Subsiege Download

Subsiege jest strategią rozgrywającą się w podwodnym świecie, stanowiącą połączenie gier typu MOBA oraz RTS. Produkcja jest dziełem studio Icebird z Niemiec, a wydana została przez firmę Headup Games. Jeżeli lubisz strategie osadzone w interesującym uniwersum, pobierz Subsiege Download i przedostań się do niezwykłego podwodnego świata.

Subsiege Download Pełna Wersja PC

Subsiege pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Subsiege

Historia przedstawiona w grze Subsiege ma miejsce niedalekiej przyszłości, a konkretnie drugiej połowie XXI wieku. Ludzkość zdołała wyczerpać niemal całość dostępnych zasobów naturalnych, a jednym ocalałym źródłem surowców okazują się morskie wody. Pozyskanych z głębin dóbr nie wystarcza jednak dla każdego. W związku z niekorzystną sytuacją, dochodzi do wybuchu prawdziwej podwodnej wojny. Udział w tych zmaganiach biorą gracze. Jeżeli chcesz odkryć niezwykły podwodny świat, pobierz Subsiege Download i zmierz się ze żmudnym poszukiwaniem surowców zapewniających przetrwanie.

Mechanika w grze Subsiege

Subsiege jest grą łączą w sobie elementy znane z dwóch różnych gatunków. Starcia wymagają od graczy budowania struktur gromadzących zdobyte surowce, a także znanego z klasycznych RTS-ów dowodzenia jednostkami bojowymi do walki z pozostałymi uczestnikami zabawy. Każdy z okrętów funkcjonuje na zasadach podobnych do produkcji MOBA. Dysponują one unikalnymi umiejętnościami, osobnym drzewkiem rozwoju oraz indywidualnym uzbrojeniem. Jeżeli chcesz zasiąść za sterami własnych jednostek bojowych, pobierz Subsiege i podejmij się podwodnej walki. Gra pozwala na skorzystanie z puli dostępnych statków, które następnie konstruowane będą podczas meczów. Oddział kierowany przez gracza zawiera zwykle od 5 do 10 jednostek dzięki czemu możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości wszystkich okrętów.

Rozgrywka w grze Subsiege

Urozmaiceniem całej zabawy są elementy typowe dla gier survivalowych. Ocean pełen jest wielu niebezpiecznych stworzeń i zjawisk, takich jak morskie potwory czy toksyczne rafy koralowe. Aby zwiedzić wrogie morskie dno, pobierz Subsiege Download i zmierz się ze wszystkimi przeciwnościami. Dodatkowym utrudnieniem są ograniczone zasoby tlenu każdego z okrętów. Podczas walki konieczne jest więc wydobywanie niezbędnych surowców, zanim załodze zabraknie wymaganej ilości powietrza. Sposobem na zdobycie jego zapasów jest przeszukiwanie wraków poległych statków, w celu zebrania zbiorników tlenowych. Weź udział w survivalowych zmaganiach i pobierz Subsiege Download, aby poznać trudy podmorskiej egzystencji.

Tryby w grze Subsiege

Subsiege jest produkcją oferują zarówno tradycyjną kampanię fabularną, jak i tryb kooperacyjny. Uwzględniono także potyczki PvP, które pozwalaj na jednoczesny udział maksymalnie szesnastu zawodnikom. Multiplayer rozgrywa się w świecie, który ulega nieustannym zmianom na skutek bitew oraz innych działań dokonywanych przez uczestników zabawy. Jeżeli lubisz rozbudowane RTS-y, pobierz Subsiege i weź udział w każdym z dostępnych trybów rozgrywki. Produkcja wyróżnia się typową dla gatunku, estetyczną grafiką.

Subsiege Pobierz grę na PC

Subsiege download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Subsiege Crack Chomikuj
  • Free Download Subsiege Torrent Pebx
  • Exsite Subsiege Pobierz za darmo
  • RELOADED Subsiege Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *