The American Dream Download

Wydana na komputery osobiste z systemem PC Windows, gra zręcznościowa The American Dream opracowana została przez niezależnych deweloperów ze studia Samurai Park z siedzibą w Australii. Tytuł opracowany został z myślą o aktywnym zastosowaniu kontrolerów ruchowych oraz gogli VR, które są niezbędne do rozpoczęcia zabawy. Jeżeli lubisz produkcje wykorzystujące nowoczesne technologie, pobierz The American Dream Download i weź udział w niezwykłej zabawie rozgrywanej w rzeczywistości wirtualnej.

The American Dream Download Pełna Wersja PC

The American Dream pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze The American Dream

Akcja przedstawiona w grze The American Dream rozgrywa się w alternatywnych realiach historycznych. Fabuła ma miejsce w latach pięćdziesiątych na terenie Stanów Zjednoczonych. Gracz wciela się w amerykańskiego patriotę, który przebywa we wzniesionym przez najpopularniejszych producentów broni kompleksie. Razem z bohaterem gracz szybko przekonuje się, do czego tak naprawdę przykładni obywatele jego kraju wykorzystują pistolety, strzelby, karabiny oraz inny arsenał. Broń zastępuje w tym świecie praktycznie wszystkie inne narzędzia, włącznie z najpopularniejszymi akcesoriami codziennego użytku. Jeżeli chcesz poznać oryginalną historię rozgrywającą się w alternatywnych realiach historycznych Stanów Zjednoczonych Ameryki, pobierz The American Dream Download i dowiedz się, co jeszcze czeka na głównego bohatera tej nietypowej produkcji.

Mechanika w grze The American Dream

Akcja gry The American Dream obserwowana jest przez gracza z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas swoich zmagań, główny bohater trafia do ponad dwudziestu różnorodnych lokacji. Jego celem jest wykonywanie licznych zadań, polegających na wykonywaniu standardowych czynności, na przykład spełnianiu obowiązków zawodowych, przygotowywaniu i spożywaniu posiłków czy prowadzeniu samochodu. Do wszystkiego gracz musi wykorzystać broń palną. Pistolet wykorzystać można zarówno do otworzenia puszki z napojem czy obracania mięsa dopiekającego się na grillu, jak i odpalenia fajerwerków. Gracz jest również w stanie oczyścić w ten sposób drogę z przeszkód, które wypadają z ciężarówki jadącej tuż przed bohaterem. Jeżeli cenisz niekonwencjonalne FPS-y pobierz The American Dream Download i wykorzystają broń palną na rozmaite oryginalne sposoby.

Strona techniczna gry The American Dream

The American Dream posiada sympatyczną trójwymiarową grafikę, która utrzymana została w humorystycznej stylistyce. Jej klimat przypomina pod wieloma względami plakaty filmowe i propagandowe z lata pięćdziesiątych dwudziestego wieku. Jeżeli jesteś fanem niestandardowych rozwiązań, pobierz The American Dream Download i odkryj wszystkie smaczki ukryte przez twórców gry. Przewodnim tematem produkcji jest broń palna, jednak sama rozgrywka pozbawiona jest przemocy. Całość ma jednoznacznie parodystyczny wydźwięk, dlatego ma szansę spodobać się przede wszystkim graczom ceniącym dobry humor. Jeżeli jesteś fanem zabawnych i niekonwencjonalnych gier, pobierz The American Dream Download i podziwiaj oryginalne pomysły twórców.

The American Dream Pobierz grę na PC

The American Dream download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The American Dream Crack Pebx
  • Pobierz The American Dream Torrent Exsite
  • Chomikuj The American Dream Free Download
  • SKIDROW The American Dream Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *