Ty the Tasmanian Tiger 3 Night of the Quinkan Download

Platformy: PC
Producent:

Krome Studios


Wydawca:

Krome Studios


Data premiery:

18 grudzień 2018


Tryb gry:

single player


Gatunek: Zręcznościowe, TPP, platformówki, platformówki 3D, reedycje/remastery/remaki

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan Digital Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 9677 razy

Waga: 0.74GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 1.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 896 MB GeForce GTX 260
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10

Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan jest trzecią częścią popularnego cyklu trójwymiarowych platformówek zręcznościowych, których głównym bohaterem jest sympatyczny tygrys tasmański Ty. Wersja gry wydana na komputery osobiste z systemem PC Windows jest dziełem studia Krome Studios i wyróżnia się mocno ulepszoną oprawą graficzną. Wydawcą jest Activision Blizzard. Data premiery gry na PC 18 grudzień 2018.

Ty the Tasmanian Tiger 3 Night of the Quinkan Download

Ty the Tasmanian Tiger 3 Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Gracz wciela się w tytułowego Ty, który trafia do krainy zwanej Dreamtime. Jego zadaniem jest powstrzymanie ataku ze strony rasy złych Quinkan. Wykorzystując mecha i specjalną rękawicę, główny bohater pokonuje przeciwników. W nieznanych okolicznościach zmianom ulega jednak portal, którym podróżuje Ty. W wyniku przedłużenia teleportacji o kilka sekund, bohater po sześciu miesiącach trafia do rodzinnego Burramudgee. Kraina pogrążona jest w chaosie, czemu ponownie winni są Quinkanie. Zgodnie z legendą, do ich ponownego pokonania Ty potrzebuje magicznego bumerangu. Aby poznać dalszą część historii, ściągnij Ty the Tasmanian Tiger 3 free Download i na własną rękę rozpraw się z przeciwnikami.

Mechanika

W porównaniu do poprzednich odsłon cyklu, mechanika rozgrywki nie uległa znaczącej modyfikacji. Zadaniem gracza ponownie jest przemierzanie poziomów o zróżnicowanym poziomie trudności, na których muszą pokonywać kolejnych przeciwników. Należy przy tym wykazać się niemałą sprawnością, ponieważ niemały udział w zabawie mają sekcje zręcznościowe. Jeżeli lubisz gry platformowe, pobierz za darmo Ty the Tasmanian Tiger 3: Night of the Quinkan PC Download i zalicz wszystkie poziomy. Nowością w starciach z rywalami jest system, którym Ty może wymierzać serię ciosów po wyrzuceniu bumerangu i podczas oczekiwania na jego powrót.

Rozgrywka

Znaczącemu usprawnieniu uległy także same bumerangi. Zabawa pozwala na kolekcjonowanie specjalnych kamieni, które można przymocować do broni i nadać im w ten sposób zupełnie nowe właściwości. Bumerang standardowy nie pozwala na pokonanie wszystkich wrogów, w związku z czym konieczne jest dopasowywanie wyposażenia do sytuacji. Poza zwykłymi misjami, gracze mogą również wziąć udział w licznych mini-grach. Zmagania te nawiązują do klasycznych tytułów, takich jak Star Fox czy Mario Kart. Polecamy również grę zręcznościową Rogue Stormers do pobrania.

Kwestie techniczne

W zestawieniu z częścią drugą, najnowsza odsłona cyklu cechuje się o wiele lepszą oprawą audiowizualną. Na wyróżnienie zasługują zarówno większe lokacje, jak i wyższa jakość tekstur czy zupełnie nowe efekty. Zaletą produkcji jest także ścieżka dźwiękowa. Muzyka przypomina pod wieloma względami soundtracki znane z poprzednich części serii, jednak tym razem twórcy zdecydowali się na nieco bardziej mroczne kompozycje.

Ty the Tasmanian Tiger 3 Night of the Quinkan Pobierz grę na PC

Ty the Tasmanian Tiger 3 Night of the Quinkan download Pobierz Grę!

 • Pobierz Ty the Tasmanian Tiger 3 Crack Chomikuj
 • Free Download Ty the Tasmanian Tiger 3 Torrent Pebx
 • Exsite Ty the Tasmanian Tiger 3 Pobierz za darmo
 • SKIDROW Ty the Tasmanian Tiger 3 Free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.