V-Rally 4 Download

V-Rally 4 to zupełnie nowa odsłona cyklu, który na rynku pojawia się już od 16 lat. Niemniej, dzięki wprowadzonym nowościom, prezentowany poziom rozgrywki jest znacznie ciekawszy, niż w poprzednich wydaniach gry. Podobnie jak w poprzednich edycjach, również i tutaj usiądziemy za kierownicą ponad 50 różnych pojazdów wyścigowych. Naszym celem będzie ściganie się w kilku różnych konkurencjach. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Kylotonn a za jej wydanie – Bigben Interactive. Data premiery PC 25 wrzesień 2018.

V-Rally 4 Download – Pełna Wersja PC

V-Rally 4 pobierz Ściągnij Grę!

Mechanika gry, mechanika wyścigu

W grze pojawia się kilkadziesiąt różnych pojazdów, którymi możemy się ścigać. Co ważne, są to pojazdy autentyczne a nie wymyślone, co dodaje jeszcze większego smaczku całej rozgrywce. Wśród samochodów w których przyjdzie nam się zmierzyć z naszymi przeciwnikami, są takie cudeńka jak Porsche 911 Safari, Ford Mustang a także Ford Focus RS RX. Jeśli więc również i Ty chcesz przesiąść się do tak wyjątkowych samochodów, pobierz za darmo V-Rally 4 PC Download i sprawdź, jak to jest być kierowcą rajdowym z prawdziwego zdarzenia.

Mocną stroną V-Rally 4 jest nie tylko możliwość prowadzenia kultowych aut wyścigowych, ale przede wszystkim opcja ich stałego doskonalenia i modyfikowania. W obrębie poszczególnych pojazdów możemy dokonywać istotnych zmian, które będą miały bardzo duży wpływ na szybkość, ale i wygodę prowadzenia auta. Wspomniane modyfikacje nie oznaczają wyłącznie zmian tego, co “pod maską”, ale również tego, co znajduje się na zewnątrz. Tym samym, gracz może w sposób dowolny edytować wygląd auta, nadając mu specyficznego, autorskiego klimatu.

Wyścig wyścigowi nierówny

W V-Rally 4 nie tylko ścigamy się w zwykły, klasyczny sposób. Grę charakteryzuje bardzo duże zróżnicowanie, co widać na przykładzie lokalizacji (rajdy odbywają się w USA, Japonii i wielu innych, specyficznych miejscach). Zobacz również grę wyścigową Dakar 18 do pobrania.

To jednak nie wszystko. W V-Rally 4 mamy do czynienia z różnymi wariacjami na temat wyścigów, efektownie wspinając się w górę za pomocą potężnych maszyn, bądź wykonując bardzo dokładne, karkołomne wręcz manewry (Extreme – Khan). Starcia z naszymi przeciwnikami odbywają się zarówno pośród drzew (amerykańskie sekwoje), jak również w bardzo błotnistych i trudnych realiach. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić, jak dałbyś sobie radę w każdym z tych warunków, ściągnij V-Rally 4 free Download i ciesz się wyścigami, zróżnicowanymi jak nigdy dotąd!

Różne pojazdy, różne rozwiązania

Mocną stroną gry jest specyfika prowadzenia poszczególnych aut. Zmiany w konstrukcji odzwierciedlają się w sposobie ich prowadzenia, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę. Jeśli również i ty chcesz sprawdzić różnice pomiędzy poszczególnymi pojazdami w V-Rally 4, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer i ciesz się doznaniami, z jakimi wcześniej nie miałeś jeszcze do czynienia.

Techniczna specyfika gry

V-Rally 4 prezentuje się przyzwoicie, zarówno od strony wizualnej, jak i dźwiękowej. Spodoba się ona zwłaszcza wszystkim miłośnikom WRC 7, czyli poprzedniego dzieła studia Kylotoon Entertainment, gdyż prezentuje podobny poziom interfejsu.

V-Rally 4 Pobierz grę za darmo

V-Rally 4 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-540 3.06 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 19 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 

  • Pobierz V-Rally 4 Crack Chomikuj
  • Free Download V-Rally 4 Torrent Pebx
  • SKIDROW V-Rally 4 Free Download
  • PROPHET V-Rally 4 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *