Victory at Sea Pacific Download

Victory at Sea Pacific to gra na PC, której akcja została umiejscowiona na oceanie w czasie II wojny światowej. Do dyspozycji gracza zostaje oddana mapa obejmująca rozległy ocean. Może kierować całą swoją flotą, a także pojedynczymi statkami. Jeśli lubisz gry wojenne, obejmujące strategiczne rozgrywki pobierz Victory at Sea Pacific Download i zaplanuj poszczególne potyczki morskiej floty. Producentem i wydawcą jest Evil Twin Games. Data premiery to 14 wrzesień 2018 na PC.

Victory at Sea Pacific Download – Pełna Wersja PC

Victory at Sea Pacific pobierz Ściągnij Grę!

Najważniejsza jest strategia

W grach wojennych typu RTS najbardziej istotna jest strategia. Dzięki odpowiedniej można zaplanować cele, w które skieruje się działa z powietrza, a także z morskich niszczycieli. Prowadzenie jednoczesnej bitwy z powietrza i z morza pozwala znacznie zniwelować potencjał militarny wroga. Jeśli interesujesz się marynarką wojenną, pobierz za darmo Victory at Sea Pacific PC Download, a będziesz mógł wybrać spośród wszystkich modeli statków z okresu II wojny światowej, setek klas i tysięcy jednostek. Gra odbywa się w czasie rzeczywistym, a akcja jest dosyć wartka, dlatego musisz podejmować trafne decyzje dotyczące ładunków i miejsc w które zostaną wycelowane. Jeśli popełnisz błąd nie możesz cofnąć czasu, gdyż akcja toczy się dalej. Możesz natomiast zatrzymać na chwilę bitwę by wydać rozkazy. Polecenia będziesz wydawać również pojedynczym jednostką, a nie tylko całej flocie, a możliwe jest to dzięki funkcji zbliżenia na określony statek na oceanie, niezależnie od jego położenia.

Zmieniaj taktykę w trakcie rozgrywki

Dzięki funkcji zatrzymania nie możesz cofnąć podjętych już działań, jednak masz możliwość zmiany obranej strategii. Dzięki temu alianci pod twoją wodzą będą mogli zwyciężyć. Wystarczy odrobina nieuwagi by bezpowrotnie stracić swój statek. Akcja toczy się do ostatniej jednostki na oceanie. Dzięki dobremu rozmieszczeniu ładunków możesz za jednym razem zlikwidować większą ilość statków nieprzyjaciela i tym samym nadać rozgrywce bitewnej jeszcze większe tempo. Jeśli lubisz dynamiczne zwroty akcji w grach RTS, ściągnij Victory at Sea Pacific free Download i wejdź do gry o strefy wpływów na Ocenianie Spokojnym w czasie II wojny światowej. Zobacz również podobną grę Feral Blue pobierz.

Załoga i jej morale są równie ważne jak dobra taktyka w grze

Oczywiście aby taktyka działała zgodnie z planem musisz dbać o załogę, która ma ją realizować. Powinieneś więc ją szkolić, a także pilnować ilości ich racji żywieniowych, a także wpływać na pozytywne morale, niezależnie od sytuacji na oceanie. Ponadto możesz również budować porty wraz ze stoczniami i stale je ulepszać. Musisz też bronić je przed atakiem wroga. Poza atakiem z powietrza, samoloty możesz wykorzystywać również do przeprowadzania zwiadów na terenie wroga.

W grze Victory at Sea Pacific masz do dyspozycji tryb single player, dzięki któremu w krótkim czasie możesz zostać doskonałym wojennym taktykiem. Warstwa graficzna gry jest trójwymiarowa. Nie ma tutaj wyraźnych detali jednak przy tak rozległej mapie, a także rodzaju gry nie jest to niezbędne i zupełnie nie wpływa na jakość potyczek. To doskonała rozrywka także dla dzieci, które rozwijają w ten sposób logiczne myślenie oraz umiejętności planowania i analizy swoich działań.

Victory at Sea Pacific Pobierz grę na PC

Victory at Sea Pacific download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 2.6Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce 9800 GT / 512 MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Victory at Sea Pacific Crack Chomikuj
  • Free Download Victory at Sea Pacific Torrent Pebx
  • CODEX Victory at Sea Pacific Free Download
  • SKIDROW Victory at Sea Pacific Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *