Total War Warhammer II Download

Total War Warhammer II to fantastyczna strategia fantasty, która została opracowana specjalnie na platformę PC Windows. Jest to kontynuacja wydanej w 2016 roku odsłony zatytułowanej Total War: Warhammer. Obie te produkcje wyszły z tego samego studia: Creative Assembly. Podobnie jak część z 2016 roku, tak i jej najnowsza odsłona już teraz cieszą się znaczną popularność wśród wszystkich wielbicieli gier fantasty. Jeśli i Ty uwielbiasz mroczne lokacje, fantastyczne krainy oraz niespotykane frakcje i walkę dobra ze złem, to koniecznie pobierz Total War Warhammer II Download, a z pewnością fabuła Cię nie rozczaruje.

Total War Warhammer II Download – Pełna Wersja PC

Total War Warhammer II pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja rozgrywki toczy się w ponurym uniwersum fantasy marki Warhammer. Tym razem jednak gracz nie przenosi się do Starego Świata tak jak w poprzedniej części, jednak wędruje na zachód, aby rozegrać tam wojnę na czterech kontynentach noszących następujące nazwy: Ulthuan, Nagaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria. Cała kampania pozwala graczowi wziąć udział w walkach pomiędzy czterema frakcjami, pośród których można znaleźć elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzi oraz skavenów. Wszystkie te rasy rywalizują pomiędzy sobą o kontrolę nad Wielkim Wirem, który od tysiącleci wisi nad ojczyzną elfów – Ulthuanem.

W Total War Warhammer II cała rozgrywka została podzielona na dwie płaszczyzny: na mapie strategicznej gracze bawią się w trybie turowym dowodząc całą frakcją, przemieszczając armie, zarządzając gospodarką, rozbudowując miasta oraz rozwijając technologie. Z kolei wszystkie bitwy toczone są w czasie rzeczywistym. W trakcie walk gracz obejmuje dowództwo nad tysiącami jednostek i musi nimi sprawnie zarządzać wykorzystując formacje, zdolności poszczególnych postaci oraz specyficzne ukształtowanie terenu.

Gra w stosunku do swojej poprzedniej części oferuje użytkownikom znaczną ilość zmian, zwłaszcza w przypadku dostępnych frakcji. Każda z nich posiada unikalne mechaniki, umiejętności oraz bohaterów. Również struktura kampanii w znacznym stopniu odbiega od tej znanej z 2016 roku, ponieważ obecnie w znacznym stopniu obraca się ona wokół panowania nad Wielkim Wirem. Dzięki wykonaniu szeregu różnych rytuałów poszczególne frakcje mogą albo nieco rozproszyć wir, albo go wzmocnić. W ten sposób rozgrywka skierowana jest również na pokrzyżowanie planów wrogów i nie dopuszczenie do odprawienia konkretnych rytuałów. Jeśli choć trochę zaciekawił Cię opis, to w takim razie powinieneś skusić się na najnowszą odsłonę serii, która z pewnością Cię nie zawiedzie. Pobierz Total War Warhammer II Download i nie dopuść do tego, aby wroga frakcja zyskała panowanie nad Wielkim Wirem, ponieważ będzie siała chaos i zniszczenie!

Gra została zbudowana na nieco unowocześnionej wersji silnika Warscape, na którym bazowała również poprzednia część. Bardzo ciekawym elementem produkcji jest możliwość współpracy pomiędzy obydwiema częściami. Posiadacze obu tytułów mogą pobrać ogromną mapę, która stanowi połączenie terenów dostępnych w każdej części, a także mają okazję rozegrać kampanię w iście epickiej skali kierując się dowolną frakcja z pierwszej lub drugiej odsłony gry. Gry Total War Warhammer II Download i rozwiń swoje skrzydła, walcz u boku przyjaciół pokonując wrogów i nie daj się zwyciężyć!

Total War Warhammer II Pobierz grę na PC

Total War Warhammer II download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Total War Warhammer II Crack Pebx
  • Pobierz Total War Warhammer II Torrent Chomikuj
  • FitGirl Total War Warhammer II Pobierz za darmo
  • STEAMPUNKS Total War Warhammer II Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *