Stronghold: Warlords Download

Stronghold: Warlords (Twierdza: Władcy) to gra strategiczna z elementami RTS. Z pewnością zadowoli ona zwolenników średniowiecznych klimatów. Opisywana produkcja została wykonana z troską o najmniejsze detale. Warto wspomnieć również o niezwykle wciągającej fabule. Producentem oraz wydawcą jest studio FireFly Studios. Gra została wydana wyłącznie na PC. Dostępny jest zarówno tryb single, jak i multiplayer.

Twierdza: Władcy gra do pobrania

Stronghold: Warlords pełna wersja
Zainstaluj Grę!

Szesnaście stuleci

Masz ochotę przenieść się do czasów przed naszą erą? Pobierz Stronghold: Warlords Download i spróbuj przetrwać na Dalekim Wschodzie. Warto podkreślić, że czeka tutaj na nas wiele niebezpieczeństw. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby gracz wykazał się sprytem oraz nie lada odwagą. Ciekawe jest również to, że akcja rozgrywa się na przestrzeni szesnastu stuleci.

Jak już wspomniano, akcja toczy się w wielu różnych okresach. Z tego względu podczas zabawy napotkamy rozmaite nacje. Mowa tutaj o m.in. wietnamskich plemionach, japońskich szogunach, czy też mongolskich koczownikach. Znacząco urozmaica to rozgrywkę. Warto dodać, ze napotkane postacie znacznie różnią się od siebie, a wszystko zależy od tego, w jakim wieku aktualnie się znajdujemy.

Otoczenie w Twierdza: Władcy możemy obserwować z lotu ptaku, co daje nam lepszą kontrolę. Naszym głównym zadaniem jest budowa, a także rozwój twierdzy. Musimy zrobić wszystko, aby uczynić ją mocną i niezwyciężoną. Oczywiście nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Należy liczyć się z tym, że na naszej drodze pojawi się wiele przeciwności losu.

Zarządzanie armią w Stronghold: Warlords

Darmowe gry wymagają dobrego zorganizowania, a także racjonalnego podejmowania decyzji. W omawianej produkcji musimy stworzyć własną armię. Istotne jest to, aby do walki powołać najlepszych żołnierzy, którzy posiadają nie tylko umiejętności, ale również doświadczenie. Nie zapominajmy, że to właśnie oni odpowiadają za bezpieczeństwo mozolnie budowanej twierdzy.

Zbyt słabe, czy też niewłaściwie zarządzane wojsko nie poradzi sobie z najazdem wroga. Musimy mieć świadomość, że podczas rozgrywki w Stronghold: Warlords stoczymy wiele pojedynków. Oczywiście nie każdy z nich zakończy się sukcesem. Ważne jest jednak to, aby zminimalizować ryzyko porażki. Należy pamiętać o tym, że armia powinna być nie tylko starannie selekcjonowana, ale również rozwijana.

Wojska potrzebna są nam również do tego, aby atakować przeciwników. Jest to sposób na to, aby skutecznie zwiększać posiadane zasoby. Bez nich wzmocnienie twierdzy jest niemożliwe. Potrzebujemy wielu drogocennych surowców, które możemy zdobyć właśnie podczas ataków na nieprzyjaciół. Sprawdź poprzednią część gry Stronghold Crusader na PC.

Zaawansowane maszyny

Nie w każde miejsce możemy wysłać naszych żołnierzy. Wrogowie zadbali o to, aby ich schrony były kompleksowo zabezpieczone. W takim przypadku warto jest korzystać z zaawansowanych maszyn, które znacząco podnoszą nasz potencjał bojowy. Ponadto do dyspozycji mamy również szereg innych konstrukcji, które ułatwiają nam eliminację przeciwnika.

Na specjalną uwagę w Stronghold: Warlords PC zasługują tytułowi władcy. To trzy zupełnie odmienne postacie. Posiadają one własną osobowość, a także specyficzne umiejętności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekazać im część obowiązków. Władca może stać się dowódcą naszego wojska, czy też troszczyć się o losy lokalnej społeczności.

Oczywiście to od nas zależy, czy przekażemy kontrolę danemu władcy. W tym temacie panuje pełna swoboda. Warto jednak wziąć pod uwagę, że do realizacji mamy sporą ilość obowiązków. Wsparcie władców bywa niezbędne do tego, aby twierdza cały czas się rozwijała, a także pozostała bezpieczna.

Plusem jest fakt, że omawiane postacie również możemy umacniać. Rozwój ich umiejętności możliwy jest jednak wtedy, gdy zgromadzimy odpowiednią ilość punktów. Są one przyznawane przez obiekty o charakterze dyplomatycznym.

Zaufanie społeczeństwa

Podczas zabawy w grze Twierdza: Władcy nie możemy zapominać o potrzebach społeczeństwa. Tylko wtedy zdobędziemy zaufanie oraz poparcie mieszkańców. Jest ono niezwykle ważne do tego, aby odnieść wymarzony sukces. Duży nacisk kładziony jest na rozrywkę. Nie możemy wymagać, aby ludność wyłącznie wykonywała nasze polecenia.

Oczywiście możemy również wprowadzić dyktaturę. W tym przypadku nie musimy dbać o dobre samopoczucie mieszkańców. Wystarczy, że zmotywujemy ich do pracy poprzez zastraszenie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że takim system może w przyszłości obrócić się przeciwko nam.

Podczas gry należy stale monitorować skarbiec. Pieniądze pozyskujemy również z podatków, które są opłacalne przez ludność. Uważajmy na bezsensowne wydatki, które narażają nas na spore straty. Może okazać się, że zostaniemy bez grosza.

Oficjalna strona: https://www.strongholdwarlords.com/.

Stronghold: Warlords Download

Stronghold: Warlords Download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i3-2115C 2.0GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB NVIDIA GeForce GT 740.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • pebx Twierdza: Władcy demo torrent
  • chomikuj Twierdza: Władcy za darmo
  • codex Stronghold: Warlords PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *