The Blackout Club Download

The Blackout Club to gra, która została stworzona na takie platformy jak: PlayStation 4, Microsoft Windows PC i Xbox One. Jest to niesamowicie klimatyczna gra, oparta na rozgrywce w ramach co-opa. W grę może zagrać maksymalnie czterech graczy, którzy następnie wcielą się w nastolatków. Bohaterowie mają za zadanie odnaleźć swojego zaginionego przyjaciela i zdobyć wszelkie dowody na to, że tajemnicza działalność działa w przerażającym, podziemnym labiryncie.

The Blackout Club Pobierz pełna wersja

The Blackout Club do pobrania
Ściągnij Grę! Zarówno producentem, jak i wydawcą gry zostało studio Question LLC. Studio zostało założone kilka lat temu przez Stephena Alexandera i Jordana Thomasa. Na swoim koncie osoby mają również inne ciekawe gry. Pobierz grę The Blackout Club Download.

Produkcja opowiada o niesamowitej przygodzie fantastycznych nastolatków, którzy mieszkają w przeciętnym, małym miasteczku. Grupa nastolatków zaczyna mieć pewne dolegliwości, wszyscy takie same – po przebudzeniu czują się brudni, zupełnie nie pamiętają o tym co działo się w nocy. Aby rozwiązać tą dziwną sytuację, postanawiają zaprzyjaźnić się ze sobą jeszcze bardziej i odkryć co się z nimi dzieje.

Osoba, która rozpoczyna grę bardzo szybko odnajduje podziemny labirynt, z którego dobiega przerażająca muzyka. Akcja zaczyna się dopiero wtedy, kiedy jeden z nastolatków nagle znika. Bohaterowie w których wcielają się gracze muszą jak najszybciej rozwiązać całą sytuację i zebrać dowody na to, że coś niebezpiecznego dzieje się w podziemnym labiryncie. Nastolatkowie muszą nagrać podejrzane osoby, a następnie pokazać nagranie całemu światu.

The Blackout Club to świetna gra dostępna na PC, XONE, PS4, która opiera się na motywach horroru. Jeżeli lubisz mroczne gry, pobierz tą grę i pomóż nastolatkom rozwiązać tajemniczą zagadkę zniknięcia jednego z chłopców. Gracz ma konkretne zadania do zrealizowania. Wraz z innymi graczami, grającymi w grę, muszą wymyśleć świetny plan działania. Poziom trudności misji wzrasta wraz z rosnącą liczbą graczy. Ściągnij za darmo The Blackout Club na PC.

Gdy nasz bohater osiągnie jakiś sukces w grze, dostajemy nowe umiejętności, które z całą pewnością pomogą nam w rozwiązaniu zagadki. Nowe umiejętności możemy kupić w bazie, gdzie także możemy dobrać odpowiedni sprzęt do misji. Podczas gry spotykamy przeróżne zagrożenia. W grze możemy spotkać także niebezpiecznych lunatyków, którzy zrobią wszystko aby nam przeszkodzić. Oprócz tego postać, która znana jest jako Boogeyman z całą pewnością nie pozwoli nam wygrać. Grafika i soundtrack to zasługa rozbudowanego silnika Unreal Engine który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak Darwin Project.

System gry zapewnia wiele niespodzianek, dzięki temu gra nie jest nudna. Rozgrywkę możemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby, więc gra jest bardzo realistyczna i wzbudza wiele emocji. Cena gry na steam: 19,99 USD.

Oficjalna strona: https://www.blackoutclubgame.com/.

The Blackout Club Download PC

The Blackout Club pełna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2550K @3.4 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 670, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz The Blackout Club Torrent Pebx
  • Premiera The Blackout Club Crack Chomikuj
  • Exsite The Blackout Club Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *