Tiny Tina’s Wonderlands Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Gearbox Software


Wydawca:
 

2K Games


Data premiery:
 

25 marca 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, FPP, fantasy, FPS, elementy RPG, funkcje cross-platform, kooperacja, strzelanki, Role-playing shooter, Epic Store exclusive

Języki:  Polski (Spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Tajski, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8755 razy

Waga: 35.65GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Tiny Tina's Wonderlands:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 75 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 75 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Tiny Tina’s Wonderlands to gra z gatunku loot-shooterów FPP. Ciekawym wątkiem jest to, że gra toczy się w świecie fantasy, a nie na obcych planetach, jak to było we wcześniejszej grze z serii Borderlands.

Tiny Tina’s Wonderlands Pobierz za darmo na PC

Tiny Tina's Wonderlands Download PC

Zainstaluj Grę

Producent gry:

Wydawcą gry Tiny Tina’s Wonderlands jest 2K games natomiast producentem Gearbox Software. Warto dodać, że ta gra to piąta, po trzech numerowanych odsłonach i „Pre-Sequelu”, część Borderlands. Jak widać, 2K Games potrafi mocno zaskoczyć fabularnie, a także jak to na nich przystało wypuścić całkowicie mocny tytuł.

Opinie na temat tej gry w aktualnym stadium:

Gracze są pozytywnie nastawieni, ale jednocześnie zaskoczeni tą grą. Pozytywnie nastawienie wywodzi się z tego, że gra jest zmieniona fabularnie, przez co różni się od gier z serii Borderlands. Zaskoczenie, natomiast wywodzi się z tego, że gracze nie spodziewali się tytułu Wonderlands, gdyż jest to zmienienie przedrostku sławnego tytułu. Ważnym punktem jest humor w rozgrywce. Gracze z pewnością nie raz uśmieli się do łez, a to na pewno zaleta tej gry, wspaniały gameplay, a w niego wpleciony całkiem zabawny humor? Nic tylko grać!

Na jakie platformy wyszła gra Tiny Tina’s Wonderlands:

Gra Tiny Tina’s Wonderlands wyszła na platformy takie jak: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, czyli najnowsze konsole i wymagający komputer. Może Cię zainteresować również ta gra akcji Persona 5 Strikers do pobrania.

Fabuła gry Tiny Tina’s Wonderlands:

Główną postacią jak się okazuje, jest nastolatka, jakże wybuchowa i nieokiełznana. Opowiada ona opowieść w formie sesji RPG. Przenosimy się do świata Fantasy i na początku poznajemy Fatemakera, który ma niezwykle ważne zadanie, jakim jest obronienie krainy przed złym i wielkim Dragon Lordem.

Opowiadanie trzyma w napięciu, przez mocny nieporządek jaki wprowadza Tina, opowiadając swoją historię. Wątki prześmiewcze, to w tej grze najbardziej pozytywne zaskoczenie. Pomimo tego, że gra Wonderlands bardzo różni się od gry Borderlands pod względem okoliczności i miejsc, to wytrwali gracze i ludzie kochający serię Borderlands są w stanie zauważyć liczne nawiązania i podobieństwo niektórych bohaterów do gier z wcześniejszej serii.

Gameplay Tiny Tina’s Wonderlands:

Zaczynając grę, decydujemy o wyglądzie i cechach, czy głosie swojej postaci. Perspektywa gry Tiny Tina’s to FPP, czyli widok z pierwszej osoby. Dobieramy także jedną z sześciu klas postaci. Każda klasa daje nam inny rodzaj specjalnych zdolności czy rozwiniętych umiejętności. Ta gra to typowa przygodówka, gdyż zwiedzamy, eksplorujemy, wykonujemy różne misję, czy też walczymy z naszymi oponentami. Jacy są nasi oponenci? Jak to na fantasy przystało, gobliny, szkielety i wiele dziwnych stworzeń.

W grze są bronie, takie jak karabin maszynowy, wyrzutnia rakiet, czy pierścienie wzmacniające moc. Zdobywamy potrzebne nam doświadczenie, przez co awansujemy na kolejne poziomy. Zarządzamy także ekwipunkiem. Co warto dodać, możemy także grać tryb co-op, co pozwala nam grać np. z kolegą. Gameplay należy do bardzo przyjemnych. Gra jest bardzo rozbudowana, przez co brak nam czasu na nudę!

Tiny Tina’s Wonderlands to przystawka przed Borderlands 4:

Gracze z niecierpliwością czekają na szóstą z kolei już grę z serii Borderlands, czyli Borderlands 4. 2K games z pewnością będą musieli się mocno napracować i nawymyślać dużo ciekawych i nowych fabularnie rzeczy. Świat idzie do przodu, a producenci gier podnoszą poprzeczkę coraz wyżej. Nie łatwo jest teraz zrobić grę, o której będzie mówił cały świat, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tiny Tina’s Wonderlands to przystawka dla Borderlands 4, ale ta przystawka nas nie zaspokaja, ona wywołuje u nas jeszcze większy głód, głód przed premierą gry Borderlands 4!

Tiny Tina’s Wonderlands Download Pełna Wersja

Tiny Tina's Wonderlands pobierz za darmo

Pobierz Grę

Ocena 4,5/5

Zalety
 • Zabawne, zróżnicowane środowiska.
 • Mnóstwo możliwości dostosowania gry do własnych potrzeb.
 • Mnóstwo łupów.
 • Świetne zaklęcia i walka wręcz.
 • Więcej klas niż graczy.
Wady
 • Niewrażliwe bossy.
 • Polaryzujące osobowości bohaterów.
 • Błędy związane z ekwipunkiem.
so join the party shot at epic loot of gearbox enterprises chaotic fantasy world brought during your quest and high powered weaponry the unpredictable tiny tina of take you play is up defeat the dragon lord band together in the dragon lord including smack talking skeletons your disorderly guide through party with up use your firepower epic adventure of lovable misfits tiny tina's wonderlands is seamless online multiplayer unpredictable tiny tina stop the dragon lord latest service pack everyone's welcome character skill

of gearbox software logos spróbuj zgarnąć epickie łupy lub zgarnąć najbardziej lśniące łupy. załóż buty łowcy przygód zgładzić legiony wrogów spotkasz całą gamę wyrzutków. szaleńczych starciach pierwszoosobowych pokonanie dragon lorda chaotycznym świecie fantasy potężne miecze. nieustępliwy kapitan valentine pokonać zło dołączą krainy wróżek łowczynię przygód świecie fantasy

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *