The Medium Pobierz za darmo

Platformy:  PC, XSX
Producent:
 

Bloober Team


Wydawca:
 

Bloober Team SA


Data premiery:
 

28 stycznia 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, TPP, survival horror, horror, polskie, lata 90., Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

The Medium Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8963 razy

Waga: 24.91GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe The Medium:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2500X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon R9 390X
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-9600 3.1 GHz / AMD Ryzen 7 3700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Super / Radeon RX 5600 XT
 • Miejsce na dysku: 50 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i7-9700 3.0 GHz / AMD Ryzen 7 3700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800 XT
 • Miejsce na dysku: 50 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Medium to najnowsza propozycja opracowana przez pochodzące z Krakowa studio Bloober Team. Główną bohaterką jest kobieta, która ma pewien dar – widzi świat duchów. Wcielając się w Marianne, stajemy się medium i próbujemy rozwikłać trudną zagadkę śmierci małego dziecka.

The Medium Download Pełna Wersja Deluxe Edition

The Medium pobierz Pobierz

Fabuła w grze / Opis

Akcja gry rozgrywa się w opuszczonym krakowskim hotelu w latach dziewięćdziesiątych. Marianne, w którą się wcielamy, doświadcza zaskakujących wizji, które coraz dokładniej ukazują jej śmierć niewinnego dziecka. Wizje te są coraz bardziej realne, przez co nasza bohaterka decyduje się rozwikłać tę zagadkę.

Świat gry The Medium

Studio Bloober Team wykorzystało tu bardzo ciekawą technikę, dzięki której możemy przenosić się między dwoma światami. Wygląda to trochę jak gra na podzielonym ekranie. Co ciekawe, te dwa światy są ze sobą połączone, więc jeśli w jednym dokonamy zmian, to skutki są widoczne również w drugim świecie. Dzięki temu rozwiązaniu, bez obaw nasza bohaterka może otwierać sobie przejścia do kolejnych etapów.

Bardzo zaskakująca jest nadprzyrodzona umiejętność Marianne, dzięki której możemy opuścić jej ciało i przez pewien czas poruszać się jedynie w sferze spirytualnej. Z czasem okazuje się, że ta umiejętność nie jest jedynie bonusowym dodatkiem, ale bardzo przydatną umiejętnością potrzebną do rozwiązywania niektórych zadań.

Będąc Marianne mamy również do dyspozycji kilka innych cech / zdolności – możemy na przykład otaczać się szczelną osłoną, która ochroni nas działaniem duchów lub wysyłać fale energii, które są dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Sprawdź też inną świetną grę Tell Me Why za darmo.

Tryb gry / klasyczna kampania fabularna

The Medium to przykład klasycznej kampanii fabularnej w tematyce horroru. Grać w nią możemy tylko i wyłącznie, więc jest ona idealną propozycję dla osób preferujących single player.

Natomiast jeśli chodzi o język, to pomimo wcześniejszych zapowiedzi, gra niestety nie ma polskiego dubbingu, co dla jednych jest zaletą, dla innych minusem. Pomimo tego warto śledzić wszystkie dialogi jakie przeprowadza nasza bohaterka z napotkanymi istotami, ponieważ mogą pojawić się tam bardzo cenne informację bez których może nam być ciężko rozwiązać jakąś zagadkę.

Dostępność gry

W grę możemy grać zarówno na konsoli Xbox jak i komputerze. Możemy ją kupić w sklepach stacjonarnych jak i specjalnych platformach internetowych. Oczywiście zakup internetowy jest nieco prostszy i szybszy, wystarczy mieć aktywne konto w sklepie i sfinalizować transakcję lub możemy to zrobić teraz za darmo do przetestowania klikając “pobierz”.

The Medium Pobierz za darmo na komputer PC

The Medium download free Download

crack codex, for the medium download windows 10 64bit version only, directx compatible headphones recommended the medium pc, świata sound download the medium 1080p nvidia geforce gtx, os windows 10 64bit i5 6600 amd ryzen core i5 6600 amd radeon r9 390x, resort świata in the nvidia geforce gtx 1660 pc game free download, nvidia geforce gtx 1650 the game free download 6600 amd ryzen 5, experience medium is of the game silent hill, medium the geforce gtx 1650 super silent hill ścieżkę dźwiękową, potrafi zagadki 30 gb you will at the with the and the spirit solve requirements

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *