Willy-Nilly Knight Download

Willy-Nilly Knight to produkcja RPG, przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows. Akcja rozgrywanego w czasie rzeczywistym tytułu łączy w sobie turowy system walki oraz eksplorację otwartego świata. Gra jest dziełem niezależnego rosyjskiego studia Double Dice Games. Przed opracowaniem i wydaniem produkcji, odniosła ona duży sukces oraz aprobatę potencjalnych graczy podczas kampanii w systemie Steam Greenlight. Tytuł wyróżnia się prostą, ale estetyczną oprawą graficzną.

Willy-Nilly Knight Download – Pełna Wersja PC

Willy-Nilly Knight pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Willy-Nilly Knight

Głównym źródłem inspiracji gry Willy-Nilly Knight są współczesne dzieła fantasy oraz brytyjski folklor, ze szczególnym wskazaniem na legendy o Królu Arturze. Akcja osadzona została w baśniowym świecie, który łączy w sobie elementy fantastyczne z motywami znanymi z legend arturiańskich. Głównym bohaterem jest waleczny Artur, dzierżący magiczny miecz wyciągnięty z kamienia. W zmaganiach pomagają mu czarodziejka Ginewra, elfka Idril oraz krasnolud Kerdick. Artur trafia do krainy, będącej celem spisku sił starających się przywrócić rządy zła. Pomiędzy lokalnymi bóstwami wybucha wojna, która może zagrozić całemu światu. Bogowie starają się wciągnąć do swoich konfliktów także Artura, który musi poznać prawdę o zachodzących wydarzeniach i odnaleźć prawdziwą miłość. Jeżeli chcesz wyruszyć razem z nim w niebezpieczną wyprawę, pobierz Willy-Nilly Knight Download i przeżyj wiele epickich walk oraz przygód.

Rozgrywka gry Willy-Nilly Knight

Willy-Nilly Knight to drużynowa gra RPG, charakteryzująca się otwartym światem oraz turowym systemem walki. Gracz może przemierzać krainę w czasie rzeczywistym, wykorzystując do tego celu globalną mapę. W przypadku napotkania przeciwnika, uruchamia się tryb turowy. Każda z postaci posiada określoną Inicjatywę, która określa kolejność jej ruchu podczas walki. Wykonanie określonych czynności wymaga wykorzystania Punktów Akcji, które uzyskać można przy okazji każdej tury bohatera. Pozwalają one na wyprowadzenie ataku, użycie przedmiotu z ekwipunku lub uleczenie członka drużyny. Aby jak najlepiej gospodarować przyznawanymi punktami, pobierz Willy-Nilly Knight Download i wykaż się umiejętnościami taktycznymi. Punkty można również gromadzić, a odpowiednia ich ilość umożliwia zrealizowanie wyjątkowo potężnych ataków.

Mechanika w grze Willy-Nilly Knight

Wszystkie postaci posiadają własne zestawy unikatowych zdolności, których należy się nauczyć. Artur może przyzywać lewitujące tarcze, a Ginewra dysponuje umiejętnością grupowego leczenia kompanów. Dzięki uważnej eksploracji poszczególnych lokacji oraz wygrywaniu starć, uzyskać można wiele przydatnych przedmiotów, które wykorzystać da się w rozbudowanym systemie craftingu. Łączenie przedmiotów polega na zestawianiu ze sobą trzech określonych składników, które razem są w stanie nowy obiekt. Jeżeli chcesz wykazać się w craftingu, pobierz Willy-Nilly Knight free Download i twórz przydatne elementy ekwipunku. Mogą być one uzyskiwane również poprzez handel i kradzież, jednak ta druga opcja wiąże się z ryzykiem wpadki.

Willy-Nilly Knight Pobierz grę na PC

Willy-Nilly Knight download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Willy-Nilly Knight Free Download
  • Skidrow Willy-Nilly Knight Pobierz za darmo
  • Free Download Willy-Nilly Knight Crack Pebx
  • Pobierz Willy-Nilly Knight Torrent Chomikuj

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *