Street Outlaws: The List Download gra na PC

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Team6 Game Studios / Rebel Games


Wydawca:
 

GameMill Entertainment


Data premiery:
 

29 listopad 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

podzielony ekran


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Wyścigi, samochodowe, seriale TV, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Holenderski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5988 razy

Waga: 2.76 GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Street Outlaws: The List:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Street Outlaws: The List to gra dostępna zarówno na PC, jak i PlayStation 4, Nintendo Switch czy Xbox One. Takie gry darmowe szybko zyskują swoich zwolenników, klikając przycisk download ściągniesz grę na komputer. Jest to typowa, bardzo emocjonująca gra wyścigowa.

Street Outlaws: The List Pobierz za Darmo PC

Street Outlaws: The List download Download free!

Podstawowe informacje

Street Outlaws bardzo typowa gra wyścigowa (jeśli chcesz się o tym przekonać i lubisz takie gry, pobierz ją natychmiast). Wydana została przez GameMill Entertainment, zaś jej dystrybutorem został Team6 Games. Tym samym gra obsługuje aż 6 języków – angielski, holenderski, francuski, włoski, niemiecki oraz hiszpański.

W każdym z języków obsługiwanych przez grę gracze mają dostęp do berła oraz napisów. Natomiast pełna ścieżka dźwiękowa póki co dostępna jest jedynie w wersji angielskiej.

Fabuła gry

Cała zabawa zaczyna się w chwili, w której gracz zasiada za sterami wybranego przez siebie pojazdu. Możliwości w tym przypadku jest tak wiele, że często trudno się zdecydować na konkretną motoryzacyjną perełkę. W grze cel jest jeden – dostać się na listę 10 najlepszych kierowców w Oklahomie.

Street Outlaws: The List to zgodnie z nazwą gra w całości poświęcona wyścigom ulicznym. Co ciekawe, wiele osób tego typu gry chętnie dodaje do listy swoich ulubionych. Wracają do nich wówczas, gdy nachodzi ich ochota na nieco adrenaliny i ciekawych, szybkich wyzwań w świecie wirtualnym.

Jest to gra, która zachwyca szerokim wachlarzem pojazdów. Tu gracze mogą wybierać od motocykli, przechodząc przez auta terenowe, a kończąc na autach typu pickup. Ciekawą opcją jest możliwość tuningowania każdego z pojazdów. Do tego celu można wykorzystać różnorodne części, niektóre zdobywane w czasie gry.

Wyścigi uliczne odbywają się na obszarze amerykańskiego miasta Oklahoma. Co ciekawe, jest ono wiernym odwzorowaniem stanu rzeczywistego, co dla graczy lubujących się w tego typu rozgrywkach stanowi nie lada smaczek. Podobną grą i zdecydowanie jedną z najlepszych tego typu wyścigówek jest NFS Heat do pobrania.

W Street Outlaws: The List dostępne są cztery tryby zabawy:

 • drag racing, czyli po prostu wyścigi równoległe,
 • wyzwania,
 • tuning,
 • szybka gra.

Zatem trudno określić, który z etapów tej gry może być dla graczy bardziej pasjonujący. W tym przypadku każdy ma swoje szerokie grono zwolenników. Niezależne od wybranego trybu zabawy, rozpoczynając grę przede wszystkim należy przestawić się na tryb dobra rozrywka.

Gra wyścigowa Street Outlaws: The List pozwala na toczenie zarówno samodzielnych lokalnych rozgrywek, jak i dwuosobową zabawę – w tym przypadku gracze dla większego komfortu i ciekawszego efektu gry mają do swojej dyspozycji podzielony ekran. Niektórym wydawać się może,że gra dostępna jest dla zbyt małej ilości graczy. W rzeczywistości jednak dwie osoby (a nawet jedna) to ilość wystarczająca, dzięki której gra z pewnością będzie pasjonująca i emocjonująca. Dodatkowo wcale niepozbawiona elementu rywalizacji.

Ciekawostka

Zręcznościowa gra wyścigowa, inspirowana i licencjonowana przez pewien znany program. Chodzi tu oczywiście o program Street Outlaws, emitowany przez stację Discovery Chanel.

Street Outlaws: The List Download Pełna Wersja PC

Street Outlaws: The List pobierz Pobierz Grę!

 • free Download Street Outlaws: The List Crack Exsite
 • Pobierz Street Outlaws PC torrent chomikuj
 • pełna wersja gry wyścigowej za darmo
 • gdzie pobrać Street Outlaws codex free download

crack HOODLUM

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *