Wartales Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Shiro Games


Wydawca:
 

Shiro Games


Data premiery:
 

1 grudnia 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  RPG, fantasy, turowe, sandbox, widok izometryczny, taktyczne, indie, Find Your Next Game, E3 2021

Języki:  Polski, English, French, German, Spanish - Spain, Polish, Portuguese - Brazil, Russian

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7488 razy

Waga: 4.21GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Wartales:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 690
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Quad Core i5 3.1 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Gra Wartales łączy w sobie elementy strategii i RPG. Jej producentem jest francuskie Studio Shiro Games. Jego twórcy odpowiadają za powstanie tytułów takich jak: Northgard, Darksburg i Evoland. Gra została wydana wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Poprzedni produkt Shiro Games – Northgard, po pewnym czasie, ukazał się również w wersji na konsole i urządzenia mobilne. Można więc przypuszczać, że gra w przyszłości dostępna będzie także na innych platformach.

Wartales Pobierz za darmo na PC

Wartales download free Pobierz Grę!

Fabuła

W grze Wartales wcieliłem się w bohatera żyjącego w królestwie Edoran. Królestwo to było niegdyś potężnym imperium, dominującym nad okolicznymi państwami. Epidemia, jaka nawiedziła królestwo sto lat temu, przyczyniła się jednak do jego upadku. Przyglądając się bliżej królestwu Edoran, możemy dostrzec liczne analogie ze średniowieczną Europą. Kraina ta ma własną historię, naznaczoną licznymi wydarzeniami, które stopniowo poznajemy w trakcie gry.

Epidemia, z którą mamy do czynienia w grze Wartales, nie przypomina żadnej z dotychczas znanych chorób. Osoby nią zakażone odczuwają silny głód mięsa, który doprowadza ich do szaleństwa. Po pewnym czasie przemieniają się w postaci przypominające zombie.

Królestwo Edoran jakie zastałem w grze, pogrążone jest w chaosie. Rządzą w nim ludzie pozbawieni skrupułów, pragnący jedynie zaspokoić swoje potrzeby materialne. Wizja świata jaką przedstawili twórcy gry nie napawa optymizmem. W grze nie ma nadziei na lepszą przyszłość, na przyjście bohatera, który naprawi wszystkie zło. Musimy odnaleźć się w tym świecie i dążyć do własnego rozwoju.

Zasada działania

Zadanie, jakie zostało przede mną postawione w Wartales, to przetrwanie w otaczającej mnie ponurej rzeczywistości. Odkrywając królestwo Edoran, przemierzałem rozległe lasy, zaśnieżone wzgórza, opuszczone kopalnie. Niekiedy docierałem do niewielkich wiosek, poznając ich lokalny folklor.

Po drodze wykonywałem różnorodne misje, zlecane przez napotykane osoby. Samodzielnie mogłem decydować, czy chcę pomagać potrzebującym opieki mieszkańcom wiosek, czy też dążyć do zdobycia bogactwa, współpracując z mniej szlachetnymi postaciami.

Zbierz swoją ekipę w Wartales

Podczas wędrówki zbierałem towarzyszy podróży, którzy pomagali mi stawiać czoła napotykanym przeciwnikom. Każdy z najemników cechował się specyficznymi umiejętnościami i był wyspecjalizowany w określonym typie uzbrojenia. W miarę zbierania doświadczenia, zarówno mój bohater, jak też jego najemnicy zwiększali swój potencjał bojowy. Musisz także zobaczyć grę Trine 2 do pobrania – polecamy.

Po drodze tworzyłem obozowiska. Zbierając surowce i bogactwa, mogłem udoskonalać stawiane w nich budowle i modyfikować zebrane w trakcie gry wyposażenie. Na swojej drodze mój bohater spotykał liczne zagrożenia. Obok bandytów i wrogo nastawionych do niego osób, konieczna była też walka z dzikimi zwierzętami. Pojedynki rozgrywane były w innowacyjnym systemie turowym.

Strona techniczna

Wartales dała mi jedynie możliwość gry w pojedynkę. Bardzo przydatna okazała się możliwość automatycznego zapisu gry przed rozpoczęciem bitwy i w momencie wchodzenia do wioski. W grze zastosowano widok izometryczny, w którym bohater widoczny jest z góry.

Wartales Download – Pełna Wersja PL

Wartales pobierz grę Free Download

Ocena 4,5/5

Zalety
 • Mini-gry są genialne.
 • Wspaniały model walki, jak i jej wygląd.
 • Przygody na mapie, przeszukiwanie ruin, unikanie zasadzek lub zasadzki na samego siebie to absolutne 10/10.
 • Progresja postaci wydaje się naprawdę dobra.
 • Bounty są dobrym źródłem dochodu.
 • Zajęcia w obozie są dobre.
Wady
 • Kilka błędów w zadaniach
 • Błędy w AI NPC
 • Słabe rozwiązanie co do umieszczania jednostek przed bitwami.

 

new era of peace Wartales free downloadfree download Wartales the world sawyou are not special their story writtengroup of unscrupulous your goal is solelylong since become millennia hero ushering in Wartalesopen world of wartales day life across the fall

Wartales once in massive medieval universe explore the world will shape. the chosen wealth and recognition death and forgotten time hostile world. collect bounties mercenary work vestiges of the ancients wartales genre. wartales free download the many inhabitants based combat natured people support the shiro games platform. less honorable motives you defend system requirements minimum most ambitious

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *