Thunder Tier One Pobierz grę

Platformy:  PC
Producent:
 

fragOut Studio / KRAFTON


Wydawca:
 

KRAFTON


Data premiery:
 

7 grudnia 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:
 

1-10

Gatunek:  Akcji, współczesne konflikty, widok izometryczny, taktyczne, sieciowe, kooperacja, strzelanki

Języki:  Polski, Angielski, Rosyjski, Niemiecki, Chiński uproszczony, Koreański, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5727 razy

Waga: 17.69GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Thunder Tier One:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3490 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770K 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jeśli macie ochotę na taktyczną strzelankę, której akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym, to jest to tytuł dla was. W Thunder Tier One wcielamy się w lidera tytułowej formacji i mamy za zadanie powstrzymać wroga, zanim dojdzie do destabilizacji sytuacji politycznej na całym świecie. Brzmi nieźle, prawda?

Thunder Tier One Download

Thunder Tier One pobierz

Pobierz Grę

Za produkcję oraz wydanie gry odpowiedzialny jest KRAFTON– holding, zrzeszający niezależne studia, które pracowały przy produkcji takich pozycji jak „Playerunknown’s Battlegrounds” czy „The Callisto Protocol”. Zakupić ją można jedynie na platformę Microsoft Windows.

Thunder Tier One jest grą utrzymaną w perspektywie top-down, a więc wydarzenia obserwujemy z góry. Początkowo powstała jako osobisty projekt Polaka, Pawła Smolewskiego, jednak dopiero po przedstawieniu pomysłu firmie KRAFTON / fragOut Studio, wizja zaczęła przybierać realne kształty.

Fabuła Thunder Tier One

W Thunder Tier One  do pobrania przenosimy się do przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku, do fikcyjnego kraju Salobia. Mimo, że kraj jest tylko wizją artystyczną, to jednak uzbrojenie, fizyka, czy techniki są już jak najbardziej realistyczne. W grze stajemy na czele elitarnego zespołu do zadań specjalnych. Został on powołany w obliczu rosnących wpływów grupy terrorystycznej, która sieje spustoszenie nie tylko w kraju, ale i zagraża globalnemu bezpieczeństwu.

Wcielając się w rolę głównego bohatera musimy stawić czoła niebezpiecznemu zadaniu, by powstrzymać wroga, zanim jego działania doprowadzą do całkowitej destabilizacji sytuacji politycznej na świecie.

Rozgrywka

Rozgrywka w Thunder Tier One zdecydowanie stawia na aspekt taktyczny, gdyż prezentowana akcja jest widziana z perspektywy top-down. Widok świata w taki sposób pozwala na szersze spojrzenie na pole bitwy. Dzięki czemu mamy możliwość opracowania naprawdę mocno przemyślanej strategii działania.

Misje rozgrywane są w zróżnicowanych środowiskach, jak np. miejska zabudowa, dzika puszcza, kompleksy przemysłowe czy wnętrza budynków. Do naszych zadań należy m.in. eliminacja wskazanych celów, pomoc zakładnikom, czy przejmowanie strategicznych punktów.

Wygląd naszego bohatera możemy dostosować pod własne preferencje, gdyż do naszej dyspozycji mamy naprawdę fajnie rozbudowany edytor. Dzięki niemu możemy zadecydować o takich aspektach jak elementy ubioru (nakrycia głowy, maski, kurtki, spodnie, rękawice, kabury), czy uzbrojenia. Podczas rozgrywki do użycia mamy zróżnicowany arsenał, który sklasyfikowano według czterech kategorii: broń główna, broń przyboczna, granaty i dodatkowy ekwipunek.

Podsumowanie

Thunder Tier One to ciekawa produkcja, wobec której ciężko przejść obojętnie. Ciekawa fabuła w pięknej trójwymiarowej oprawie graficznej to niezła gratka dla każdego fana tego typu gier. Świetnie dopracowane środowisko (choćby bogata roślinność, czy efekty cząsteczkowe, jakie towarzyszą np. startom śmigłowców) mocno urzeczywistnia widziany na ekranie świat. Myślę, że nikt nie będzie tu zawiedziony. Naprawdę, bardzo fajna pozycja wśród strzelanek.

Thunder Tier One Pobierz pełna wersja

Thunder Tier One skidrow

Pobierz Grę

Ocena 3.8/5

Zalety
 • Bardzo dobry soundtrack
 • Zabawna personalizacja
 • Sterowanie
Wady
 • Brak opcjonalnych celów misji
 • Poleganie na tworzeniu społeczności

Źródło: thundertierone.com

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *