-fiction. Została wydana przez niemieckiego dewelopera Daedalic Entertainment na platformy PC Windows. To, przeznaczona do eksploracji i poznawania świata przedstawionego, niezwykła i trzymająca w napięciu produkcja. Poruszamy się po przestrzeniach z przyszłości, gdzie możemy obserwować, w jakim kierunku, według autorów gry, poszedł rozwój cywilizacji. Niestety, szybko przekonujemy się, że nie jest to wizja z naszych marzeń, a raczej z koszmarów. Tę konwencję wspiera trójwymiarowa grafika gry, która sprawia, że wszystko jest bardziej wyraziste. Jeżeli kusi cię ten nieznany, futurystyczny świat we wszystkich jego odsłonach i masz duszę poszukiwacza, pobierz State of Mind download i spróbuj swoich sił na nieznanym polu. Data premiery 15 sierpień 2018.

State of Mind Download – do pobrania pełna wersja

State of Mind crack Ściągnij Grę!

Jak wygląda nasza przyszłość?

Zaznaczyć trzeba, że twórcy gry nie rzucają nas w bardzo odległe czasy w przyszłości, bo mowa tutaj o roku 2048. Trzydzieści lat do przodu to dla wielu jeszcze bardzo realistyczna wizja. Akcja dzieje się w Berlinie. Świat wykreowany w grze z pewnością nie jest optymistyczny i pokrzepiający. Nie ma także nic wspólnego z bezpieczną przystanią. Wręcz przeciwnie. Rządzą w nim ponury nastrój i atmosfera permanentnego zagrożenia. W mieście kończą się zapasy jedzenia, ludzie są terroryzowani przez władze i pogrążeni w okrucieństwie wojny domowej, bez nadziei na lepsze jutro. Chcesz przekonać się, jak długo uda Ci się przetrwać w tym upiornym świecie? Pobierz za darmo State of Mind PC download i pokaż, na co Cię stać. Być może to właśnie Tobie uda się uwolnić.

Bohaterowie i ich zmagania

Głównymi postaciami gry są Richard Nolan i jego rodzina. Bohaterowie mają dość życia w ucisku i strachu. Postanawiają zatem zrobić to, co wiele osób przed nimi: zgrać swoją świadomość do systemu komputerowego. W ten sposób mogliby się przenieść do utopijnej przestrzeni zwanej Miasto 5. Niestety, w wyniku nieprzewidzianych okoliczności osobowość Richarda zostaje niejako rozszczepiona na dwa pierwiastki. Część jego świadomości musi więc pozostać w Berlinie i podjąć samotne zmagania. Zadaniem gracza jest oczywiście skompletowanie osobowości Richarda, by pomóc mu dołączyć do najbliższych. Nie będzie to jednak łatwe. Chcesz przez chwilę poczuć się, jak Richard Nolan, zagubiony we wrogiej przestrzeni? Pomożesz mu wyrwać się z okowów niewoli? ściągnij State of Mind free download i poznaj tajniki gry. Ciekawą grą jest również Somerville pobierz.

Na czym polega gra?

Jak w każdej przygodówce, przemierzamy lokacje, rozmawiamy z napotkanymi osobami, szukamy rozwiązań i przydatnych informacji, zmagamy się z łamigłówkami, minigierkami, zbieramy użyteczne przedmioty. Mamy też możliwość zmiany bohatera, którym aktualnie kierujemy. W grze rozwijamy swe zdolności poznawcze, percepcyjne i adaptacyjne. Rozgrywka jest przeznaczona dla każdego żądnego nowych wyzwań odbiorcy. Z pewnością nikt nie będzie się przy niej nudził. Jeżeli lubisz stylistykę science-fiction oraz gry, polegające na odkrywaniu tajemnic, ta będzie odpowiednia dla Ciebie. Możesz sprawdzić się w walce z reżimem i wykorzystać swe umiejętności do ucieczki.

State of Mind Pobierz Reloaded PL

State of Mind torrent Pobierz Grę!

 • Skidrow State of Mind Free Download
 • Steam PC State of Mind Torrent
 • Cracked State of Mind 3DM do pobrania
 • Pełna wersja State of Mind Download PC

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *