Thimbleweed Park Download

Thimbleweed Park to ciekawa gra oparta na systemie point and click, w której przenosimy się do dość posępnego, tytułowego świata. Została ona stworzona przez dwóch deweloperów, wcześniej związanych z Maniac Mansion, z końca lat osiemdziesiątych XX wieku.

Thimbleweed Park Download – pełna wersja

Thimbleweed Park steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, produkcja wprowadza nas w dość posępny świat, będący kwintesencją czarnego humoru i panoszącej się rozpaczy. Kiedyś Thimbleweed Park był dość dobrze prosperującym ośrodkiem biznesowym. Niestety, wszystko się zmieniło i teraz jest to miejsce istniejące praktycznie bez istotniejszego powodu. Jeśli więc i Ty chcesz je koniecznie odwiedzić a przy okazji lubisz czarny humor, to koniecznie pobierz na swój komputer Thimbleweed Park Download i przekonaj się, jak można żyć w tak posępnym mieście.

Na szczęście, żeby było ciekawiej (i nieco radośniej) w grze pojawia się sporo “dodatków”, które ubogacają rozrywkę. Co ciekawe, niektóre z nich mają charakter nadprzyrodzony.

Mechanika gry

Mechanika rozgrywki jest dosyć prosta i opiera się na pięciu głównych bohaterach. Możliwe jest ciągłe przełączanie się pomiędzy nimi, co jeszcze bardziej ubogaca rozgrywkę i nadaje jej zupełnie nowy wymiar. Każda z tych postaci jest zupełnie inna, ma również inne podejście do otaczającej ją rzeczywistości i wreszcie pojawia się w innych okolicznościach. Pozornie postacie te nie mają ze sobą nic wspólnego. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że łączy je znacznie więcej, niż nam się wydaje.

Choć interfejs użytkownika został oparty na pozycjach rodem z lat osiemdziesiątych, nie oznacza to wcale, że w tej grze jest nudno. Wręcz przeciwnie – mamy tu dwa poziomy trudności, mnóstwo różnych zakończeń a także setki lokacji do odwiedzenia. Jeśli więc szukasz gry, z którą naprawdę nie będziesz się nudził, koniecznie pobierz na swój komputer Thimbleweed Park Download i przekonaj się, jak bardzo zawiła i zakręcona może być tu fabuła.

Kwestie techniczne

Jeśli jesteś fanem typowych, “pikseli” rodem z końca zeszłego wieku, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W tej grze interfejs oparty jest właśnie na nich i przypomina… stare i dobre Maniac Mansion. Nic w tym zresztą dziwnego, skoro – jak pisaliśmy – za stworzenie gry odpowiedzialni są ci sami ludzie, którzy doprowadzili do powstania kultowej platformówki. Jeśli grałeś w nią wcześniej i chcesz porównać obydwie produkcje ze sobą, to koniecznie pobierz Thimbleweed Park Download na swój komputer i oceń, czy gra oddaje “ducha epoki” końca lat osiemdziesiątych.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Jak na razie nic nie wiadomo o wypuszczeniu wersji multi. Zaletą trybu podstawowego jest otwarty świat, który pozwala nam na bardzo rozszerzoną i złożoną rozgrywkę.

Podsumowanie

Gra z pewnością należy do grupy tych “oldskulowych” produkcji, które warto polecić każdemu – zwłaszcza ich miłośnikom. Z kolei młodszym graczom spodoba się oryginalna fabuła i nieco odświeżony interfejs użytkownika.

Wymagania techniczne

  • – procesor – Intel Core 2 Duo 2 GHz,
  • – pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • – karta grafiki – Intel HD lub lepsza,
  • – wolne miejsce na dysku – 1 GB HDD, Windows 7

Thimbleweed Park Pobierz / zainstaluj

Thimbleweed Park steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Thimbleweed Park Skidrow
  • Pebx free Thimbleweed Park za darmo Pobierz
  • Warez-bb Thimbleweed Park Cracked-3dm
  • Do pobrania Thimbleweed Park Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *