The Sun Download

Popularna w ostatnim czasie gra The Sun to rozwiązanie opracowane przez najbardziej doświadczone osoby z branży z myślą o PC RPG akcji. W tej części serii gracz znajduje się w postapokaliptycznej przyszłości i jego głównym zadaniem jest eksploracja pustynnego świata, który jest pełen mutantów oraz gangów. Podejmuje się on wykonywania różnorodnych wyzwań. Warto pamiętać, iż w tej części wydarzenia obserwujemy bezpośrednio z oczu bohatera, a walka w tej grze ma bardzo zręcznościowy charakter. Dlatego jeżeli chcesz poczuć klimat postapokaliptycznej przyszłości i walczyć zacięcie z wrogiem, pobierz The Sun download na swój PC.

The Sun Download – do pobrania na PC

2018 The Sun PC Pobierz

Pobierz za Darmo!

The Sun to gra wydana specjalnie na platformę PC Windows. Jest to postapokaliptyczne RPG akcji. W tym przypadku grę opracowało popularne ukraińskie studio EGProject. Fabuła serii oferuje dosyć nietypową przyczynę upadku całej cywilizacji ludzkiej. W świecie gry The Sun w 2050 roku Słońce jako jedyna z gwiazd wyemitowało śmiertelne wiązki energii. Doprowadziło to do zniszczenia większości technologii na naszej Ziemi i tym samym przesłało na jej powierzchnię radioaktywne cząsteczki. Tym samym w takich warunkach przetrwała tylko niewielka garstka ludzi, którzy wcześniej uwierzyli ostrzeżeniom naukowców i odpowiednio wcześnie schowali się w bunkrach.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jednak cała akcja gry rozpoczyna się dopiero kilkaset lat później, w momencie gdy sytuacja na naszej planecie poprawiła się na tyle, że mieszkańcy wyszli ze schronów i podejmują próbę odbudowania swojej cywilizacji. Zdecydowanie nie jest to łatwe, ponieważ pomimo upływu czasu Ziemia wciąż jest pustynią, a radioaktywność w dużej mierze doprowadziła do niebezpiecznych mutacji zwierząt. W tym przypadku gracz wciela się w bohatera imieniem Kruk. Jest on wychowankiem jednej z pierwszych społeczności, które żyły na powierzchni. Jeżeli zaciekawiła Cię fabuła gry i chcesz uczyć się, w jaki sposób przetrwać pobierz The Sun download na swój komputer.

Wydanie serii na platformę PC Windows The Sun to RPG akcji, które jest wzbogacone elementami pierwszoosobowej strzelanki. Wydarzenia obserwujemy bezpośrednio z oczu bohatera, jednak zabawa ma sandboksowy charakter. Gracz w tej serii otrzymuje dużą swobodę eksplorowania świata charakteryzującego się otwartą strukturą, choć początkowo wiele lokacji jest za bardzo niebezpiecznych aby tam przetrwać. W kampanii znalazły się przede wszystkim obowiązkowe misje fabularne, jak również wiele opcjonalnych zadań pobocznych. Mechanika walki w tej serii jest mocno zręcznościowa, jednak na przebieg starć mają również wpływ statystyki bohatera. Możemy je rozwijać za zgromadzone podczas wielu przygód punkty doświadczenia. Nie zabrakło w tej serii także systemu dialogowego. W tym przypadku autorzy tak skrupulatnie opracowali kampanię, by większość postaci niezależnych można było zabić i tym samym wciąż kontynuować swoją zabawę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej fascynującej gry, pobierz The Sun download na swój komputer i ciesz się różnorodną fabułą tej serii.

The Sun Pobierz pełna wersja

The Sun reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Sun Torrent Chomikuj
  • Free Download The Sun Crack Pebx
  • Skidrow The Sun Pobierz za darmo
  • Reloaded The Sun Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *