Strange Brigade Pobierz

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Rebellion


Wydawca:

Rebellion


Data premiery:

28 sierpień 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Akcji, TPP, mitologia, TPS, kooperacja, alternatywna historia, strzelanki, dwudziestolecie międzywojenne

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese, Korean, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Strange Brigade Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8999 razy

Waga: 16.27GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Strange Brigade:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Dynamiczne i nieprzewidywalne lata trzydzieste minionego stulecia w połączeniu z mitycznymi potworami to mieszanka iście wybuchowa, która potrafi zaskoczyć i zachwycić jednocześnie. W takim właśnie klimacie utrzymana została trzecioosobowa strzelanka Strange Brigade. Jeśli jesteś fanem starych filmów przygodowych i jednocześnie interesujesz się strategią wojenną mitologicznych stworów, skorzystaj z możliwości, jaką jest opcja Strange Brigade download i uruchom na własnym komputerze – z pewnością przeżyjesz emocjonującą, pełną wyzwań przygodę. Producentem jak i wydawcą jest studio Rebellion. Data premiery 28 sierpień 2018 na PC, PS4, XONE.

Strange Brigade Download Pełna wersja

Strange Brigade crack Ściągnij Grę!

Strange Brigade to gra utrzymana w klimacie strzelanek, w której może brać udział od jednego do czterech graczy walczących w kooperacji. Akcja gry rozgrywa się w klimacie lat trzydziestych minionego stulecia, w obrębie Imperium Brytyjskiego. Gracze, żądni przygód i zdrowej adrenaliny, przemierzają mroczne zakamarki Imperium Brytyjskiego, badając sekrety i tajemnice dawnych cywilizacji. Zadanie na pozór proste i przyjemne, jednak jego realizację utrudniają mityczne bestie, wskrzeszone przez egipską królową-czarownicę – Seteki.

Jeśli chcesz cofnąć się do lat trzydziestych minionego stulecia, ocierając się jednocześnie o kulturę mityczną, pobierz za darmo Strange Brigade PC Download. Gracze staną więc w szranki z powstałymi z grobu Satake oraz legionami mitologicznych stworów – minotaurów, mumii oraz zombie. Przeciwnicy są nieobliczalni i nieprzewidywalni – począwszy od małych pionków, których zabicie nie stanowi niemalże żadnego problemu, na szkolonych cwaniakach skończywszy, w których przypadku jednak kulka to zdecydowanie za mało.

Każdy gracz ma do dyspozycji unikatowe umiejętności i talenty, a jedną z kluczowych metod zwalczania wrogów są elementy znajdujące się wokół, m.in. zabójcze pułapki w postaci wirujących ostrzy. Jeśli lubisz zmieniającą się niczym bumerang akcję, wymagającą odpowiedniego reagowania oraz podejmowania szybkich decyzji, ściągnij Strange Brigade free Download – trzecioosobową strzelankę, utrzymaną w klimacie starego kina przygodowego.

Mechanizm

Twórcą gry Strange Brigade jest studio Rebellion, na którego koncie znajduje się m.in. seria Sniper Elite. Gracz obserwuje akcję z perspektywy trzecioosobowej – solo lub maksymalnie w towarzystwie trzech innych osób. Zadaniem graczy jest stoczenie walki z potworami żywcem wyjętymi z kart mitologii, zarówno tymi, które można pokonać niemal od ręki, jak i zdecydowanie bardziej odpornymi i wytrzymałymi na ataki oraz obrażenia. Co ważniejsze, gracz nie wie, w którym momencie pojawi się przeciwnik i jaka będzie jego siła – konieczne jest więc maksymalne skupienie oraz umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji.

Jeśli chcesz stoczyć walkę z mitologicznymi potworami, wykorzystując indywidualny ekwipunek w postaci pistoletów, strzelb, karabinów maszynowych oraz zestawem specjalnych, nadludzkich zdolności, pobierz grę – z całą pewnością przeżyjesz niezwykłą przygodę, sprawdzając jednocześnie własne umiejętności logistyczno-strategiczne.

Strange Brigade Pobierz / zainstaluj na PC CODEX

Strange Brigade crack Pobierz Grę!

 • Skidrow Strange Brigade Free Download
 • Steam PC Strange Brigade Torrent
 • Cracked Strange Brigade 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Strange Brigade Download PC

crack cpy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.