Tropico 6 Download

Tropico 6 to następna część popularnego cyklu ekonomicznych strategii. Produkcja jest dziełem studia Limbic Entertainment, mającego na swoim koncie chociażby Might & Magic X: Legacy oraz Might & Magic: Heroes VII. Aby powrócić do świata popularnego cyklu, pobierz Tropico 6 Download i sprawdź zupełnie nowe możliwości oferowane przez twórców. Wydawcą jest Kalypso Media. Data premiery gry 29 marzec 2019 na platformy PC, PS4, XONE.

Tropico 6 Download Pełna wersja

Tropico 6 pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Tak samo jak w przypadku poprzednich części cyklu, najnowsza odsłona pozwala graczowi na zarządzanie republiką bananową. Celem zabawy jest jak najdłuższe utrzymanie się przy władzy, a także nieustanne realizowanie wyznaczonych zamierzeń. Gracz musi dbać nie tyko o silne poparcie ze strony ludności, ale również dopilnować spraw ekonomicznych, nawiązywać z sąsiadami sojusze, stawiać nowe budynki czy sabotować działania ze strony niechętnej zarządcy opozycji. Jeżeli jesteś fanem tej oryginalnej serii, pobierz za darmo Tropico 6 PC Download i ponownie wykaż się umiejętnościami dobrego stratega.

Mechanika

W porównaniu do poprzedniczek, w szóstej odsłonie cyklu wprowadzono kilka interesujących usprawnień w mechanice. Jej podstawowy trzon zasadniczo nie uległ jednak poważniejszym zmianom. Po raz pierwszy w historii cyklu gracze mają możliwość rozpoczęcia zabawy na dużym archipelagu. W praktyce daje to szanse na zarządzenia kilkoma wyspami w ramach pojedynczej kampanii. Rozwiązanie to znacząco zwiększyło możliwości transportowe oferowane przez grę. W Tropico 6 możliwe jest budowanie tuneli oraz mostów, które bezpośrednio łączą ze sobą poszczególne lokacje. Do przemieszczania się pomiędzy nimi mieszkańcy mogą wykorzystać transport zbiorowy w postaci kolejek liniowych, taksówek czy autobusów, a także zdecydować się na podróż samochodem. Jeżeli zawsze chciałeś zarządzać własnym terenem, ściągnij Tropico 6 free Download i zadbaj o odpowiedni układ całej infrastruktury. Ciekawą grą strategiczną jest także Age of Empires IV pobierz.

Rozgrywka

Ciekawym rozwiązaniem uwzględnionym w rozgrywce jest możliwość wysyłania pracowników w liczne zakątki świata, którzy jako specjalni agenci dokonują kradzieży technologii. Gracz może w ten sposób zdobyć na przykład plany cennych budowli, takich jak Wieża Eiffla czy Statua Wolności. Sam El Presidente powinien posiadać własny pałac, który można stale upiększać i modernizować za pomocą różnego rodzaju dodatków. Poszczególne działania wymagają wsparcia ze strony ludu. Do zdobycia ich uznania i przychylności, gracz musi odpowiednio kierować swoim zarządzaniem. Można zapewnić społeczności wygodne życie, ale jednocześnie rządzić dość silną ręką oraz stale przekształcać kraj w państwo policyjne. Poparcie ludu okazuje się najcenniejsze jedynie w niektórych sytuacjach. Cała zabawa przygotowana została w dość parodystycznym i prześmiewczym tonie, dlatego nie warto brać jej w stu procentach na serio.

Tropico 6 Pobierz Steam PC

Tropico 6 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 750 / Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

  • Prophet PC Tropico 6 Skidrow
  • Pebx free Tropico 6 za darmo Pobierz
  • Warez-bb Tropico 6 Cracked-3dm
  • Do pobrania Tropico 6 Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *