The Walking Dead: Saints & Sinners Download PC

Platformy: PC, PS4
Producent:

Skydance Interactive


Wydawca:

Skydance Interactive


Data premiery:

23 styczeń 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, zombie, postapokalipsa, komiksy, Oculus Rift, crafting, przygodowe gry akcji, PlayStation VR, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski

Pełna Wersja + Crack

The Walking Dead: Saints & Sinners Ultimate Steam Bundle

Polska wersja językowa

Pobrano 5866 razy

Waga: 15GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe The Walking Dead: Saints & Sinners:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-8700K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Do pobrania The Walking Dead: Saints & Sinners to świetnie znana gra akcji z elementami FPP. Została ona stworzona w oparciu o licencję komiksów Roberta Kirkmana. Opisywany tytuł z pewnością spełni oczekiwania oddanych fanów. Warto wspomnieć, że został on przystosowany do technologii wirtualnej rzeczywistości. Przenosimy się do Nowego Orleanu – trafiamy w samo centrum wojny o władzę nad miastem. Gra została wypuszczona wyłącznie na platformę PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Skydance Interactive.

The Walking Dead: Saints & Sinners Pobierz za darmo

The Walking Dead: Saints & Sinners download Download free!

Przerażające potwory

Masz ochotę stanąć oko w oko z żywymi trupami? Pobierz The Walking Dead: Saints & Sinners Download i zrób wszystko, aby przetrwać w świecie pełnym potworów. Akcja toczy się w Nowym Orleanie, gdzie o wpływy walczą dwie frakcje. W mieście rozprzestrzenił się tajemniczy wirus, który zamienił ludzi w żywe trupy.

Ci którzy przeżyli nie mają łatwego życia. Muszą zrobić wszystko, aby przetrwać. Jest to trudne, gdyż z każdej strony czekają na nas niebezpieczeństwa. Co ciekawe zagrożeniem są nie tylko zombie, ale również pozostali ludzi. Nie należy więc szukać wsparcia w towarzyszach. Musimy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, tak aby uniknąć zgładzenia przez upiorne stwory.

O wpływy walczą dwie grupy – Wieża oraz Odzyskani. Każda frakcja stara się wprowadzić w życie własne zasady, co działa na niekorzyść mieszkańców. Nie można również zapomnieć o pewnej tajemnicy, która jest silnie strzeżona. Dzięki jej odkryciu możemy zmienić losy miasta. Wiadomym jest, że nie łatwo dotrzemy do prawdy.

Wybór frakcji – TWD Saints and Sinners

Na samym początku powinniśmy określić, jaką frakcję popiera kierowana przez nas postać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby lawirować pomiędzy ugrupowaniami. Naszym nadrzędnym celem jest ocalenie życia. Nie możemy więc świadomie narażać się na niebezpieczeństwa. To od nas zależy, czy będziemy pomagać napotkanym postaciom, czy wręcz przeciwnie. Jeśli chcemy, to możemy troszczyć się wyłącznie od siebie.

Darmowe gry dają nam wiele opcji – w tym przypadku twórcy nie narzucają na nas konkretnych zasad postępowania, co można uznać za spory plus. Podczas zabawy możemy eksplorować rozległe, a zarazem zróżnicowane lokacje. Warto wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Zobacz także świetną odsłonę z tej samej serii The Walking Dead A New Frontier i pobierz.

Kampania fabularna

Na specjalną uwagę zasługuje kampania fabularna, która stawia przed nami wiele zadań do wykonania. Należy wiedzieć, że każda podjęta przez nas decyzja rzutuje na dalszy bieg akcji. Do dyspozycji mamy zarówno broń palną, jak i białą. Jest ona niezbędna podczas starć z groźnym przeciwnikiem. Twórcy Saints & Sinners do pobrania położyli także duży nacisk na system craftingu. Dzięki niemu możemy swobodnie rozmontować niemal każdy element. Oczywiści zgromadzone materiały można ponownie wykorzystać.

W niektórych przypadkach warto działać jej po cichu. Dzięki temu wróg nie będzie miał szans, aby nas zauważyć. Jest to szczególnie ważne, gdy przeciwnik jest potężny. Oponentów można również atakować z zaskoczenia. Opisywana produkcja jest krwawa i brutalna. Z oczywistych względów jest ona dedykowana pełnoletnim graczom.

The Walking Dead: Saints & Sinners Download – Pełna Wersja gry PC

The Walking Dead: Saints Sinners pobierz Pobierz Grę!

 • Pobierz The Walking Dead: Saints and Sinners torrent exsite
 • free Download The Walking Dead Saints crack chomikuj
 • Pełna Wersja Saints & Sinners na komputer pobierz
 • Codex The Walking Dead: Saints Sinners free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *