Watch Dogs Legion Download pełna wersja

WD Legion / Watch Dogs 3

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

29 październik 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, TPP, cyberpunk, science fiction, skradanki, sandbox, dystopia, kooperacja, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Portuguese - Brazil, Russian, Japanese, Spanish - Latin America, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Arabic, Dutch, Korean

Pełna Wersja + Crack

Watch Dogs: Legion Ultimate Edition / Collector's Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 16588 razy

Waga: 41.56GB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Watch Dogs: Legion:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i9-9900K 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080
 • Miejsce na dysku: 65 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna propozycja dla miłośników strzelanek. Gra została wyprodukowana oraz wydana przez studio Ubisoft. Jest ona dostępna na takie platformy, jak PC, PS4, XONE. W tej odsłonie możemy wcielić się w dowolną neutralną postać, co daje nam większą swobodę zabawy. Zaletą jest również rozbudowana, a zarazem ciekawa fabuła. Twórcą recenzowanej gry jest Clint Hocking, wielbiciel gier komputerowych który uzyskał pozytywne opinie wśród wielu graczy na całym świecie.

Watch Dogs Legion gra do pobrania

Watch Dogs Legion Download
Uruchom Pobieranie!

Grupa hakerów

Masz ochotę przenieść się do alternatywnej wersji Londynu z otwartym światem? Chcesz sprawdzić wady i zalety trzeciej części gry udostępnionej na Microsoft Windows, Xbox One oraz Playstation 4? Pobierz Watch Dogs Legion Download i przekonaj się, jak zmieni się sytuacja Wielkiej Brytanii po Brexicie. Twórcy kładą duży nacisk na opuszczenie przez wspomniany kraj Unii Europejskiej. W grze nastąpiło to 29 marca 2019 roku. Jest to wydarzenie, które niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji.

Rozwój sztucznej inteligencji w grze Watch Dogs Legion przyczynił się do gwałtownego wzrostu bezrobocia. Innowacyjne technologie zastąpiły ludzi, przez co wiele osób straciło swoje jedyne źródło utrzymania. Pogorszeniu uległa sytuacja nie tylko mieszkańców UK, ale również reszty świata. Klasyczne pieniądze powoli odchodzą w zapomnienie. Teraz liczą się przede wszystkim kryptowaluty, które opanowały rynek.

Zdjęcia gry

Warto również wspomnieć, że poważne zmiany zaszły w zachowaniu rządu. Przestał on wspierać społeczeństwo, wszystko to sprawia, że gra staje się bardzo ciekawa. Można śmiało powiedzieć, że władza dąży do dyktatury. Pojawiają się masowe aresztowania, a także próby naruszenia prywatności. Nikt nie może czuć się spokojnie. Niemile widziane są również wszelkie oznaki buntu wobec panujących zasad. Gry darmowe w pełnej wersji nie tylko są źródłem rozrywki, ale również poszerzają wiedzę na temat świata. Fani tej serii na pewno grali w poprzednią część, dlatego wiele spraw zostało wyjaśnionych.

Pogarszająca się sytuacja na świecie sprawiła, że powołany został ruch oporu. Dowodzi mu grupa hakerów DedSec. Sprzeciwia się ona przede wszystkim aktualnie panującym nad losami kraju. Warto dodać, że podczas rozrywki w Watch Dogs Legion musimy werbować osoby, które poprą nasze działania. Nie każdy będzie chciał od razu się do nas przyłączyć. Im większe poparcie, tym większa szansa na osiągnięcie zamierzonych celów.

Elementy walki

W opisywanej produkcji darmowej Watch Dogs Legion niejednokrotnie dojdzie do starć z przeciwnikami. Musimy wykazać się tutaj sprytem oraz zręcznością. To od nas zależy, czy postawimy na otwartą walkę, czy też zaatakujemy z ukrycia. Ostrożność jest tutaj wskazana. Czasami warto zaczaić się za plecami wroga i wyeliminować go po cichu. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musimy go zabijać. Możemy np. ogłuszyć przeciwka, jednak pamiętajmy, że może on w krótkim czasie powrócić do siebie.

Ciekawym jest, że do dyspozycji mamy kamuflaże, dzięki którym możemy przejść niezauważeni. Zwiększa to nasz potencjał bojowy. Trzeba wspomnieć o niesztampowej broni. Podstawą jest smartfon, dzięki któremu możemy hakować systemy informatyczne, czy też przejmować władzę nad elektroniką wroga. Warto wspomnieć również o dronach, czy też zabójczych konstrukcjach przypominających pająka.

Trailer gry Watch Dogs Legion

W tej odsłonie gry nie mamy do czynienia z głównym bohaterem. Podczas rozgrywki możemy kierować wieloma różnymi postaciami, co stanowi świetne urozmaicenie. Nasza grupa oporu może składać się nawet z dwudziestu postaci. Podczas rozgrywki możemy więc wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma opozycjonistami. Oczywiście każdy z nich ma zupełnie inną osobowość, a także umiejętności.

Każda z kierowanych postaci narażona jest na śmierć. Jeśli zginie, to nie będziemy mieli możliwości jej wskrzeszenia. Oznacza to, że nasza grupa buntowników straci jednego członka. W momencie zagrożenia możemy poddać się, a tym samym trafić do więzienia. Istnieje duża szansa, że uda nam się z niego uciec.

Watch Dogs Legion Download

Watch Dogs Legion pełna wersja
Ściągnij Grę!

 • Gra Watch Dogs Legion Download pełna wersja torrent pebx
 • Free Download Watch Dogs Legion crack chomikuj
 • Za darmo Watch Dogs Legion Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *