The Escapists 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: Mouldy Toof


Wydawca: Team17


Data premiery: 22 sierpnia 2017


Tryb gry: single / multiplayer


Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran


Liczba graczy: 1-4

Gatunek: Symulacje, elementy RPG, elementy logiczne, więzienne, 2D, elementy przygodowe, elementy zręcznościowe, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński uproszczony, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7830 razy

Waga: 3.36GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe The Escapists 2 :

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 370
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Jedną z najbardziej popularnych gier w ostatnim czasie jest The Escapists 2. Tak jak poprzednia seria, ta część również bardzo szybko zyskała grono wielu fanów. Pobierz The Escapists 2 download i sam przekonaj się, że ta gra zręcznościowa jest wprost dla Ciebie! The Escapists 2 to kontynuacja popularnej w 2015 roku gry wydanej przez studio Mouldy Tuf. Jest to specyficzna gra, która łączy ze sobą elementy gry zręcznościowej z przygodówką, która została wykonana w 2D. Zawiera także elementy gry logicznej, jak również część RPG. Wydawcą jest studio Team 17. Data premiery gry 22 sierpień 2017.

The Escapists 2 Download pełna wersja

The Escapists 2 pobierz Ściągnij Grę!

Warto wiedzieć, że w The Escapists 2 gracze mają możliwość wcielenia się ponownie w role skazańców. Są oni osadzeni w pilnie strzeżonych więzieniach, do których praktycznie nie ma żadnego dostępu. Głównym zadaniem bohaterów tej rozgrywki jest opracowanie jak najlepszego planu, który zawierałby najważniejsze informacje dotyczące rozpracowania systemu bezpieczeństwa więzienia i kolejno umożliwiałby ucieczkę. W tym celu prowadzimy na pozór normalne życie, jednak jesteśmy zmuszeni szukać swoich sojuszników oraz zbierać różnorodne przedmioty. Będą one nam potrzebne w przyszłości do wytworzenia różnych narzędzi, niezbędnych do ucieczki z więzienia.

W porównaniu do części pierwszej, obecnie w drugiej edycji pojawiło się bardzo wiele różnorodnych usprawnień, dzięki którym rozgrywka jest na jeszcze lepszym poziomie. Są to między innymi nowe sposoby spędzania wolnego czasu, jak również zmodyfikowany system walki. Nie powinniśmy zapominać także o tym, iż istnieje także możliwość wytworzenia niedostępnych wcześniej przedmiotów. To właśnie dzięki nim możemy utorować sobie bezpieczną drogę ucieczki.

W grze The Escapists 2 pojawiły się także ogólnie nowe możliwości ucieczki, z których z pewnością warto skorzystać. Jednak zdecydowanie w drugiej części wielu graczy ocenia, iż największą innowacją jest wprowadzenie trybu multiplayer. Jest to tryb, który charakteryzuje się typem drop in/drop out. To właśnie dzięki niemu ekran naszego komputera może być podzielony i podczas rozgrywki mamy możliwość grania z wieloma zawodnikami jednocześnie. Maksymalnie w jednej rozgrywce mogą uczestniczyć aż cztery osoby. Podobną tematycznie grą jest Prison Architect do pobrania.

Zatem jak można zauważyć, amerykańscy twórcy The Escapists 2 wprowadzili dla graczy wiele dodatkowych usprawnień. Nic w tym dziwnego, iż ta rozgrywka w tak krótkim czasie stała się bardzo popularna na całym świecie. W tej części, jak również w poprzedniej serii znajdziemy także doskonałą grafikę, która sprawia, iż podczas gry poczujemy się jak prawdziwi więźniowie szukający drogi ucieczki.

Druga część The Escapists bardzo szybko znalazła rzesze fanów na całym świecie. W ostatnim czasie cieszy się tak dużą popularnością jak pierwsza część sagi. Jeżeli chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości i przenieść się w świat pełen wyzwań, ściągnij The Escapists 2 free download, a z pewnością nie będziesz tego żałował.

The Escapists 2 Pobierz Reloaded

The Escapists 2 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Grafika: GeForce GT 8800 / Radeon HD 4650 / 512 MB VRAM
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

 • Torrent The Escapists 2 Prophet
 • Exsite The Escapists 2 Warez-bb
 • Reloaded The Escapists 2 za darmo
 • Do pobrania The Escapists 2 CODEX

Dodaj swój Komentarz