The Quarry Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Supermassive Games


Wydawca:
 

2K Games


Data premiery:
 

10 czerwca 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / gorące krzesło


Liczba graczy:
 

1-7

Gatunek:  Przygodowe, horror, na 2 osoby, kooperacja

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Duński, Fiński, Japoński, Koreański, Norweski, Portugalski, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Szwedzki, Chiński tradycyjny, Turecki

Pełna Wersja + Crack

The Quarry Deluxe Edition - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11788 razy

Waga: 28.89GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe The Quarry:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon RX 470
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i9-10900K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 3800XT 3.9 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce RTX 2060 / 8 GB Radeon RX 5700
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

The Quarry jest grą z gatunku horror. Gra ta odznacza się interesującą, filmową fabułą. Jej grupą docelową są głównie nastolatki, choć rozgrywka powinna zadowolić pasjonatów horrorów i gier przygodowych w każdym wieku. Po obejrzeniu gamplayu gra The Quarry zachwyciła mnie swoją oprawą graficzną, która została wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Jest to doskonała propozycja dla miłośników slasherów. Gracz może zanurzyć się w fabule, a jego ruchy będą miały wpływ na przyszłe losy bohaterów.

The Quarry Pobierz – Pełna Wersja PC

The Quarry download pc

Zainstaluj Grę

Twórcy gry

Ta gra z gatunku teen-horror reżyserowana jest przez Willa Byles’a oraz nagradzany zespół Supermassive Game. Twórcy Ci wcześniej stworzyli grę Until Down. Pewne elementy i rozwiązania z tej gry znalazły zastosowanie w nowym projekcie. Prawdopodobnie z tego powodu mogłam natknąć się na wiele porównań The Quarry do Until Down.

Nowa gra jest uważana za następcę wcześniejszej produkcji. Prezes firmy 2K Games, która jest wydawcą tej gry w swoich wypowiedziach, ceni Supermassive Games za niezwykłą kreatywność oraz poświęcenie. The Quarry zostanie wydana na takie platformy jak PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Windows PC. Inna świetna gra przygodowa The Medium do pobrania.

The Quarry — kwestie fabularne

Wydarzenia w grze mają miejsce w kamieniołomie Hacketta. Ostatnia noc dla dziewięciu nastoletnich opiekunów obozu miała być dla nich jedynie dobrą zabawą. Początkowo przyjemna impreza za sprawą brutalnych miejscowych przemienia się w noc pełną grozy. Atmosfera w trailerze przypominała mi tą, która występuje w klasycznych horrorach. Grupa młodych ludzi chcąca spędzić przyjemnie czas na koniec wyjazdu znajduje się w ogromnych tarapatach. To, w jaki sposób gra potoczy się w dalszym etapie rozgrywki, zależy od pomysłu samego gracza.

Gra aktorska w The Quarry

Mocna obsada charakteryzująca się dobrą grą aktorską w filmach z kategorii horror to moim zdaniem jeszcze jeden powód, dla którego warto zwrócić uwagę na tę grę. W obsadzie można znaleźć takie nazwiska jak Arquette czy Raimi. Aktorzy ci mogą poszczycić się udziałem w kultowych horrorach. Innym bardzo cenionym wśród zwolenników horrorów aktorem jest Lance Henriksen znany ze swej w roli w takich filmach jak Obcy i Terminator. Gra aktorska w tej produkcji jest moim zdaniem niezwykle istotna.

Grafika gry The Quarry na wysokim poziomie uwydatnia wszelkie mankamenty w tej kwestii. Jeszcze lepszy efekt wywoła wykorzystanie bogatej mimiki przez aktorów. Dzięki wykorzystaniu technologi motion caption wydarzenia w grze będą wydawały się jeszcze bardziej realistyczne.

The Quarry — forma rozgrywki

Gracze mają możliwość zagrać w formie jednoosobowej rozgrywki lub wraz ze znajomymi skorzystać z trybu multiplayer. W rozgrywce The Quarry może czynny udział brać jednocześnie maksymalnie 7 osób. Gracze mogą znajdować się w różnych miejscach i grać za pośrednictwem łącza internetowego lub zebrać się w jednym miejscu i grać w trybie gorącego krzesła. Gracze grający wspólnie mają decyzje dotyczące dalszych posunięć podejmować za pomocą głosowania. Poziom trudności gry można dostosować do możliwości gracza.

Gra polega na naprzemiennym podejmowaniu decyzji za każdego z dziewięciu uczestników wydarzeń. Podczas rozgrywki nie obędzie się bez licznych wyzwań wymagających od graczy sporej ilości sprytu. The Quarry umożliwia graczowi zapoznanie się z lokalizacjami, przeprowadzenie licznych rozmów oraz co najważniejsze bycie świadkiem, a zarazem uczestnikiem mrożących krew w żyłach wydarzeń.

The Quarry Download PC za darmo

The Quarry pobierz za darmo

Pobierz Grę

crack The Quarry free download torrent life or death decisions choosing from three combined with incredible as the sun sets life in tangled web of possibilities turn for the worse summer camp big or small of hackett's quarry before daylight published and distributed the strain every choice decision shapes deluxe edition indie horror desperately run for cinematic thrill ride pulse pounding more sinister each replicating thrilling cinematic tale unpredictable night of horror your story david arquette available click release and playing in forest

tell the tale email address will of take indie horror visual filters. nine camp counselors friendly banter

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *