Trine 4: The Nightmare Prince Download za darmo

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Frozenbyte


Wydawca:

Modus Games


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

8 październik 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: Zręcznościowe, fantasy, platformówki, elementy logiczne, na 2 osoby, baśń, indie, 2.5D, kooperacja, podzielony/wspólny ekran, EA Play

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Czech, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 14777 razy

Waga: 12.55GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Trine 4: The Nightmare Prince:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Dual Core 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 5750
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280
 • Miejsce na dysku: 16 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Trine 4: The Nightmare Prince Download jest to czwarta część bardzo popularnej serii. Ta gra należy do gier logiczno – platformowych i przeznaczona jest dla osób w każdej grupie wiekowej i każdej płci. Fabuła zawiera elementy baśniowe i fantasy. Producentem jest Frozenbyte, a wydawcą Modus Games.

Trine 4: The Nightmare Prince Pobierz na PC

Trine 4: The Nightmare Prince pobierz Pobierz Grę!

Fabuła gry

Niniejsza gra jest oparta na historii z pozostałych części tej gry. Oznacza to, że główni bohaterowie którymi gramy muszą znaleźć księcia Seliusa zanim potwory z jego koszmarów przenikną do jego świata. Nie możemy pozwolić, żeby ci „dobrzy” zginęli. Fabuła jest naprawdę bardzo rozbudowana, dlatego gracz nie będzie się nudził gdyż co rusz odkrywa się nowe tajemnice w grze.

Gdyby nie to, że ten tytułowy książę z winy magicznych mocy spowodował to, że jego koszmary senne stały się rzeczywistością. Na domiar złego te monstra przedostały się w jakiś sposób do realnego świata i książę został niestety porwany. Teraz trzeba go jak najszybciej uratować, zanim ktoś zrobi mu krzywdę. Złodziejka Zovi, rycerz Pontius oraz mag Amadeus muszą uratować księcia przed jego marami sennymi. Gra jest skierowana do osób z każdej grupy wiekowej i każdej płci. Wszyscy będą się przy niej dobrze bawić.

Ciekawostki

Miejscem akcji są nawiedzone grobowce, ruiny zamków, jak i gęste lasy wszystkie te miejsca mają bardzo dużo pułapek i innych, podobnych do nich terenowych przeszkód. Co jakiś czas mamy do zabicia przeciwników (niekiedy bardzo silnych). Gracz rozwiązuje także zagadki środowiskowe oparte na logicznym rozwiązywaniu problemów.

Postaci przedstawione w W Trine 4: The Nightmare Prince

Postaci którymi gramy mają swoje indywidualne umiejętności. Ogromnym plusem jest to, że możemy ich pojedynczo przełączać w trakcie rozgrywki. Jeden z „herosów” lepiej walczy w zwarciu, a inna postać lepiej radzi sobie strzelając z łuku. Producenci bardzo się przyłożyli właśnie do stworzenia postaci i ich broni. Pobierz grę za darmo na komputer.

Tryby Gry

Gra w Trine 4: The Nightmare Prince jest stworzona tak, aby wiele osób naraz mogło się nią cieszyć. Jeżeli chcemy grać sami to gramy sami, a jeśli chcemy grać z innymi – możemy grać z maksymalnie trzema jeszcze graczami. Jeżeli wybieramy multiplayer – możemy grać przez internet albo na wspólnym ekranie. Zobacz także starszą odsłonę gry Trine 2 na PC i pobierz za darmo.

Moja opinia na temat gry

Uważam, że gra jest niesamowicie ciekawa – zaskakujące zwroty akcji powodują, że nikt się nie nudzi. Graficznie gra jest zrobiona naprawdę dobrze. W porównaniu do wcześniejszej wersji gry, ta czwarta część ma udoskonaloną walkę wręcz. Myślę, że jest to przyszłość na rynku informatycznym i jak najbardziej warto jest spróbować zagrać w tę grę. Poziom trudności jest wręcz idealny dla nawet najbardziej wymagającego gracza. Z pewnością poleciłbym go swojemu przyjacielowi tym bardziej, że można w tę grę grać w kilka osób przez Internet. To świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Widać, że twórcom gry zależy na jej ulepszaniu, a to również jest bez znaczenia.

Gra Trine 4: The Nightmare Prince jest dostępna nie tylko na komputer. Można się w nią zaopatrzyć na Xbox One, PlayStation 4 oraz na Nintendo Switch. Wiąże się to więc z ogromnymi możliwościami dla każdego niezależnie od tego kto jakim sprzętem dysponuje. Jeżeli posiadamy dostęp do Internetu to możemy jak najbardziej zagrać w grę W Trine 4: The Nightmare Prince.

Trine 4: The Nightmare Prince Download Pełna Wersja Gry

Trine 4: The Nightmare Prince download Ściągnij na PC!

 • Torrent Trine 4: The Nightmare Prince Chomikuj
 • Pełna Wersja Trine 4 do pobrania za darmo
 • Pebx Trine 4 free Download Crack
 • Exsite Trine 4 Pobierz na Komputer

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.