Sword Legacy Omen Download

Będąc fanem taktycznych gier RPG na PC, zwróć uwagę na nowy ciekawy tytuł i pobierz Sword Legacy Omen download. To doskonała propozycja dla tych, którzy najlepiej czują się w grach drużynowych utrzymanych w baśniowej scenerii. Jednak jest ona tylko otoczką dla brutalnego świata w, którym rycerz zamordowanego króla Britanii – krainy w której dzieje się akcja, podejmuje prywatną akcję zemsty, a także cel odnalezienia miecza, który według legendy ma spowodować kres sporów i wzajemnych animozji mieszkańców krainy. Producentem gry jest Firecast Studio, a jej wydawcą Team 17. Data premiery 13 sierpień 2018 na PC.

Sword Legacy Omen Download pełna wersja

Sword Legacy Omen pobierz Pobierz Grę!

Britannia, na którą składają się mniejsze królestwa: Mercia, Northumbria, Anglia, Kent oraz Wessex, zostaje pozbawiona władcy Lorda Leofa, którego celem było utrzymanie pokoju. Po jego morderstwie, rycerz Uther rozpoczyna drogę by odnaleźć miecz Excalibura, który jest jedyną nadzieją na przywrócenie jedności Britanni. W jego wędrówce przeplatanej licznymi starciami z wrogami towarzyszy mu czarodziej Merlin, a także farmer Duanne, złodziejka Gwen, mnich Felix, barbarzyńca Ferghus, rogaty łucznik Flint, a także krasnolud Gorr. Interesujesz się baśniami dotyczącymi fikcyjnych monarchii? Pobierz za darmo Sword Legacy Omen PC Download, który pozwoli Ci eksplorować i odkrywać tajemniczą Britannię.

Jak w każdej grze typu RPG zdobycie doświadczenia i zwiększenie potencjału bojowego popycha Cię naprzód razem z twoją drużyną. Konieczna jest oczywiście odpowiednia taktyka bez której niemożliwe byłoby pokonanie kolejnych wrogów. Do dyspozycji czasem masz nietypowe rodzaje amunicji, które możesz wykorzystać by przetrzebić szeregi wroga i zdobyć przewagę dla swojej drużyny. Do takiej broni należą np. beczki z prochem, które odpalone spowodują ogromną eksplozję. Walka w tej grze to nie wszystko, ponieważ musisz w międzyczasie rozwiązywać szereg różnorodnych zadań. Jeśli lubisz gry, które zapewniają wszechstronną stymulację i zmuszają do myślenia, ściągnij Sword Legacy Omen free Download, który nie jest tylko zwykłą strzelanką, ale złożoną grą strategiczną, w której konieczny jest odpowiedni koncept, zapewniający późniejszy sukces drużyny.

Każdy w drużynie ma swoje zadania i sprawdza się w innych sytuacjach. Należy poznać mocne strony poszczególnych postaci. Uther i Ferghus są najlepsi w walce w pierwszym szeregu, natomiast doskonałe wsparcie dla nich stanowią Flint, który strzela z łuku, a także Felix, który jest drużynowym lekarzem. Z kolei Gorr najlepiej sprawdza się w tworzeniu różnego rodzaju pułapek, które mają za zadanie wyeliminować znaczną ilość wrogów. Podobną grą jest Winterfall pobierz.

Gra Sword Legacy Omen oparta jest o technologię Utility. Kolory są wyraziste i bogate. Małym minusem może niedostatek detali. Akcja ukazana jest w widoku izomerycznym. Ażeby pokonać przeciwników trzeba doskonale znać mocne i słabe strony swojej drużyny i ułożyć taktykę w taki sposób, by niedostatki niektórych postaci przesłonić jej atutami, tak by posuwać się naprzód i pokonywać kolejnych napotkanych na drodze wrogów. Gra przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 16 lat, gdyż mimo scenerii jest bardzo brutalna, krew leje się strumieniami, a trup ściele się gęsto.

Sword Legacy Omen Pobierz Reloaded

Sword Legacy Omen download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel i5-760 2.8GHz / AMD Ryzen 5 1400
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 650 / AMD Radeon HD 6850 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit

  • Skidrow Sword Legacy Omen Free Download
  • Steam PC Sword Legacy Omen Torrent
  • Cracked Sword Legacy Omen 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Sword Legacy Omen Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *