The Raven Remastered Download

The Raven Remastered to zremasterowana wersja The Raven: Dziedzictwo, popularnej gry przygodowej typu point-and-click. Podobnie jak w przypadku oryginału, produkcja jest dziełem studia KING Art Games. Wersja przygotowana na komputery osobiste z systemem PC Windows wydana została natomiast przez firmę THQ Nordic.

The Raven Remastered Download – Pełna Wersja PC

The Raven Remastered pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze The Raven Remastered

Akcja gry rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku. W 196 roku nieoczekiwanie skradziony zostaje starożytny rubin, do tej pory przebywający w pokaźnych zbiorach Muzeum Brytyjskiego. Jedynym śladem na miejscu zbrodni okazuje się tajemnicze czarne pióro, które wydaje się jednoznacznie wskazywać tożsamość sprawcy. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii opowiadających o słynnym włamywaczu Kruku, pobierz The Raven Remastered Download i sprawdź odświeżoną wersję tej przygodówki. Rozwiązania zagadki stojącej za tym niezwykłym wydarzeniem decyduje się podjąć jeden z trójki głównych bohaterów, czyli konstabl Anton Jakob Zellner. Pojmanie przestępcy nie przyjdzie mu jednak łatwo. Postać nie dysponuje praktycznie żadnym doświadczeniem w śledztwach tego typu, a jego znajomość podobnych spraw kryminalnych ogranicza się do przeczytanych powieści. Jeżeli chcesz wcielić się w nietypowego bohatera, pobierz The Raven Remastered Download i wyrusz śladem tajemniczego Kruka.

Mechanika i rozgrywka w grze The Raven Remastered

Podstawą zabawy w wydanej na platformę PC Windows grze The Raven Remastered jest rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek. W większości opierają się ona na konieczności prawidłowego wykorzystania dostępnych przedmiotów. Tytuł wymaga również rozwikływania prostych mini-gier logicznych, które stanowią interesujące urozmaicenie całej rozgrywki. Nie bez znaczenia pozostają także rozmowy z napotkanymi postaciami neutralnymi. Nierzadko są one istotnym źródłem wskazówek, a także mogą bezpośrednio udzielić głównemu bohaterowi ważnych informacji. Jeżeli chcesz wcielić się w detektywa Zellnera, pobierz The Raven Remastered Download i rozwiąż wszystkie zagadki opracowane przez twórców gry. Podczas trwania przygody zwiedzić można wiele zróżnicowanych lokacji. Rozgrywka rozpoczyna się w Orient Expressie, po czym rozwija się między innymi w kairskim muzeum czy na pokładzie statku MS Lydia.

Kwestie techniczne gry The Raven Remastered

Jako całkowicie odświeżona wersja, The Raven Remastered zwraca uwagę przede wszystkim gruntownie zremasterowaną oprawą graficzną. Autorzy zadbali nie tylko o odpowiedni wygląd modeli postaci czy całych sekwencji animowanych, ale również unowocześniony system oświetlenia. Jeżeli chcesz poznać zupełnie nową odsłonę znanej przygody, pobierz The Raven Remastered Download i podziwiaj odświeżoną oprawę graficzną. Tytuł wyróżnia się również znacznie usprawnionym interfejsem, dzięki czemu zabawa przebiega znacznie przyjemniej i sprawniej. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier przygodowych typu point-and-click, pobierz The Raven Remastered Download i sprawdź swoich sił w tej niezwykle klimatycznej i klasycznej zabawie.

The Raven Remastered Pobierz grę na PC

The Raven Remastered download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Raven Remastered Torrent Pebx
  • Pobierz The Raven Remastered Crack Exsite
  • Chomikuj The Raven Remastered Pobierz za darmo
  • CODEX The Raven Remastered Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *