The Raven Remastered Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

KING Art Games


Wydawca:

THQ Nordic / Nordic Games


Data premiery:

13 marzec 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, point-and-click, detektywistyczne, elementy logiczne, reedycje/remastery/remaki, lata 60. i 70. XX wieku

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

The Raven Remastered Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 14778 razy

Waga: 8.20GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe The Raven Remastered:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.9 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

The Raven Remastered to zremasterowana wersja The Raven: Dziedzictwo, popularnej gry przygodowej typu point-and-click. Podobnie jak w przypadku oryginału, produkcja jest dziełem studia KING Art Games. Wersja przygotowana na komputery osobiste z systemem PC Windows wydana została natomiast przez firmę THQ Nordic. Data premiery na PC 13 marzec 2018.

The Raven Remastered Download – Pełna Wersja PC

The Raven Remastered pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku. W 196 roku nieoczekiwanie skradziony zostaje starożytny rubin, do tej pory przebywający w pokaźnych zbiorach Muzeum Brytyjskiego. Jedynym śladem na miejscu zbrodni okazuje się tajemnicze czarne pióro, które wydaje się jednoznacznie wskazywać tożsamość sprawcy. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii opowiadających o słynnym włamywaczu Kruku, pobierz za darmo The Raven Remastered PC Download i sprawdź odświeżoną wersję tej przygodówki.

Rozwiązania zagadki stojącej za tym niezwykłym wydarzeniem decyduje się podjąć jeden z trójki głównych bohaterów, czyli konstabl Anton Jakob Zellner. Pojmanie przestępcy nie przyjdzie mu jednak łatwo. Postać nie dysponuje praktycznie żadnym doświadczeniem w śledztwach tego typu, a jego znajomość podobnych spraw kryminalnych ogranicza się do przeczytanych powieści.

Mechanika i rozgrywka

Podstawą zabawy w wydanej na platformę PC Windows grze The Raven Remastered jest rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek. W większości opierają się ona na konieczności prawidłowego wykorzystania dostępnych przedmiotów. Tytuł wymaga również rozwikływania prostych mini-gier logicznych, które stanowią interesujące urozmaicenie całej rozgrywki. Nie bez znaczenia pozostają także rozmowy z napotkanymi postaciami neutralnymi. Nierzadko są one istotnym źródłem wskazówek, a także mogą bezpośrednio udzielić głównemu bohaterowi ważnych informacji.

Jeżeli chcesz wcielić się w detektywa Zellnera, ściągnij The Raven Remastered free Download i rozwiąż wszystkie zagadki opracowane przez twórców gry. Podczas trwania przygody zwiedzić można wiele zróżnicowanych lokacji. Rozgrywka rozpoczyna się w Orient Expressie, po czym rozwija się między innymi w kairskim muzeum czy na pokładzie statku MS Lydia. Inną grą przygodową jest Just Cause 4 pobierz.

Kwestie techniczne

Jako całkowicie odświeżona wersja, The Raven Remastered zwraca uwagę przede wszystkim gruntownie zremasterowaną oprawą graficzną. Autorzy zadbali nie tylko o odpowiedni wygląd modeli postaci czy całych sekwencji animowanych, ale również unowocześniony system oświetlenia. Jeżeli chcesz poznać zupełnie nową odsłonę znanej przygody, pobierz grę na PC i podziwiaj odświeżoną oprawę graficzną. Tytuł wyróżnia się również znacznie usprawnionym interfejsem, dzięki czemu zabawa przebiega znacznie przyjemniej i sprawniej.

The Raven Remastered Pobierz grę na PC

The Raven Remastered download Pobierz Grę!

 • Free Download The Raven Remastered Torrent Pebx
 • Pobierz The Raven Remastered Crack Exsite
 • Chomikuj The Raven Remastered Pobierz za darmo
 • CODEX The Raven Remastered Free Download

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *