The Last Night Download

Masz ochotę przenieść się do futurystycznej metropolii i przeżyć fantastyczne przygody? Pobierz The last night download. To gra w klimacie thrillera science fiction, w którym przeniesiesz się do świata przyszłości. Wcielisz się w rolę Charliego i razem z tym bohaterem spróbuj odmienić swój los i przeżywać niezwykłe pogody. Gra cechuje się unikatową, ciekawą grafiką.

The Last Night Download pełna wersja

The Last Night steam

Pobierz za Darmo!

The Last Night – przeżyj przygody w futurystycznej metropolii

Gra The last night to platformowa przygodówka w konwencji thrillera science fiction. Została ona stworzona przez debiutujące niezależne studio The Odd Tales. Gra dostępna jest w wersji na PC, Xbox one i Playstation 4.

The Last Night – fabuła gry

Gra The Last Night przenosi nas w rzeczywistość cyberpunkowej przyszłości. To świat, w którym znacznie większą rolę niż dzisiaj odgrywają komputery. Są one o wiele bardziej inteligentne i kreatywne niż ludzie, dlatego zastąpiły je w wielu dziedzinach życia.To sprawiło, że sztuczna inteligencja wymknęła się spod kontroli. Ludzie są wypierani przez maszyny. To sprawiło, że muszą nie tylko na nowo odnaleźć sens egzystencji, ale i walczyć o przetrwanie

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Naszą rolą będzie wcielenie się w postać Charliego – na pozór zwyczajnego przedstawiciela klasy średniej. Okoliczności, które się jednak przed nim pojawią, sprawią, że będzie miał on możliwość odmienić nie tylko swój los, ale i pozostałych ludzi… Jesteś gotowy na to wyzwanie? Pobierz The Last Night download, a na pewno nie pożałujesz.

The Last Night – mechanika gry

Biorąc udział w grze The Last Night będziemy śledzić poczynania naszego bohatera w futurystycznym świecie przyglądając się mu z boku. W niektórych scenach mamy jednak do czynienia z inną perspektywą, która uzyskuje działania postaci w spektakularny sposób.

The Last Night to gra, w której mamy do dyspozycji świat o otwartym charakterze, w którym możemy się poruszać w dowolny sposób. Miasto zostało podzielone na cztery dzielnice, z których każda cechuje się inną atmosferą, kulturą czy stylem architektonicznym. W każdej z dzielnic czekają na nas nowe wyzwania i przygody.

Neutralne postacie, które spotkamy, będą przedstawiać nam kolejne zadania do wypełnienia. Niektóre z nich rozwiążemy przez zwykłą konwersację, do innych będzie nam potrzebna broń. Na każdym kroku będziemy musieli pamiętać, że jesteśmy obserwowani przez sztuczną inteligencję, dlatego też w niektórych sytuacjach będziemy musieli chować się lub ratować ucieczką. Masz ochotę na tę przygodę? Pobierz The Last Night download.

Inne

Gra przede wszystkim wyróżnia się pod względem wizualnym. Łączy w sobie bardzo dopracowane, ciekawe elementy grafiki dwu- i trójwymiarowej. Warto również zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową w grze. Muzyka jest ciekawa, przyjemna dla ucha, ponadto w każdej scenie towarzyszą nam codzienne odgłosy miasta. To sprawia, że jest ono żywe i bardzo realistyczne.

Gra The Last Night jest rozwinięciem darmowej gry o tym samym tytule, która powstała w 2014 roku. Obecnie gracz ma do dyspozycji wielokrotnie bardziej rozległy i złożony świat, a wszystkie elementy zostały dopracowane.

The Last Night Pobierz reloaded

The Last Night torrent

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC The Last Night Skidrow
  • Pebx free The Last Night za darmo Pobierz
  • Warez-bb The Last Night Cracked-3dm
  • Do pobrania The Last Night Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *