Total War Warhammer Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Creative Assembly


Wydawca:
 

SEGA


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

24 maja 2016


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Strategiczne, fantasy, RTS, turowe, strategiczne wojenne, Warhammer

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, turecki, czeski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny,

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3978 razy

Waga: 23.48 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Total War: Warhammer:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
 • Pamięć: 3 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450/Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4570 3.20 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Czy pamiętacie popularną „romkę”? Tak, chodzi o grę studia Creative Assembly, która zdołała podbić (i to dosłownie) serca wielu graczy. Dziś, chcemy zaprezentować Wam jej kolejną odsłonę. Przed Wami Total War: Warhammer.

Fabuła gry

Pod względem fabularnym, Total War: Warhammer znacznie odbiega od innych części serii. Nie mamy tu do czynienia z wydarzeniami historycznymi. Cała rozgrywka, jest osadzona w świecie fantasy. Naszą rolą, jest rozwój naszej frakcji (a w pełnej wersji gry są one aż cztery), a także walka z siłami Ciemności, chcącymi przejąć kontrolę nad Starym światem.

Total War Warhammer Download

Total War Warhammer Pobierz Ściągnij Grę!

Gra ma formę otwartą, co zresztą nie powinno dziwić fanów tej serii. Realizujemy w niej, misje zlecone nam z zewnątrz i tym samym – zwiększamy szanse swojej frakcji w ostatecznym starciu z danym przeciwnikiem. Nawiasem mówiąc, jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wygląda skrzyżowanie popularnej „romki” z grą fantasy, to jedynie co Wam pozostaje to ściągnięcie Total War Warhammer Download.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki gry, Total War: Warhammer przypomina inne gry serii. W grze, podobnie jak w jej poprzednich wersjach, prowadzimy rozgrywkę w systemie turowym. Z jednej strony, zarządzamy naszym państwem a z drugiej – staramy się wygrywać poszczególne bitwy, mając do dyspozycji coraz lepiej uzbrojone wojska. Przejdź do kolejnej części gry Total War Warhammer II.

A skoro mowa o bitwach, to jak wygląda ich prowadzenie? Jeśli graliście kiedykolwiek w gry z serii Total War, to pod tym względem niewiele się zmieniło. O ile rzecz jasna, mówimy o rasie ludzi. W przypadku innych ras (na przykład goblinów czy Nieumarłych), sytuacja znacznie się komplikuje. Przykładowo, w armii goblinów rozwój gospodarczy i technologiczny schodzi na drugi plan. Z kolei ogromną rolę odgrywa tu duch bojowy i charyzma poszczególnych wodzów. Im jest ona większa, tym większe szanse na odniesienie zwycięstwa.

Nadal ogromną rolę w grze odgrywają agenci. Na pierwszy rzut oka, ich wpływ na wydarzenia jest stosunkowo niewielki, ale w rzeczywistości, mogą oni bardzo „namieszać”, zarówno w warstwie politycznej, jak i wojskowej. Czy chcielibyście szpiegować na rzecz księcia wampirów? Jeśli tak, to koniecznie pobierzcie Total War Warhammer Download. Jeśli nie, to… również pobierzcie tą grę. Posiada ona mnóstwo cech, które zadowolą nawet najbardziej wytrawnych graczy…

Oprawa graficzna

Total War: Warhammer, to – podobnie jak w przypadku poprzednich gier serii – niezwykle mocna oprawa graficzna. Co ciekawe, znacznie przewyższa ona grafikę, z którą mamy do czynienia np w Rome 2. Najciekawsza strona gry czyli bitwy, są pod tym względem znacznie lepiej dopracowane. Sprzyja temu wprowadzenie bardzo zróżnicowanych jednostek wojskowych i ciekawych machin. Na doskonałą jakość grafiki, wpływają również fantastyczne postacie, które w pojedynkę mogą rozbijać całe szeregi wrogów.

Aspekt techniczny…

Podobnie jak niektóre gry z serii Total War, również i w przypadku Warhammera mamy do czynienia z zaawansowanym silnikiem graficznym Warscape. Dzięki niemu, grafika gry jest znacznie bardziej atrakcyjna i – co ciekawe – możliwe jest rozgrywanie bitwy większą liczbą żołnierzy. Przypomnijmy, że we wcześniejszych grach serii, możliwe było prowadzenie rozgrywki maksymalnie 10 tysiącami żołnierzy. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak w serii Total War wyglądają epickie starcia, w których biorą udział dziesiątki tysięcy żołnierzy, koniecznie pobierzcie grę Total War: Warhammer na Wasze komputery.

Total War Warhammer Pobierz – Pełna Wersja

Total War Warhammer Download Pobierz Grę!

 • Free Download Total War Warhammer Exsite
 • Pobierz Total War Warhammer Torrent
 • Chomikuj Total War Warhammer Download PC
 • Pebx Total War Warhammer Free Download
 • Pełna Wersja Total War Warhammer Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *