The Gunk Pobierz grę

Platformy:  PC, XONE, XSX
Producent:
 

Thunderful / Image & Form


Wydawca:
 

Thunderful Publishing


Wydawca PL:
 

-


Data premiery:
 

16 grudnia 2021


Tryb gry:
 

singleplayer


Gatunek:  Zręcznościowe, TPP, science fiction, platformówki 3D, elementy logiczne, indie, przygodowe gry akcji, tytuły ekskluzywne Xbox, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4291 razy

Waga: 13.28GB

Ocena użytkowników: 3.6/5

Wymagania sprzętowe The Gunk :

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Gunk do pobrania jest to jednoosobowa gra stworzona przez szwedzkiego producenta gier wideo Image & Form, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Firma wyprodukowała sporo gier internetowych, które są znane na całym świecie. The Gunk to przygodowa gra akcji z niezwykle barwną i ciekawą grafiką wydana przez Thunderful Publishing.

The Gunk Download – gra po polsku

the gunk gra pc Pobierz Grę

Fabuła gry

Gra posiada bardzo interesującą i oryginalną fabułę. Dwójka przyjaciół Rani i Beck trafiają na obcą planetę w poszukiwaniu zasobów oraz obcych roślin. Bohaterowie odkrywają wtedy, że planeta jest skażona przez niebezpieczną maź, przypominającą śluz o nazwie Gunk. Rani postanawia uwolnić planetę, a pomiędzy przyjaciółmi zaczynają narastać konflikt i problemy z zaufaniem.

Na czym polega The Gunk?

Podczas rozgrywki gracz wciela się w role bohaterki o imieniu Rani, która przybyła na obcą planetę razem ze swoim przyjacielem Beckiem. Bohaterowie są padlinożercami, którzy próbują uratować mieszkańców znajdujących się w tarapatach. Gracz uczestniczy w rozgrywce z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy przygotowali naprawdę spory obszar do gry, po którym można do woli się przemieszczać. Podczas rozgrywki są odblokowywane nowe tereny, które pojawiają się wraz z postępami w grze. Porównaj sobie daną produkcję z grą Recore i daj znać co o tym myślisz.

Bohaterowie zwiedzają niezwykle ciekawe obiekty, które kryją wiele tajemnic i wyzwań. Gracz może skakać, biegać i poruszać się po kanionach, jaskiniach i dżunglach, które sprawiają znakomite wrażenie. Gracz musi przebrnąć przez wiele zadań, misji i zagadek środowiskowych a czasem nawet zawalczyć z obcymi potworami. Wszystkie biomy są jednak skażone przez maź Gunk, więc musimy uważać na wszelkie niebezpieczeństwa i zmagać się z zagrożeniami i trudnościami.

Pokonaj niebezpieczną maź Gunk

Gunk bardzo szkodzi środowisku, przyrodzie, a także mieszkańcom planety, dlatego wcielając się w Rani mamy za zadanie pokonać czarną substancję. Posiada ona niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego może sprawnie zasysać maź i przywrócić środowisku jego dawny stan. Jej rękawica mocy sprawi, że zwierzęta oraz przyroda będą mogły się wówczas dobrze rozwijać na danym obszarze.

Będzie można również skanować otoczenie, aby poznać więcej szczegółów i informacji o nim. Wszystkie dokumenty będą znajdowały się w logbooku, do którego gracze będą mogli mieć odstęp i przeczytać zawarte w nim treści. Producenci odpowiednio zadbali o grafikę oraz tło rozgrywki. Całość przyciąga wzrok i jest przyjemna dla oka, co pozwala umilić grę. Klimat panujący w obcym świecie niesamowicie wciąga i zachęca graczy.

The Gunk – na jakich platformach?

Twórcy przygotowali grę PC The Gunk w różnych wersjach umożliwiających grę kilku platformach. Gracze będą mogli przeżyć niezwykle emocjonująca rozgrywkę za pomocą platform takich jak Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Image & Form wykonali naprawdę świetną robotę, tworząc grę The Gunk. Gra jest nie tylko niesamowicie wciągająca, ale również znakomicie wygląda dzięki barwnej grafice. Podczas rozgrywki każdy może przeżyć emocjonującą przygodę i samodzielnie uratować planetę przed toksyczną substancją.

The Gunk Pobierz grę na PC

przygodowa gra akcji TPP Pobierz Grę

Ocena 3.6/5

Zalety
 • Wciągająca historia i postacie
 • Prosta rozgrywka
 • Świetna wizualizacja w grze
Wady
 • Możliwa powtarzalność rozgrywki
 • Drobne błędy
 • Częste niepotrzebne aktualizacje

sprobuj pobrać pelna wersja gry gra do pobrania przygodowa The Gunk 2021

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *