Winterfall Download

Winterfall to gra akcji RPG, która toczy się w otwartym świecie. Użytkownik samodzielnie decyduje o tym, jak przebiega rozgrywka, dzięki czemu staje się ona bardziej ekscytująca. Producentem oraz wydawcą jest Clan Latria. Planowana data premiery przypada na 29 kwietnia 2019 r. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Gracz do dyspozycji ma jeden tryb rozgrywki, czyli single player. Na specjalną uwagę zasługuje trójwymiarowa grafika, która znakomicie oddaje wszelkie detale opisywanej produkcji. Wszelkie lokalizacje, gdzie toczy się rozgrywka są wyjątkowo zróżnicowane, a tym samym interesujące.

Winterfall Pobierz grę – Pełna Wersja PC

Winterfall download Ściągnij Grę!

Fabuła

W Winterfall przenosimy się go fantastycznej krainy o nazwie Anor. Przypomina ona nieco Europę na przełomie starożytności oraz średniowiecza. W przeszłości rządziło tutaj imperium Stare Królestwo, jednak sytuacja diametralnie uległa zmienia. Podzieliło to społeczeństwo na kilka plemion.

Po upadku imperium powołano do życia trzy plemiona, które udały się w świat. Między nimi można było zauważyć znacząco różnice, a upływający czas jeszcze bardziej je pogłębił. Gracz może stanąć na czele jednego z nich. Wszystko po to, aby powrócić na łono ojczyzny. Oczywiście nie będzie to proste zadanie.

Masz ochotę stworzyć prawdziwego bohatera, który przywróci do życia bajeczną krainę Anor? Pobierz za darmo Winterfall PC Download i poprowadź swoje plemię do miejsca pochodzenia. Pamiętajmy o tym, że nawet jeśli uda nam się sprowadzić ludność do ojczyzny, to miejsce będzie kompletnie zdewastowane. Gracz musi więc zająć się również jego odbudową.

Rozgrywka

W Winterfall rozgrywkę obserwujemy z punktu widzenia osoby trzeciej. Stworzona przez nas postać porusza się pieszo lub konno. To my decydujemy o tym, jakie umiejętności i cechy będzie miał nasze bohater. Samodzielnie kreujemy postać, tak aby spełniała ona nasze oczekiwania.

Warto wiedzieć, że podczas zabawy kierujemy nie tylko bohaterem stworzonym na starcie. Naturalnym jest, że z biegiem czasu zestarzeje się on, a następnie zginie śmiercią naturalną. Będziemy mogli jednak wcielić się w skórę kolejnych potomków o innych zdolnościach i profesjach.

Chcesz przywrócić zgładzoną cywilizację do życia? Ściągnij Winterfall free Download i wykorzystać myślenie strategiczne do tego, aby powrócić do swoich korzeniu. Na naszej drodze spotkamy oczywiście wiele przeciwności losu. Niewykluczone jest to, że będziemy musieli prowadzić krwawe wojny z innymi ugrupowaniami. Zobacz również grę fantasy Sword Legacy Omen pobierz.

Podczas rozgrywki dużą rolę odgrywa interakcja z napotkaną ludnością. Pamiętajmy, że nie wszystkie osoby będą nastawione do nas pozytywnie. Naszym zagrożeniem są nie tylko ludzie, ale równie zwierzęta. Musimy więc wykazać się ostrożnością i sprytem.

Przemierzając nowe miejsca zdobywamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale również surowce. To właśnie dzięki nim możemy wykonać różnorodne przedmioty. Możemy wykorzystać je podczas dalszej drogi lub sprzedać. Po dotarciu do celu wznosimy budowle, które mają zapewnić nam bezpieczeństwo. Nie zapominajmy, że wróg może uderzyć w naszą twierdzę w najmniej spodziewanym momencie.

Winterfall Download – Gra do pobrania na PC

Winterfall pobierz grę Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Wkrótce

  • Pobierz Winterfall torrent Pebx
  • Free Download Winterfall Crack Chomikuj
  • Gra Winterfall Pobierz za darmo
  • CODEX Winterfall free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *