Watch Dogs 2 Download

Masz ochotę wcielić się w członka lokalnej grupy hakerskiej i hakować infrastrukturę miasta? Pobierz Watch Dogs 2 Download. To kontynuacja słynnej sandboksowej gry akcji, w której rozgrywka polega na hakowaniu miejskiej infrastruktury, telefonów, komputerów i innych urządzeń komunikacyjnych. Tym razem dołączysz do grupy hakerów Dedsec w San Francisco. Waszym celem będzie walka z systemem ctOS no i oczywiście dobra zabawa.

Kontynuacja sandboksowej gry akcji

Pierwsza gra Watch Dogs została wypuszczona na rynek w 2014 roku. Wcielaliśmy się w niej w postać byłego przestępcy, który wykorzystuje swoje zdolności hakerskie, aby kontrolować infrastrukturę miasta i wszelkiego typu urządzenia komunikacyjne. Podobnie będzie wyglądać rozgrywka w tej części gry. Za powstanie drugiej części cyklu odpowiada znowu studio Ubisoft Montreal, które ma na swoim koncie między innymi takie pozycje jak: Assasin’s Creed, Far Cry, Prince of Persia czy Tom Clancy’s Splinter Cell. Gra dostępna jest na PC i komputery ósmej generacji.

Watch Dogs 2 Download na PC

Watch Dogs 2 Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Pierwsza część gry Watch Dogs była raczej ponura i dość poważna. Zmienia się to w drugiej odsłonie. Tutaj twórcy gry podeszli do tematu o wiele bardziej na luzie. Akcja gry przenosi się w zupełnie inne miejsce – do San Francisco. Wcielamy się w postać byłego przestępcy Marcusa Hollowaya, który dołącza do grupy hakerskiej Dedsec. Członkowie grupy będą stawiali sobie za cel pokonanie systemu operacyjnego cTOS, ale i doskonałą zabawę. W poprzedniej odsłonie gry patrzyliśmy na świat z perspektywy ponurego mściciela, tutaj panuje o wiele lżejszy klimat. Jeśli masz ochotę na fantastyczną zabawę z członkami grupy hakerskiej Dedsec, pobierz Watch Dogs 2 Download.

Mechanika gry

Ogólny sposób rozgrywki w Watch Dogs 2 jest bardzo podobny do tego, z którym mieliśmy do czynienia w pierwszej odsłonie cyklu. Znów będziemy mieli do czynienia z rozgrywką toczoną w świecie otwartym, w trzeciej osobie. Pod względem mechaniki gry rozgrywka bardzo przypomina serię Grand Theft Auto. Do naszych zadań będzie należało przede wszystkim hakowanie otoczenia za pomocą różnego rodzaju gadżetów. Zostały one bardzo dopracowane w drugiej częsci gry. Będziemy mogli hakować otoczenie na wiele różnych sposobów. Wprowadzono bardzo ciekawą możliwość masowego hakowania – wielu różnego rodzaju urządzeń jednocześnie. Możemy na przykład użyć smartfona po to, by shakować jednocześnie wszystkie urządzenia komunikacyjne przechodniów.

Gadżety, wykorzystywane przez naszego protagonistę zostały bardzo rozwinięte w tej odsłonie gry. Marcus Holloway ma do swojej dyspozycji między innymi drona, drukarkę 3d, która drukuje urządzenia do hakowania, czy też ręcznie sterowany samochodzik. Możemy skradać się lub angażować w otwartą walkę.

Tryby gry

W grze możemy uczestniczyć przede wszystkim poprzez rozbudowaną kampanię fabularną w trybie single player. Możemy grać również w trybie multiplayer. Zgodnie z nowymi trendami obydwa tryby rozgrywki zostały połączone, także podczas kampanii fabularnej możemy podejmować wyzwania w trybie multiplayer.

Gra została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o komputerach osobistych, dostępne są również wersje na konsole ósmej generacji. W porównaniu z poprzednią wersją w znaczący sposób poprawiono grafikę. Jeśli masz ochotę wcielić się w rolę hakera i przystać do szajki walczącej z systemem, nie zwlekaj, pobierz Watch Dogs 2. Dobra zabawa gwarantowa.

Watch Dogs 2 Pobierz – Pełna Wersja

Watch_Dogs 2 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Watch Dogs 2 Cracked
  • Pobierz Watch Dogs 2 Pebx Torrent
  • Chomikuj Watch Dogs 2 Free Download
  • Exsite Watch Dogs 2 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Watch Dogs 2 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *