Need for Speed: Heat Download za Darmo

Need for Speed: Heat jest to kolejna odsłona gier wyścigowych, stworzonych przez znawców tego typu gier. NFS Heat polega na uciekaniu przed skorumpowanymi policjantami. Jeżeli gracz zakupi w przedsprzedaży NFS Heat, otrzyma nowy samochód – Mitsubishi Lancer Evolution X K.S.

Need for Speed: Heat Download – Pełna Wersja PC

Need for Speed: Heat Pobierz Pobierz Grę!

Jeżeli gracz zamówi NFS Heat Edycja Deluxe w przedsprzedaży, otrzyma wiele przeróżnych gratisów. Po pierwsze otrzyma auto startowe Mitsubishi Lancer Evolution X K.S (gracz najdzie je od razu w garażu). Ponadto do zdobycia są trzy samochody z edycji K.S oraz Chevrolet Corvette Grand Sport K.S – dostępny on jest na 18. poziomie reputacji w garażu. Oprócz tego gracz otrzymuje premie do reputacji oraz banku (po 5%).

NFS Heat za darmo jest to już dwudziesta pierwsza odsłona wyścigowych gier Need for Speed. Akcja gry rozgrywa się w mieście Palm City. W dzień jeździmy mistrzostwa Speedhunters Showdown, a w nocy walczymy o zwycięstwo na nielegalnych ulicznych wyścigach. Producentem gry Need for Speed: Heat jest Ghost Games, a wydawcą Electronic Arts Inc. Oceny graczy są tak naprawdę różne. Na stronie oficjalnej gry Need for Speed widzimy średnią ocenę 6,7 – jest dobrze, ale nie jest to najlepiej w porównaniu do innych gier wyścigowych.

NFS Heat pokochało już wielu fanów motoryzacji

Studio Ghost Games działa od roku 2011 pracując nad Need for Speed. Jeżeli chodzi o Ghost Games – wcześniej stworzyło Need for Speed: Rivals, Need for Speed i Need for Speed: Payback. W niniejszej grze do pobrania NFS Heat gracz wciela się w kierowcę, który nielegalnie (a czasem legalnie) się ściga. Z każdym wygranym wyścigiem kierowca idzie w górę po kolei po szczeblach kariery. Zdobywa reputację oraz zarabiają coraz to większe pieniądze z wyścigu na wyścig. Otwierają się też wtedy nowe możliwości i rozpoczynają się nowe wątki w grze.

Nowość na rynku

Gra toczy się w wirtualnym mieście na dwóch płaszczyznach, więc gracz za dnia ma inne możliwości, a w nocy pojawiają się nowe. Policja patrolująca ulice uważnie patrzy czy główny bohater nie łamie prawa, więc trzeba na to zwrócić szczególną uwagę. Inaczej można zapłacić duży mandat albo przegrać w trakcie prowadzenia jednej z misji. Oprócz tego w grze Need for Speed: Heat Download mamy dostępnych wiele skrytek, sekretów i możemy w wyścigach wygrać dużo pieniędzy. Zapadnięcie zmroku gracz może ustawić ręcznie. Dzieje się wtedy naprawdę dużo, na przykład te nielegalne wyścigi.

Need for Speed: Heat – policja i pościgi za kierowcami.

Grając w nielegalne wyścigi możemy spodziewać się zwiększenia reputacji oraz zdobywamy części do tuningu samochodów. Jeżeli policja złapie nas na gorącym uczynku, będziemy musieli przed nią uciekać. Im więcej nabroimy – tym więcej jednostek policji będzie nas ścigać. Policja dysponuje wieloma najróżniejszymi pojazdami – radiowozy, śmigłowce oraz opancerzone pojazdy. Podczas ucieczki mamy jedno dodatkowe i ogromne utrudnienie, gdy zniszczymy nasze auto którym uciekamy policji, zostaniemy złapani przez funkcjonariuszy.

Moja Ocena

Uważam, że ta gra jest jedną z lepszych gier z tej serii, dlatego warto jest w nią grać samemu lub ze znajomym na przykład przez Internet. Jak najbardziej poleciłbym tę grę swojemu przyjacielowi. i grałbym z nim godzinami!

NFS Heat Pobierz grę na PC

Need for Speed: Heat Download Ściągnij za darmo!

  • Pełna wersja gry Chomikuj Torrent
  • Darmowe gry na Komputer
  • Gry Darmowe do pobrania Pebx
  • Codex Crack Ściagnij za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *