Tavern Keeper Download

Tavern Keeper to ciekawa strategia ekonomiczna, w której gracz musi wcielić się w rolę zarządcy karczm, znajdujących się na podległym mu terenie. O tym, że jest to zadanie niełatwe, dowiadujemy się już w trakcie trwania gry, próbując dopiąć budżet, przy jednoczesnym inwestowaniu. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Greenheart Games.

Tavern Keeper Download – Pełna Wersja PC

Tavern Keeper pobierz Ściągnij Grę!

Nie taka karczma, jak ją…

O tym, że Tavern Keeper nie jest zwykłą grą ekonomiczną, świadczy chociażby ów “podległy teren”, na którym gracz ma działać. W praktyce, jest to ciekawa kraina fantasy, która rządzi się swoimi prawami (do których musimy się ustosunkować).

Naszym zadaniem będzie więc rozbudowywanie posiadanych lokali, gromadzenie towarów i ich późniejsza sprzedaż, a także – zatrudnianie pracowników i oczywiście dbanie o potrzeby Klientów. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak dziwne i zwariowane mogą one być, pobierz za darmo Tavern Keeper PC Download i próbuj zbilansować swój własny, karczemny budżet.

Gracz vs ekonomia

W większości gier ekonomicznych, na dodatek osadzonych w świecie fantasy, wyniki gospodarcze poszczególnych graczy są w pewnym stopniu porównywane. W Tavern Keeper jest zupełnie inaczej. Jedynym trybem, z którym gracz może mieć do czynienia, jest oczywiście tryb single, który rządzi się swoimi (często nieekonomicznymi) zasadami i prawami. W efekcie, poruszanie się po gospodarczo – ekonomicznym świecie gry nie będzie wcale proste. Co więcej, będzie w pewnym stopniu ograniczane, poprzez kalkulujących “na zimno”, przeciwników.

Mechanika gry

Cała zabawa zaczyna się od posiadania jednej i to niedużej karczmy. Nie dość, że posiadany przez nas budynek nie przynosi zbyt wysokich zysków, to jeszcze jest usadowiony w dość wątpliwym fragmencie królestwa, które do najbogatszych nie należy. Naszym zadaniem jest przekształcenie biedującego podmiotu gospodarczego w ogromną sieć karczm, przynoszącą bardzo duże dochody. Inną fajną grą strategiczną jest Phoenix Point pobierz.

Jak tego dokonać? Pod tym względem Tavern Keeper przypomina… sandbox. Gracz ma tu ogromne możliwości ekonomiczne, mogąc wybierać pomiędzy np. dobudową nowych pomieszczeń, aż po wprowadzanie zupełnie nowych dań i potraw. Duże znaczenie mają tu również inne formy zarobku, nie do końca związane z prowadzona działalnością. Jeśli chcesz je poznać, ściągnij Tavern Keeper free Download i sprawdź, w jaki sposób możesz zarobić.

Postacie jako element gry

Jedną z kluczowych ról w naszej karczmie odgrywają postacie a konkretnie – zakontraktowani pracownicy. Musimy dbać zarówno o ich przychody, jak również o to, by nie nudzili się w pracy. Nie możemy również zapominać o odpowiedniej atmosferze w pracy, skutkującej znacznie wyższymi przychodami. Dodajmy, że specyfikacja psychologiczna każdego z pracowników jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu będą ich charakteryzować różne potrzeby!

Kwestie techniczne

Interfejs gry charakteryzuje się specyficznym, nieco kreskówkowym stylem.

Tavern Keeper Pobierz grę na PC

Tavern Keeper download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:


  • Pobierz Tavern Keeper Crack Chomikuj
  • Free Download Tavern Keeper Torrent Pebx
  • SKIDROW Tavern Keeper Free Download
  • PROPHET Tavern Keeper Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *