The Occupation Download

The Occupation jest grą przygodową, w której rozgrywka obserwowana jest z pierwszej osoby. Tytuł jest dziełem pięcioosobowego studia White Paper Games, mającego swoją siedzibę w Manchesterze. Produkcja jest zaledwie drugą grą brytyjskich deweloperów, którzy w 2014 roku wydali swój debiut. Podobnie jak The Occupation, poprzednia gra studia również jest pierwszoosobową przygodówką.

The Occupation Download pełna wersja

The Occupation steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze The Occupation

Akcja gry rozgrywa się w 1987 roku, w Anglii. Przedstawiona historia opowiada o konsekwencjach zamachu terrorystycznego, który doprowadził do śmierci dwudziestu trzech osób. W związku z zaistniałym zagrożeniem, celem zwiększenia bezpieczeństwa brytyjskie władze decydują się na wprowadzenie ustawy ograniczającą swobodę i wolność obywatelską. Gracz trafia jednak na tropy, które sugerują zaplanowanie takiego biegu wydarzeń oraz obarczają przeprowadzeniem ataku osoby współpracujące bezpośrednio z rządem. Jeżeli chcesz poznać mrożącą krew w żyłach historię, pobierz The Occupation Download i odkryj fakty przedstawiające alternatywną wizję historii Wielkiej Brytanii.

Rozgrywka w grze The Occupation

Pod względem konwencji The Occupation to klasyczny thriller polityczny, bazujący na teoriach spiskowych. Podstawową trudnością podczas rozgrywki jest prawidłowe interpretowanie uzyskiwanych informacji, które nierzadko łączą się na wiele różnych i spójnych ze sobą sposobów. Akcja gry osadzona jest w przeszłości, jednak wiele z poruszanych przez autorów problemów jest zaskakująco aktualnych. The Occupation dotyka wątków takich jak prawo do prywatności, wolność słowa czy etyka dziennikarska, a także problematyka oceny autentycznego medialnego przekazu. Jeżeli lubisz wymagającą intelektualnie rozrywkę, pobierz The Occupation Download i poznaj niezwykle ambitnie przedstawioną historię.

Mechanika i strona techniczna w grze The Occupation

Tytuł jest grą przygodową rozgrywaną z perspektywy pierwszej osoby. Gracz spędza większość czasu na rozwiązywaniu zagadek oraz eksplorowaniu lokacji, a także prowadzeniu okolicznych rozmów z bohaterami zaangażowanymi w jakiś sposób w śledztwo. Interesującym elementem gry są etapy skradankowe. Wymagają od gracza niepostrzeżonego przedostania się do określonych miejsc a także przeszukania ich bez wzbudzania podejrzeń oraz sprawnej ucieczki. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy tajniak, pobierz The Occupation reloaded i sprawdź swoje umiejętności w prowadzeniu śledztwa. Wiele informacji główny bohater pozyskać może jedynie z drugiej ręki, na przykład za pomocą notatek, listów czy rozmów. Gracz bierze udział we wszystkich istotnych dla fabuły momentach, a jego działania mają wpływ na ich przebieg. Autorzy The Occupation wykorzystali do jego produkcji silnik graficzny Unreal Engine 4, dzięki któremu tytuł posiadają wyjątkowo nastrojową i sugestywną oprawę. Na uwagę zwraca szczególnie melancholijna atmosfera, a także przypominający nieco serię Bioshock styl przedstawienia świata. Zarówno lokacje, jak i modele postaci przygotowane zostały z dużą starannością.

The Occupation Pobierz CODEX

The Occupation Download

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC The Occupation Skidrow
  • Pebx free The Occupation za darmo Pobierz
  • Warez-bb The Occupation Cracked-3dm
  • Do pobrania The Occupation Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *