Unravel Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Coldwood Interactive AB


Wydawca:
 

Electronic Arts Inc.


Wydawca PL:
 

Electronic Arts Polska


Data premiery:
 

9 lutego 2016


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Zręcznościowe, platformówki, elementy logiczne, 2.5D, Xbox Game Pass, EA Play

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6191 razy

Waga: 6.27 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Unravel:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce GTS 450 v4
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i3-3210 3.2GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Unravels jest ciekawą grą platformową wydaną w kategorii gry pc i gry na konsolę. Jej barwna szata graficzna stworzona w technologii 2,5D. Charakteryzuje się ona tym, że przedstawia cały świat gry w trójwymiarze, jednak posiada ograniczenie ruchu postaci, gdyż bohater gry może poruszać się jedynie po określonym torze. To rozwiązanie jest typowe dla większości gier platformowych.

Unravel Download PC – pełna wersja

Unravel pobierz grę Ściągnij Grę!

Gra Unravels została wyprodukowana przez mało znane szwedzkie studio o nazwie Coldwood Interactive. Jest to typowa produkcja zręcznościowo-logiczna. Głównym bohaterem tej gry jest Yarny, czyli zabawna maskotka wykonana z grubej czerwonej włóczki, przypominająca nieco kota. Taki wygląd głównej postaci może sugerować, że mamy do czynienia z grą dla dzieci, jednak nie jest to do końca trafne spostrzeżenie. Gra potrafi wciągnąć, będą się przy niej dobrze bawili zarówno młodsi, jak i starsi gracze. Wszyscy, którzy lubią platformówki powinni zainteresować się tą grą, gdyż jest to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji. Ta gra do pobrania po kliknięciu w: Unravel Download.

W poszukiwaniu zagubionych wspomnień. Cała fabuła gry Unravel opiera się na perypetiach opisanej wcześniej maskotki. Zadaniem gracza jest pomóc jej odzyskać utracone wspomnienia, oraz przyczynić się do odnalezienia jego dawno zaginionej rodziny. Twórcy gry postarali się, aby gra dostarczała wielu emocji i wciągnęła gracza na dłużej. Bezpieczne przeprowadzenie Yarnego przez wszystkie przeszkody i niesamowite przygody jest bardzo często dużym wyzwaniem dla gracza, ale dzięki temu gra jest o wiele ciekawsza i stawiając wyzwania sprawia, że chce się w nią grać. W Unravel nie tylko fabuła sprawia, że przy grze chce się spędzić dużą ilość czasu. Przepiękne, malownicze krajobrazy, inspirowane wyjątkowymi pejzażami krajów skandynawskich, stanowiące tło świata gry zostały stworzone w tak realistyczny sposób, że gra w Unrawel jest doskonałą odskocznią od szarej codzienności dla wszystkich. Przemierzając te niesamowite tereny z Yarnem, gracz razem z nim emocjonuje się tym co może się za chwilę zdarzyć, pomaga mu pokonywać coraz bardziej skomplikowane przeszkody, a także rozwiązywać niezbyt skomplikowane zagadki logiczne. Sprawdźtakże drugą część Unravel Two, a może Ci się spodoba?

Unravel zwiastun

W tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę na unikalne zdolności, jakimi został obdarzony główny bohater. Potrafi on między innymi ciekawie i pomysłowo wykorzystywać włóczkę, z której został on zrobiony. Może on korzystając z własnego ciała wypuszczać nici na dowolną długość, po to by za ich pomocą wspiąć się na wysokie przeszkody, bądź też posiłkując się prawami fizyki przeciągać dowolne przedmioty. Ciekawym pomysłem jest też umożliwienie Yarnemu przywiązywanie się do żywych stworzeń takich jak ryby, które następnie mogą go przeciągnąć przez wzburzoną rzekę. Wszystkie te akrobacje Yarnego można podziwiać po pobraniu tej gry tutaj: Unravel Download.

Bajeczna grafika

Jednym z największych atutów tej niebanalnej gry jest niesamowicie realistyczna grafika. Wygląd bajecznego, włóczkowego stworka doskonale kontrastuje z filmowym realizmem grafiki. Najwierniej odwzorowane zostały w niej wszelkie elementy natury takie jak drzewa, woda, oraz kamienie. Wśród największych zalet grafiki tej gry nie można również zapomnieć o charakterystycznym efekcie głębi. Unravel jest doskonałym przykładem jak wiele może dać połączenie swoistego modernizmu ze starą szkołą. Wszystkie te efekty graficzne można podziwiać po ściągnięciu gry, co można zrobić tutaj: Unravel Dowload.

Unravel Pobierz i zainstaluj

Unravel download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.