Tennis World Tour Download

Tennis World Tour to niezwykła gra symulująca prawdziwe zmagania na korcie tenisowym. Rozgrywka przygotowana zgodnie z wymogami platformy PC Windows to twór dopracowany w każdym calu, bez trudu zadowoli więc wszystkich miłośników tej majestatycznej dyscypliny sportu. Nie musisz być czynnym graczem w rzeczywistości. Nie musisz nawet znać tenisowych gwiazd, czy posiadać specjalistycznej wiedzy na temat tej konkretnej dyscypliny sportu. Wystarczy ogólna znajomość zasad, zręczność i zainstalowanie gry. Pobierz Tennis World Tour download i buduj własną ścieżkę kariery lub rywalizuj z innymi zawodnikami w trybie multiplayer. Wybór należy do ciebie, ale emocje i przyjemność z gry otrzymasz w pakiecie. Producentem gry jest Breakpoint Studio, a wydawcą Bigben Interactive. Data premiery na PC 12 czerwiec 2018.

Tennis World Tour Download Skidrow PC

Tennis World Tour pobierz Ściągnij Grę!

Technicznie udogodnienia w rundzie tenisowej

Twórcom gry bardzo mocno leżała na sercach jej autentyczność. Postawiono więc na rozbudowaną i dopracowaną grafikę, bogate funkcje motoryczne oraz optymalnie wiele możliwości, które występują także w rzeczywistych zawodach. Wyrazem tego są np. przeprowadzone wcześniej symulacje toru lotu piłki. Producenci poddali próbom wszelkie dostępne warianty i zagrywki. Cel był jeden: by gra miała jak najwięcej punktów stycznych z rzeczywistością. Sami zawodnicy również wyglądają niezwykle profesjonalne, ich ruchy są możliwie jak najmniej sztuczne i komputerowe. Jest to również przejaw postępującej tendencji do coraz bardziej spektakularnego urzeczywistniania gier komputerowych i do stopniowego zacierania granic pomiędzy prawdą a fikcją. Poczuj się niczym zawodnik na korcie przy trybunach pełnych wiwatujących kibiców. Pobierz za darmo Tennis World Tour PC download i daj się ponieść euforii wiwatujących tłumów.

Zawodnicy rodem z prawdziwego kortu

Skoro twórcy gry sięgnęli po najnowocześniejsze technologie, by nadać symulacji jak najwięcej cech realizmu, nikogo nie powinno dziwić, iż zawodnicy wzorowani są na autentycznych postaciach i noszą ich nazwiska. Dzięki temu każdy fan tenisa może zaserwować wirtualną ręką swego idola i prawdziwej legendy sportu. Wszelkie zabiegi wokół uatrakcyjnienia gry przynoszą rezultaty, ponieważ każdy, kto choć raz zagra w Tennis World Tour, chętnie będzie do rozgrywki powracał. Symulacja wprowadza też prawdziwe emocję i euforię związane z realnymi zawodami, a to niezwykle istotne doświadczenie. Inną grą symulacyjną tym razem golfa jest The Golf Club 2019 pobierz.

Zwycięzca bierze wszystko!

Gra w tenisa, jak na typową grę symulacyjną przystało, nie tylko bawi, ale także uczy. Zwinności, refleksu i szybkości przede wszystkim, ale również skrupulatnego obmyślania strategii, która zaprocentuje na korcie. Każdy z graczy dba bowiem także o program treningowy i rozwój danego zawodnika. Gra rozwija zdolności psycho-ruchowe, daje większe umiejętności koncentracji, uczy wielopłaszczyznowego postrzegania oraz zwracania uwagi na szczegóły. To gra dla ambitnych i wytrwałych. Chcesz nieustannie się rozwijać, by odnosić zwycięstwa na korcie? Ściągnij Tennis World Tour free download już dziś i pozwól, by spłynął na ciebie sportowy splendor.

Tennis World Tour Pobierz pełna wersja

Tennis World Tour download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5/i7 2.5 ghz / AMD Phenom II x2 2,5 Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: Nvidia 960 GTX / AMD R9 280 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 13 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

  • Skidrow Tennis World Tour Free Download
  • Steam PC Tennis World Tour Torrent
  • Cracked Tennis World Tour 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Tennis World Tour Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *