The Karters Download

The Karters to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows wyścigówka, wyraźnie zainspirowana wydaną na konsolę PS One grą CTR: Crash Team Racing. Produkcja jest tytułem zespołu deweloperskiego 10Ants Hill. Grupa miała dotąd na swoim koncie jedynie produkcje mobilne, takie jak Roller Coaster VR czy VR Cinema. Data premiery na PC 7 czerwiec 2018.

The Karters Download pełna wersja

The Karters pobierz grę Ściągnij Grę!

Mechanika

The Karters to czysto zręcznościowa gra wyścigowa, która pozwala uczestnikom na wzięcie udziału w zmaganiach gokartów. Mechanika oraz design pojazdów nawiązują do najbardziej klasycznych przedstawicieli tego gatunku, takich jak chociażby seria Mario Kart, znana z wielu konsoli firmy Nintendo. Gracz wciela się jednego z bajkowych kierowców, którzy dostępnych jest kilkunastu. Celem zabawy jest udział w zwariowanych zmaganiach wyścigowych, mających miejsce w różnego rodzaju zróżnicowanych lokajach. Podczas rozgrywki odwiedzić można szalone miasteczko, piaszczysty kanion, słoneczną plażę czy wyjątkowo bujną dżunglę. Jeżeli chcesz wziąć udział w wyjątkowo intensywnych zawodach, pobierz za darmo The Karters PC Download i oddaj się nieskrępowanej zabawie.

Rozgrywka

Model jazdy zastosowany w grze celowo odbiega od realizmu, stawiając przede wszystkim na zręcznościowy charakter rozgrywki. Interesującym urozmaiceniem jest rozbudowany wybór zabawnych broni, posiadających odmienne właściwości. Gracze mogą również korzystać na trasie z licznych power-upów, które skutecznie ułatwiają zdobycie przewagi nad rywalami. Inną podobną tego typu grą jest Micro Machines World Series pobierz.

Aby zwiedzić niesamowite mapy ściągnij The Karters free Donwload i weź udział w zwariowanych wyścigach. W grze dostępne są zróżnicowane tryby rozgrywki wieloosobowej oraz jednoosobowej. Produkcja pozwala na samotną zabawę, a także udział w walce z innymi graczami lub bohaterami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Rozgrywka może się odbywać zarówno w trybie lokalnym, jak i pełnoprawnym wariancie online. Zmagania sieciowe uzupełnione są również rozbudowanymi rankingami. Poza klasycznymi wyścigami, produkcja posiada również tryb Battle Arena. Liczy się w nim nie sam fakt dojechania do mety, ale przede wszystkim najbardziej efektowne poturbowanie pojazdów pozostałych graczy.

Kwestie techniczne

Przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows produkcja polskiego studia wyróżnia się przede wszystkim kolorową oprawą graficzną. Trójwymiarowa grafika przygotowana została w zabawnym, kreskówkowym stylu. Jeżeli chcesz podziwiać wyobraźnię rodzimych deweloperów, pobierz grę The Karters i spróbuj swoich sił we wszystkich dostępnych trybach gry. Dużym atutem produkcji jest fakt wykorzystania nowoczesnych technologii, dzięki którym The Karters zachowuje klimat oraz styl graficzny zbliżony do produkcji z klasycznych konsol Nintendo czy Sony. Dodatkową zaletą produkcji jest sympatyczny soundtrack, który przygrywa uczestnikom podczas zmagań w trybie sieciowym lub rozgrywce dla pojedynczego gracza. Zadbano także o odpowiedni poziom wszystkich dźwięków wydawanych przez pojazdy.

The Karters Pobierz reloaded

The Karters download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: GeForce 8800 / 512 MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

  • Prophet PC The Karters Skidrow
  • Pebx free The Karters za darmo Pobierz
  • Warez-bb The Karters Cracked-3dm
  • Do pobrania The Karters Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *