Styx Shards of Darkness Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Cyanide Studio


Wydawca:
 

Focus Home Interactive


Wydawca PL:
 

CDP


Data premiery:
 

14 marca 2017


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, fantasy, skradanki, humorystyczne, przygodowe gry akcji

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9366 razy

Waga: 10.62GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Styx: Shards of Darkness :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon R7 260X
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7 3.6 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390
  • Miejsce na dysku: 11 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Gra Styx: Shards of Darkness jest kontynuacją trzecioosobowej skradanki Styx: Master of Shadows. Tam wcielaliśmy się w postać doświadczonego goblina-zabójcy. Jak jest tutaj? W tej części gry nasz bohater odkrywa przerażającą rzecz. Kilka ras spotyka się w celach dyplomatycznych, ale nasza postać odkrywa, że to tylko pretekst, bo tak naprawdę chodzi o to, że rasy Elfów i Krasnoludów zawiązały tajny sojusz w celu zniszczenia rasy Goblinów, a więc naszej! Pobierz Styx: Shards of Darkness download i uratuj swoją rasę przed całkowitą zagładą!

Styx Shards of Darkness Download pełna wersja

Styx: Shards of Darkness pobierz gre Ściągnij Grę!

Cyanide Studio jest producentem gry, a Focus Home Interactive wydawcą zagranicznym. W Polsce natomiast jest nim cdp.pl. Grę zalicza się do gier komputerowych akcji, TPP, fantasy oraz skradanek. W tę grę możemy grać tylko w trybie single player.

Styx: Shards of Darkness jest kontynuacją głośnej współcześnie skradanki Styx: Master of Shadows, w której wykorzystano doskonale wszystkim znaną serię Thief. Zmieniono jednak realia fantastyczne. Studio Cyanide wyprodukowało pierwszą część, więc kontynuacja kultywuje dotychczasowe rozwiązania.

Produkcja została zapowiedziana w październiku 2015 roku, a więc niemal dokładnie w pierwszą rocznicę premiery pierwowzoru i ukazała się pod koniec następnego roku – podobnie jak jej poprzedniczka na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji. Poza tradycyjnie szerszą paletą opcji konfiguracyjnych, dostępną dla graczy pecetowych, pod względem rozgrywki wersje na poszczególne platformy w niczym nie różnią się od siebie.

W grze jesteśmy goblinem-zabójcą, który musi uratować swoją rasę przed kompletną zagładą. Musimy odkryć wszystkie szczegóły szeroko zakrojonej intrygi, aby móc to zrobić. Po upadku wieży Akenash, która skrywała złoże drogocennego dla wszystkich bursztynu, nasz bohater zostaje zmuszony do infiltracji miasta Körangar. Jest to bastion Mrocznych Elfów. Dowiadujemy się tam całkiem przypadkiem, że odbywa się tam dyplomatyczne spotkanie Elfów i Krasnoludów, którzy organizują spisek i sojusz przeciwko Goblinom! Pobierz Styx: Shards of Darkness download i nie pozwól na to, aby Twoja rasa została wymordowana!

Jeśli chodzi o mechanikę, to kontynuacja kontynuuje rozwiązania pierwszej części. Wszystko więc obserwujemy z perspektywy trzecio osobowej. Jest to gra przede wszystkim akcji, w czasie której musimy się skradać i po cichu eliminować zdradzieckie Elfy i Krasnoludy. Twórcy dodali też kilka udogodnień – Styx uzyskuje szereg nowych możliwości i umiejętności, między innymi może huśtać się i wspinać po linie, a świat stał się bardziej rozległy, otwarty. Możemy tutaj też zmienić ubiór oraz udoskonalić się w danym rzemiośle. Pobierz Styx: Shards of Darkness download i dobrze się baw, ratując jednocześnie swój zagrożony świat. Wszystko jest w Twoich rękach.

Nie da się ukryć, że ta wersja jest lepsza pod względem oprawy graficznej. Technika poszła do przodu przez ostatnie dwa lata i w tej grze to można dostrzec. Miejsca poszczególne robią naprawdę duże wrażenie ze względu na ich szczegółowość i dokładność. Styx: Shards of Darkness to perełka wśród gier komputerowych, w których oprawa wizualna pełni jedną z najważniejszych ról. Pozwól sobie na odrobinę relaksu z Styx: Shards of Darkness.

Styx Shards of Darkness Pobierz / zainstaluj

Styx: Shards of Darkness download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *