Treasure Hunter Download

Treasure Hunter to przeznaczony na komputery osobiste z systemem Windows symulator, który pozwala na wcielenie się w prawdziwego poszukiwacza skarbów. Produkcja jest dziełem studia Drago, a za jej wydanie odpowiada PlayWay S.A., będąca polską firmą.

Treasure Hunter Download – do pobrania

Skidrow Treasure Hunter torrent

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Treasure Hunter

Główne zasady rozgrywki w Treasure Hunter opierają się na eksploracji otoczenia, a także poszukiwaniu ukrytych w ziemi przedmiotów. Gracz ma możliwość korzystania z profesjonalnego wykrywacza metalu, z których przechadzać można się po całkowicie trójwymiarowym świecie. Jeżeli zawsze marzyłeś o odkrywaniu skarbów, pobierz Treasure Hunter Download i znajdź wszystkie cenne drobiazgi. Odnalezione rzeczy można zidentyfikować, a następnie zachować lub sprzedać. Uzyskane w ten sposób pieniądze gracz przeznaczyć może na zakup elementów ekwipunku. Pozwala to nie tylko na uzyskanie coraz lepszych modeli wykrywaczy, ale również dostęp do różnych dodatkowych przedmiotów czy ułatwień.  Ciekawym rozwiązaniem jest zróżnicowany poziom zniszczeń odnajdywanych przedmiotów, który ma bardzo duży wpływ na ostateczną cenę znalezisk.

Rozgrywka w grze Treasure Hunter

Do odkrycia czekają liczne zakątki świata, w których znaleźć można wiele interesujących znalezisk. Odwiedzanie ciekawych miejsc pozwala na odnajdowanie coraz cenniejszych artefaktów, nierzadko posiadających historyczną wartość. Jeżeli zawsze pragnąłeś posiadać wykrywacz metalu, pobierz Treasure Hunter Download i postaraj się odkryć jak najwięcej skarbów. W grze znaleźć można kilkanaście pięknych lokacji oraz 8 różnych rodzajów wykrywaczy metalu. Na graczy czeka ponad ponad 100 rzeczy do znalezienia, a także 10 legendarnych artefaktów. Zróżnicowany poziom trudności wymaga bardzo dużej uwagi przy przeszukiwaniu każdej lokacji, dzięki czemu gra jest w stanie zapewnić długotrwałą rozrywkę. Aby wykazać się umiejętnością obsługi wykrywaczy metalu, pobierz Treasure Hunter Download i wypróbuj wszystkie dostępne rodzaje tego urządzenia.

Kwestie techniczne gry Treasure Hunter

Dzięki mocno usprawnionej mechanice obsługi detektorów wykrywacza gra jest niezwykle przyjemna nie tylko dla fanów gatunku, ale także  graczy niezaznajomionych z gatunkiem symulatorów. Proste oraz intuicyjne cechy poszczególnych elementów rozgrywki sprawiają, że Treasure Hunter jest tytułem wyjątkowo przyjemnym oraz relaksującym. Sposób poruszania się po otoczeniu doskonale oddaje specyfikę poszukiwania skarbów przy pomocy wykrywacza metalu, włącznie z towarzyszącym temu zajęciu skupieniem. Pod względem parametrów technicznych, produkcja wyróżnia się bardzo starannie wykonaną oprawą graficzną. Piękne krajobrazy znacząco umilają czas spędzany przy poszukiwaniu różnego rodzaju skarbów, a jednocześnie zwiększają realizm produkcji. Jeżeli lubisz piesze wędrówki na łonie natury, pobierz Treasure Hunter Download i poczuj się jak nieustraszony odkrywca. Na graczy czekają między innymi potężne szczyty oraz gęste lasy, a przedostanie się do niektórych miejsc bardzo często okazuje się dodatkowym wyzwaniem.

Treasure Hunter Pobierz CODEX

Treasure Hunter steam PC

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Treasure Hunter Skidrow
  • Pebx free Treasure Hunter za darmo Pobierz
  • Warez-bb Treasure Hunter Cracked-3dm
  • Do pobrania Treasure Hunter Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *