Unravel Two Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Coldwood Interactive AB


Wydawca:

Electronic Arts Inc.


Data premiery:

9 czerwiec 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Zręcznościowe, platformówki, elementy logiczne, na 2 osoby, 2.5D, kooperacja, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass, EA Play

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7444 razy

Waga: 3.94GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Unravel Two:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 250X
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Unravel Two to platformówka przygotowana przez studio Coldwood Interactive, która jest kontynuacją gry Unravel. W nowej odsłonie nie kierujemy jednym, a dwoma sympatycznymi maskotkami wykonanymi z włóczki. Eksploracja świata przedstawionego, a także rozwiązywanie logicznych łamigłówek są głównymi celami gry. Jeśli lubisz sympatyczne gry, w których jest stosunkowo prosta fabuła, jednak wymagają pomysłu na rozwiązanie pojawiających się problemów, pobierz Unravel Two Download i pokieruj wędrówką czerwonej i niebieskiej maskotki. Wydawcą gry jest Electronic Arts. Data premiery PC 9 czerwiec 2018.

Unravel Two Download – Pełna Wersja PC

Unravel 2 pobierz Pobierz Grę!

Gra w trybie single player i multiplayer

W grze możesz wejść w tryb kooperacji z innym graczem i bawić się na podzielonym ekranie. W ten sposób każdy z was ma do dyspozycji jedną maskotkę z włóczki, które aby wykonać poszczególne zadania i pokonać przeszkody w terenie muszą ściśle współpracować. Z innym graczem możesz współpracować również online. W trybie jednoosobowym można z powodzeniem kierować poczynaniami dwóch maskotek, przełączając się pomiędzy jedną a drugą. Można używać przy mniej złożonych zadaniach tylko jednej, biorąc na barana drugą. Jeśli lubisz gry, w których ważna jest kooperacja w dążeniu do celu pobierz za darmo Unravel 2 Download i sprawdź swoje umiejętności współpracy.

Razem zawsze raźniej

Fabuła opiera się na wędrówce i eksploracji niemal dziewiczych terenów Skandynawii, które nie zostały opanowane przez działalność człowieka. Dwie maskotki przemierzają lasy i wybrzeża, wspinają się po stromych zboczach i odwiedzają liczne wioski. Muszą przy tym współpracować, by np. wspiąć się na górę. Używają do tego celu kawałka włóczki, z której są stworzone. Pozwala na to silnik fizyczny w grze, który nastawiony jest na kreatywne wykorzystanie postaci. Włóczki są nieustannie ze sobą połączone co jeszcze bardziej wymusza kreatywne myślenie, ale nieraz również ułatwia zadanie.

Gra Unravel Two udowadnia uniwersalną prawdę, że wszelkie przeciwności losu łatwiej pokonywać w duecie. Jeśli chcesz sprawdzić jak działa zaawansowany silnik fizyczny pozwalający na ścisłą współpracę między postaciami, a Skandynawia jest regionem, który od zawsze chciałeś odwiedzić, ściągnij Unravel Two free Download i eksploruj wirtualną przestrzeń inspirowaną tymi krajobrazami. Podobną grą jest Dream Alone pobierz.

Grafika w wymiarze 2.5 D – zawsze poprawia nastrój

Grafika w grze Unravel 2 jest trójwymiarowa, jednak zadania wykonywane są w dwóch wymiarach. Włóczki muszą poradzić sobie z wieloma zręcznościowymi zadaniami, np. wymyślić, w jaki sposób usunąć przeszkodę. Wspaniałe nasycone i kolorowe barwy, a także wyraziste postaci sprawiają, że gra ma niezwykle pozytywny wydźwięk i z powodzeniem mogą grać w nią również dzieci. Na uwagę zasługuje również ścieżka dźwiękowa, która jest idealnie dopasowana do grafiki.

Unravel Two to gra z przesłaniem, która rozwija ponadto logiczne myślenie i wprawia w pozytywny nastrój. To doskonała forma relaksu po ciężkim dniu, a także sposób na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem, które przy okazji może nauczyć się jak ważna w życiu jest współpraca. Zatem może mieć istotny walor edukacyjny.

Unravel 2 / Unravel Two Pobierz grę na PC

Unravel Two download Pobierz Grę!

 • Pobierz Unravel Two Crack Chomikuj
 • Free Download Unravel 2 Torrent Pebx
 • CODEX Unravel Two Free Download
 • SKIDROW Unravel 2 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.