Steep Download

Lubisz jeździć na nartach lub snowboardzie? Pobierz Steep download. Ta gra wyprodukowana przez studio Ubisoft pozwoli Ci realizować swoje pasje przez cały rok w wirtualnym świecie. Dodatkowo będziesz miał również możliwość polatać przy użyciu kombinezonu wingsuit lub paralotni. Gra kładzie duży nacisk nie tylko na indywidualną rozgrywkę, ale i na funkcje społecznościowe. Możemy dzielić się swoimi osiągnięciami i postępami z innymi graczami.

Steep Download pełna wersja

Steep pobierz grę Ściągnij Grę!

Symulator sportów zimowych studia Ubisoft

Gra Steep to symulator ekstremalnych sportów zimowych. Powstała ona w studiu Ubisoft Annancy z myślą o PC, dostępna jest jednak również w wersji na platformy PS4 i Xbox One. Studio Ubisoft przyzwyczaiło już graczy do tego, że podczas swoich konferencji zaskakuje niespodziewanymi zapowiedziami nowych, intrygujących gier. Zapowiedź gry Steep być może nie wzbudziła takich emocji, jakie w poprzednich latach wywołały chociażby hity Ubisoft takie jak Watch Dogs czy The Division, jednak trudno oczekiwać tego po symulatorze sportów ekstremalnych. Mimo to gra jest zaskakująco przyjemna. Jeśli chcesz przekonać się o tym osobiście, nie zwlekaj, pobierz Steep download.

Na czym polega rozgrywka?

W grze przenosimy się w Alpy lub w górskie tereny Alaski. Obydwa te obszary zostały podzielone na kilka sektorów. Możemy je eksplorować i przeżywać tu fantastyczne przygody, jeżdżąc na snowboardzie, nartach, latając z udziałem kombinezonu wingsuit czy paralotni.

Eksplorując wybrane przez nas obszary Alp czy Alaski z pewnością będziemy natykać się na innych graczy. Bardzo interesującą częścią gry może być udział w przygotowanych przez nich wyzwaniach, takich jak na przykład zmagania kaskaderskie lub próby z limitem czasu. Dzięki otwartej formule świata gry bardzo interesującą częścią rozgrywki są zmagania w rankingach oraz wykonywanie specjalnych zadań, na które właśnie możemy natrafić przemierzając świat gry. Oczywiście, są gracze, którzy nie przepadają za tymi aspektami gry, które wymagają konkurencji z innymi. Nie powinny one przeszkadzać nam w grze, jeśli ich nie lubimy. Możemy po prostu je zignorować i skupić się na samodzielnych wyzwaniach i poprawianiu swoich wyników.

Cztery zabawy

W grze Streep możemy brać udział w czterech różnych rodzajów zabawy (tryby gry). Noszą one nazwy explorer, freerider, freestyler oraz bone collector. Każda z nich różni się nieco sposobem rozgrywki, poziomem trudności oraz sposobem zdobywania punktów. Jeżeli wybierzemy opcję explorer, będziemy zdobywać punkty odblokowując kolejne miejsca i zadania. W momencie, gdy zaczynamy grę, znamy jedynie nieliczne miejsca, gdzie możemy jeździć na nartach czy wykonywać skoki. Ilość lokacji jest bardzo ograniczona, dopiero w trakcie postępów gry odblokowujemy dostęp do kolejnych. Punkty o wiele szybciej zdobywamy w kategorii freestyler – mamy je przyznane za wykonanie wszelkiego rodzaju ewolucji. Opcja „bone collector” stworzona została z myślą wyłącznie o prawdziwych miłośnikach adrenaliny – tutaj punkty zdobywamy jedynie za mrożące krew w żyłach akrobacje i … wypadki. Opcja freerider oznacza natomiast najbardziej kompleksową rozrywkę – tu oceniane są wszystkie elementy – takie jak na przykład linia przejazdu czy wykorzystywanie elementów środowiska w celu stworzenia ciekawych akrobacji.

Gra Steep jest interesująca i bardzo dopracowana wizualnie. Jeśli jesteś fanem sportów zimowych, pobierz Steep download, a na pewno nie pożałujesz.

Steep Pobierz i zainstaluj PL

Steep download Pobierz Grę!

  • Pobierz Steep Crack Chomikuj
  • Exsite Steep Free Download
  • PC Steep Download
  • Pebx Steep Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *