The Lost Pisces Download

The Lost Pisces jest przygodową grą akcji, przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows. Osadzony w realiach science-fiction tytuł jest dziełem niezależnego amerykańskiego studia SirenumDigital.

The Lost Pisces Download pełna wersja

3dm The Lost Pisces cracked

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry The Lost Pisces

Historia przedstawiona w grze The Lost Pisces jest wyraźnie zainspirowana klasyczną baśnią Hansa Christian Andersena, opowiadającą o Małej Syrence. Jej futurystyczna wersja opowiada historię syntetycznej istoty o imieniu Pisces, która zakochuje się w księciu. Wizja nicości po śmierci przeraża ją, w związku z czym postanawia wyruszyć na poszukiwanie duszy zapewniającej nieśmiertelność oraz będącej wyznacznikiem człowieczeństwa. Jeżeli chcesz poznać nową wersję znanej opowieści, pobierz The Lost Pisces Download i sprawdź wszystkie atrakcje przygotowane przez twórców gry. Realia znane z baśni zastąpione zostały ponurym światem u szczytu technologicznego rozwoju. Gracz wciela się w ludzkiego żołnierza towarzyszącego bohaterce, a jego zadaniem jest spełnienie marzeń Pisces oraz zapewnienie jej bezpieczeństwa podczas wspólnej wyprawy.

Mechanika w grze The Lost Pisces

Rozwiązania zastosowane w The Lost Pisces nie odbiegają pod względem mechaniki od innych przygodówek akcji. Gracz przemierza razem z Pisces zróżnicowany świat, którego futurystyczne lokacje pełne są potężnych stalowych konstrukcji, podmorskich głębin czy ruin miast. Jeżeli chcesz zwiedzić niezwykłe otoczenie, pobierz The Lost Pisces Download i zbadaj wszystkie zakamarki. Podczas wyprawy znaleźć można wiele przydatnych technologii oraz przedmiotów, które wykorzystywane są do walki z mechanicznymi bossami. Pokonać ich można zarówno przy użyciu dystansowej broni palnej, jak i w bezpośrednim starciu. Gracz może wspinać się po ciałach przeciwników, celem odnalezienia ich słabych punktów.

Rozgrywka w grze The Lost Pisces

Bardzo ważnym elementem zabawy jest stała ewolucja Pisces, która dzięki postępom dokonywanym przez gracza może się stopniowo uczłowieczyć. Wyuczone zachowania i reakcje maszyny, z czasem stają się prawdziwie ludzkimi uczuciami i odruchami. W ten sposób bohaterka może na przykład mieć stopniowe trudności z przebywaniem w wodzie. Jeżeli chcesz poznać tę niezwykłą historię, pobierz The Lost Pisces Download i weź udział w pasjonującej przygodzie. Kluczowe dla rozwoju postaci są także postępowania gracza, którego relacje z syntetyczną przyjaciółką są przez nią na bieżąco interpretowane i zapamiętywane. Dzięki temu Pisces może stopniowo wykształcić coraz bardziej ludzką świadomość.

Strona techniczna gry The Lost Pisces

The Lost Pisces doskonale wykorzystuje zalety czwartej generacji silnika Unreal Engine. Dzięki zaawansowaniu tej technologii, twórcom gry udało się stworzyć wyjątkowo szczegółowy świat. Również sylwetki bohaterów zawracają uwagę duża ilością detali oraz wyjątkowo realistycznym sposobem poruszania się. Na wyjątkowe pochwały zasługuje także mimika twarzy, która idealnie odwzorowuje uczucia i stany emocjonalne postaci. W przypadku tego konkretnego tytułu jest to niezwykle istotny aspekt, który pogłębia pozytywne wrażenia z rozgrywki.

The Lost Pisces Pobierz reloaded

The Lost Pisces steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC The Lost Pisces Skidrow
  • Pebx free The Lost Pisces za darmo Pobierz
  • Warez-bb The Lost Pisces Cracked-3dm
  • Do pobrania The Lost Pisces Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *