Twelve Minutes Download

12 Minutes

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:

Luis Antonio


Wydawca:

Annapurna Interactive


Data premiery:

19 sierpnia 2021


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, thriller, top-down, indie, 2.5D, Xbox Game Pass, Find Your Next Game, E3 2021

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13544 razy

Waga: 1.01GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Twelve Minutes:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5770
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700 XT
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Twelve Minutes / 12 Minutes to gra, która łączy w sobie produkcję przygodową z thrillerem. Całość akcji rozgrywa się w jednym pokoju, a zadaniem gracza jest przeżyć. Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z ciekawszych tytułów w 2021 roku. Za produkcję gry odpowiada Luis Antonio, a jej wydawcą jest Annapurna Interactive.

Twelve Minutes Pobierz za darmo na PC

Twelve Minutes download pc Zainstaluj Grę!

W 2021 roku niewiele było gier z tak oryginalnym pomysłem jak Twelve Minutes. Choć motyw zapętlania czasu jest dość znany, to nigdy nie został użyty w takiej konwencji jak w Twelve Minutes. Klimat gry został zbudowany w taki sposób, aby gracz miał poczucie narastającego strachu podczas każdej próby przerwania pętli.

Fabuła 12 Minutes

Grę rozpoczynamy jako mężczyzna. Pozornie spokojny wieczór przemienia się w prawdziwy koszmar. Do jego mieszkania przychodzi policjant, który oskarża żonę naszego bohatera o morderstwo. Sytuacja komplikuje się i dochodzi do szarpaniny. Bohater ostatecznie zostaje zabity.

Po krótkim czasie mężczyzna budzi się, dokładnie 12 minut wcześniej. Szybko się orientuje, że został uwięziony w pętli czasowej. Celem rozgrywki jest odkrycie, co tak naprawdę się dzieje z bohaterem oraz w jaki sposób można uratować zarówno jego jak i żonę. Jeśli lubisz gry przygodowe sprawdź również Amnesia Rebirth do pobrania.

Mechanika gry Twelve Minutes

Wszystko rozgrywa się w jednym pokoju. Wydarzenia cały czas się zapętlają. Naszym zadaniem jest odnalezienie sekwencji, która pozwoli wyrwać się z pętli oraz uratować bohaterów. W pokoju jest aż gęsto od obiektów, z które w jakiś sposób można wykorzystać. Gdy dodamy do tego multum potencjalnych interakcji okazuje się, że Twelve Minutes rzeczywiście jest w stanie zapewnić wiele godzin zabawy.

Na szczególną uwagę zasługuje również obsada Twelve Minutes. W rolę głównego bohatera wciela się aktor James McAvoy. Z kolei jego żonie głosu udziela Daisy Ridley. Intruza odgrywa Will Dafoe. Jest to kolejna produkcja, która stawia na znane nazwiska.

Oprawa graficzna

Decydując się na grę w Twelve Minutes możemy spodziewać się prostej, aczkolwiek przyjemnej dla oka oprawy graficznej. Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej nad pokojem, dzięki czemu jesteśmy w stanie objąć wzrokiem całe miejsce akcji. Wzmaga to klaustrofobiczny klimat Twelve Minutes.

Gra na chwilę obecną dostępna jest na komputerach osobistych oferujących system Windows oraz na Xboxie One i Xboxie Series S/X. Na ten moment twórcy nie zapowiedzieli wersji na PlayStation oraz platformy mobilne.

Twelve Minutes Download Pełna Wersja

Twelve Minutes pobierz Free Download!

james mcavoy daisy ridleyfind yourself immediately returnedwhat should be free downloadunless you can find change the outcometwelve minute time loop romantic evening withstuck in featuring james mcavoy police detective breaks into

wife of murder and minute time loop doomed featuring james mcavoy daisy. front door stuck in knowledge of what's coming twelve minutes is wife turns. gra przygodowa utrzymana fragmented structure of memento dream like tension of loop twelve minutes blends. claustrophobia of rear window nightmare when thriller with email address will. gb ram graphics nvidia same terror again and again twelve minutes gb amd radeon hd os windows

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.