The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco Entertainment. Jest ona dostępna na takich platformach, jak PC, PS4, XONE. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie filmowy klimat horroru. Na specjalną uwagę zasługuje wysokojakościowa grafika, która oddaje nawet najmniejsze detale otoczenia. Sprawia to, że gra staje się o wiele bardziej wciągająca.

The Dark Pictures: Man of Medan Download Free

The Dark Pictures: Man of Medan pobierz Ściągnij za darmo!

Odkrycie zatopionego wraku

Masz ochotę przenieść się do tajemniczego, a zarazem mrocznego świata? Pobierz The Dark Pictures: Man of Medan Download i odkryj tajemnicę zatopionego wraku. Pochodzi on z czasów drugiej wojny światowej. Zostaje on odkryty przez załogę nurków. Odkrywa on dużą rolę w fabule opisywanej produkcji.

Na uwagę zasługuje nieliniowa akcja. Dzięki temu za każdym razem gra będzie toczyć się zupełnie inaczej. To od nas zależy to, jak potoczy się fabuła. Wielkim plusem jest również fakt, że to nasze decyzje mają na nią bezpośredni wpływ. To gracz ma bezpośredni wpływ na zakończenie. Warto wspomnieć, że opisywana produkcja nie jest zależna od pozostałych gier z tej serii. Akcja nie jest w żaden sposób z nimi powiązana.

Nasza przygoda rozpoczyna się w momencie znalezienia przez odważnych nurków zatopionego samolotu. Jest to wojenny wrak, który posiada bardzo ciekawą historię. Fabułę możemy jednak poznać wraz z rozwojem akcji. Na początku nie będziemy mieć dostępu do szczegółowych informacji na temat podwodnego obiektu. Musimy zrobić wszystko, aby dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Oczywiście nie będzie to proste.

Głównym celem w The Dark Pictures: Man of Medan jest zbadanie wraku. Tylko w ten sposób można poznać jego historię. Trzeba jednak wspomnieć, że podczas wykonywania czynności badawczych będziemy mieć do czynienia z niezrozumiałymi zjawiskami. Będą przybierać one na sile, przez co otoczenie zacznie przypominać świat znany z horrorów. Wszystko będzie przeszkadzać nam w poznaniu tajemniczej historii. Będziemy musieli stanąć oko w oko z nadprzyrodzonymi mocami.

Nadchodzący sztorm

Kolejnym utrudnieniem, które pojawi się na naszej drodze jest nadchodzący sztorm. Stanowi on realne zagrożenie dla życia kierowanych przez nas nurków. Darmowe gry idealnie odwzorowują emocje, które pojawiają się w prawdziwym życiu. Z pewnością poczujemy przypływ adrenaliny. Dynamicznie zmieniająca się pogoda może pokrzyżować nam plany. Podobną grą może okazać się Blair Witch ściągnij na PC.

Warto również wspomnieć, że w okolicy czai się również niezidentyfikowany statek. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to piraci, którzy pragną pozbawić nas życia. Oczywiście podczas rozgrywki musimy eksplorować teren. Wszystko po to, aby nie przeoczyć żadnego przedmiotu, który zostanie wyłowiony z wody. Każdy z nich może mieć duże znaczenie dla fabuły. Nie zapominajmy, że naszym głównym celem jest poznanie historii zatopionego wraku.

Trailer The Dark Pictures: Man of Medan

Twórcy zadbali o liczne urozmaicenia, dzięki którym rozgrywka jest niezwykle ciekawa. Musimy zmierzyć się z zagadkami logicznymi. Niektóre z nich są bardzo proste, inne zaś wymagają większego skupienia. W grze czekają na nas również wyzwania zręcznościowe, podczas których musimy wykazać się nie lada sprawnością.

W opisywanej produkcji będziemy podejmować wiele różnych decyzji, które mają wpływ na zakończenie rozgrywki. To właśnie od nas zależy kto ujdzie z życiem, a kto zginie. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Musimy więc zachować ostrożność. Wielu działań nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, co niesie za sobą dreszcz niepewności. Za każdym razem gra może zakończyć się inaczej.

The Dark Pictures: Man of Medan Pełna Wersja PC

The Dark Pictures: Man of Medan download pc Pobierz Grę PC!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 80 GB HDD,
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 

  • Crack The Dark Pictures: Man of Medan pebx
  • free download The Dark Pictures: Man of Medan torrent
  • chomikuj The Dark Pictures download PC
  • gdzie pobrać The Dark Pictures: Man of Medan za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *