Tower of Time Download

Tower of Time to polska gra RPG utrzymana w klimacie fantasy. Ponadto tytuł stanowi debiut polskiego studia Event Horizon. Gra dostępna jest na platformę PC Windows, a deweloperzy obiecują doskonałą zabawę, walkę w czasie rzeczywistym oraz doskonałą, wciągającą fabułę. Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu gier, to Tower of Time powinno znaleźć się w Twoim zbiorze. Koniecznie pobierz Tower of Time Download i baw się fantastycznie w cudownej krainie fantasty.

Tower of Time Pobierz grę w Pełnej Wersji PC

Tower of Time download

Pobierz za Darmo!

Cała akcja toczy się w odległym świecie, który stoi na skraju zagłady. Z roku na rok kraina coraz bardziej obumiera, natomiast tereny, jakie do tej pory zajmowane były przez inteligentne rasy coraz bardziej zaczynają się kurczyć. Głównym zadaniem gracza jest wcielenie się w bohatera – wojownika, który jako dziecko odkrył zakopaną wieżę o bardzo tajemniczym pochodzeniu. Nie zdawał sobie jednak z tego, czy tak naprawdę ta wieżą może być. Dopiero jako dorosły mężczyzna doszedł do wniosku, że w jej wnętrzu może znajdować się coś, dzięki czemu będzie można odwrócić bieg historii i powstrzymać zagładę całego świata. Bohater postanawia więc wraz z grupą śmiałków wyruszyć na wyprawę, od której powodzenia zależą losy całego świata. Brzmi interesująco i wciągająco? Uwielbiasz klimaty fantasty i doskonale czujesz się jako bohater, którego zadaniem jest uratowanie wszechświata? W takim razie ten tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu! koniecznie pobierz Tower of Time Download i tak poprowadź całą drużynę, aby ocalić swój świat i wszystkich jego mieszkańców. Stań się prawdziwym bohaterem, któremu ludzie będą zawdzięczać istnienie.

Gracz doskonale bawi się eksplorując cały świat podczas wędrówki w gronie najwierniejszych kompanów. Podczas podróży trzeba zmagać się z całą masą przeciwników, należy realizować kolejne zadania oraz rozwijać statystyki herosów. Gracz staje się liderem całej grupy o obejmuje nad nią dowództwo, a więc od jego decyzji zależą również losy całej drużyny oraz powodzenie całej misji. Wszystkie postaci zostały opisane z pomocą czterech statystyk – siły, szybkości, mocy magicznej oraz żywotności, oraz mogą należeć do jednej z siedmiu klas. Gracz wszystkie walki obserwuje z góry. Twórcy do rozgrywki zaimplementowali bardzo ciekawą i ułatwiającą zapanowanie nad całą bitwą możliwość – jest to spowolnienie czasu na moment, aby bez przeszkód można było wydać wszystkie rozkazy. Opcja ta jest bardzo przydatna zwłaszcza w momentach, kiedy zaczynać panować prawdziwy chaos na polu bitwy.

Ponadto wiele postaci posiada bogaty arsenał ataków i specjalnych umiejętności, które ułatwiają wpływanie na stan otoczenia. Rozgrywka jest naprawdę bardzo wciągająca, a liczne walki z przeciwnikami mogą ciągle przeciągać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tytuł odznacza się doskonałą grafiką oraz świetną, wciągającą fabułą, która sprawia, że nie można odejść od ekranu monitora. W ciągu całej rozgrywki gracz musi przejść trzynaście pięter wieży, co zapewnia ok. 20-30 godzin doskonałej rozrywki. W ciągu całego tego czasu należy regularnie odwiedzać także miasto, w celu podreperowania nieco swoich sił, a także możliwości całej drużyny oraz uzupełnienia ekwipunku. Niewielką część znajdujących się tam budynku można ulepszać zapewniając sobie w ten sposób dostęp do nowych umiejętności oraz całkiem nowego, przydatnego sprzętu. Oczywiście deweloperzy nie zapomnieli także o popularnym i lubianym przez graczy systemie craftingu. Jeśli jesteś miłośnikiem gier RPG, uwielbiasz nowe wyzwania oraz pragniesz stać się bohaterem, który ocalił świat to koniecznie pobierz Tower of Time Download i zapewnij sobie wspaniałą rozrywkę na długie godziny.

Tower of Time Download – Pełna Wersja

Tower of Time pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Tower of Time Crack Chomikuj
  • Pobierz Tower of Time Torrent Exsite
  • Pebx Tower of Time Pobierz za darmo PC
  • CODEX Tower of Time Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *